*رتبه بندی سایت های برتر*

shayanboy

Active Member

shayanboy

Active Member

دیدگاه من به عنوان یک بازدیدکننده می باشد . و هیچ جنبه توهین آمیزی ندارد. هر گونه سوال و مطالب دارید فقط پیام خصوصی بذارید
www.baziHome.com
گرافیک سایت : خوب +
داینامیک بودن سایت : خوب ( استفاده از php +)
رتبه 10 برتر بودن این ماه : می تونه بهتر باشه

alionline1366

Active Member
دوست من فکر نمیکنی 3-4 تا سایت اول رو درصدشون رو خیلی بالا گرفتی:) راستی یک چیز استفاده از asp هیچ برتری خواصی برای سنجیدن یک سایت محسوب نمیشه استفاده درست از برنامه نویسی حالا با هر زبونی مهم است

آخرین ویرایش:

shayanboy

Active Member
بله .... دیگه از درصد استفاده نمی کنیم. :)
Asp.net و Php زبون های برنامه نویسی هستند بله . چشم . تصحیح میشه
ممنون

emad_67

Member
اینم سایت من:
http://www.irpcn.com

ولی میشه بگی شما داینامیک بودن رو توی چی میبینی؟
الان همه سایت هایی که توسط php یا asp طراحی میشن کلا داینامیک هستن. استفاده از ajax ربطی به داینامیک بودن صفحات نداره.

shayanboy

Active Member
اینم سایت من:
http://www.irpcn.com

ولی میشه بگی شما داینامیک بودن رو توی چی میبینی؟
الان همه سایت هایی که توسط php یا asp طراحی میشن کلا داینامیک هستن. استفاده از ajax ربطی به داینامیک بودن صفحات نداره.

www.irpcn.com
گرافیک سایت : متوسط (بیشتر کار بشه بهتره)
داینامیک بودن سایت : خوب ( استفاده از php و سیستم مدیریت محتوای مامبو)
رتبه 10 برتر بودن این ماه : باید تلاش کنه
--------------
استاتیک بودن سایت استفاده از زبان های برنامه نویسی Html و تا حدی فلش هست که دارای منوی مدیریتی نیست و باید دستی آپ دیت و به روز بشند. سایت های داینامیک مانند CMS ها که هسته مرکزی دارند که با زبان php و ASP.net نوشه می شوند دارای منو مدیریتی بوده و امکانات هوشمند و بالا برای کاربران
سیستم شما هم که مامبو هستم یک CMS داینامیک هست. و Ajax هم یک تکنولوژی محسوب میشه نه زبان برنامه نویسی
همه سایت ها هم همه با php و... طراحی نمی شن.

emad_67

Member
استاتیک بودن سایت استفاده از زبان های برنامه نویسی Html و تا حدی فلش هست که دارای منوی مدیریتی نیست و باید دستی آپ دیت و به روز بشند. سایت های داینامیک مانند CMS ها که هسته مرکزی دارند که با زبان php و ASP.net نوشه می شوند دارای منو مدیریتی بوده و امکانات هوشمند و بالا برای کاربران
سیستم شما هم که مامبو هستم یک CMS داینامیک هست. و Ajax هم یک تکنولوژی محسوب میشه نه زبان برنامه نویسی
همه سایت ها هم همه با php و... طراحی نمی شن.
بنده این اطلاعاتی رو که گفتین، میدونم
برای همین هم پرسیدم که معیار شما برای ارزیابی داینامیک بودن چیه؟
الان کمتر سایتی پیدا میشه که فقط با html طراحی بشه بنابراین کلیه سایت هایی که با asp یا php طراحی میشن، داینامیک هستن. توی همه این ها هم معمولا یک قسمت به عنوان کنترل پنل در نظر گرفته میشه. بغضا ممکنه خیلی از سایت هایی که صورت سفارشی طراحی میشن قدرت بیشتری نسبت به cms ها داشته باشند. بنابراین به نظر من اصلا نمیشه روی داینامیک بودن سایت ها نظر داد و برای اون رتبه تعیین کرد. به نظرم معیار رو روی کیفیت مطالبی که توی سایت ها هست بزاری بهتر باشه :)

shayanboy

Active Member
درسته
داینامیک رو اعلام می کنم . یعنی اعلام کردم مثلا این سایت داینامیکه استفاده از زبان مثلا php که چه asp هم باشه تعیین میزان نمره نیست . پس فقط اعلام کردن هست . و تعین رتبه نیست . در ضمن سایت هایی که از php و ASP.NET و Java و.... استفاده می کنند قطعا موفق تر خواهند بود.

shayanboy

Active Member
http://p30planet.com
از لحاظ گرافیکی بیشتر کار بشه
سیستم مدیریت محتوای خوبی استفاده کردید
منو های سایت خود رو بهتر و واضح تر کنید
در کل خوبه

shayanboy

Active Member
اونقدر که تاریک نیست. اما قالب روشن باشه بهتره . بازدیدکنندگان شما . خسته نمی شن .
رنگ بندی خیلی مهمه .
موفق باشید . :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا