رنگی شدن حاشیه های مونیتور

ma3di3

Member
دوستان سلام
یه چند روزیه که کناره ها و خاشیه های مونیتور من رنگی شده و در رنگها رو بد نشون میده مثلا رنگ زرد به بنفش رنگ سبز به قرمز و رنگ آبی به سبز فسفری تبدیل شده است به نظرتون این مشکل چیه و چطوری حل میشه
مونیتور من Lg F700b

Hamid2day

Active Member
دلیلش این هست که اسپیکرهای (بلند گوها) شما در کنار مانتیور هستند و چون آهن ربا دارن سیستم شما رو خراب کرده اند.

اگر که هنوز دیر نشده باش اسپکرها رو از مانیتور دور کنید.

game4u

Member
امواج مغناطیسی ترکیب رنگ ها رو به هم میزنه...همینطور که آقا حمید گفتن اسپیکرها رو دور کن از مانیتور.اگه کارت نشد بدون از کارت گرافیکته

ma3di3

Member
دلیلش این هست که اسپیکرهای (بلند گوها) شما در کنار مانتیور هستند و چون آهن ربا دارن سیستم شما رو خراب کرده اند.

اگر که هنوز دیر نشده باش اسپکرها رو از مانیتور دور کنید.

این کار رو کردم ولی بهتر نشد

امواج مغناطیسی ترکیب رنگ ها رو به هم میزنه...همینطور که آقا حمید گفتن اسپیکرها رو دور کن از مانیتور.اگه کارت نشد بدون از کارت گرافیکته

بعید می دونم از کارت گرافیگ باشه چون وقتی کابل مونیتور رو از کیس جدا می کنم و بر روی مونیتور NO SIGNAL می آید هم به همین صورت است

game4u

Member
مانیتورت ضربه ندیده؟ اگه کابل رو بیرون کشیدی و باز هم همینطوره یعنی که مانیتورت مشکل داره.

ma3di3

Member
این عکسی از مانیتور من است به نظرتان اگر کمی صبر کنم درست می شود یا نه ( قبلا هم چند بار ولی به صورت موقت این جور شده بود) با توجه به رسیدن آخر سال و بدون گارانتی و اینکه تقریبا تموم نمایندگی ها نیمه تعطیلن

پیوست ها

• PC.jpg
    PC.jpg
    45.8 کیلوبایت · بازدیدها: 9

ma3di3

Member
از راهنمائی های همه دوستان ممنون

امروز بردم نمایندگی 15000 ناقابل خرج برداشت

confesseur

Member
سلام فک کنم دیر رسیدم ولی علت رنگی شدن اطراف مانیتورو یا حداقل یه طرفشو میگم تا برای سایرین عبرت بشه
درسته همون طور که استید گفتن میتونه از اسپیکر باشه البته بستگی به اسپیکر داره و در کل نشونه خوبی تو اسپیکر نیست که بخاد اینطوری امواج مغناطیسی بزنه اطراف
اما معمولا یه حالت دیگه داره و اونم خرابی کابلی هست که از مانیتور میره به کارت گرافیک
چند سال پیش کابل ها خیلی خوب بودن محکم بودن سری کابل های جدید بینهایت مزخرفن
و خرابی هم زیاد دارن قیمت این کابل حدود 5000 تومنه شاید یه کمی بیشتر ولی دستمزد زیادی بی جهت بابت تعویضش میگیرن حتی اگه گارانتی باشه من تو مواردی دیدم 25000 هم برا سیستمی که گارانتی نبوده گرفتن در ضمن تعویض کابل رو با هفت تومن هم دیدم
خلاصش بعضی این شرکتای گارانتی.....
در جستجوی آزادی

Mohsen_Gh

New Member
با سلام
همانطور که دوستان گفتهاند علت اصلی می تواند به خاطر اسپیکر باشد ولی اگر با برداشتن اسپیکر مشکلت حل نشد کامپیترت را خاموش کن و در حالی ولی مانیتور را خاموش نکن و سپس کامپیترت را دوباره روشن کن و اگر حل نشد برام پیغام بفرست تا باز هم راهنماییت کنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا