راه اندازی مدرسه گرافیک

نظر شما درباره راه اندازی مدرسه گرافیک چیه ؟

• خیلی عالیه و شرکت می کنم

رای: 33 67.3%
  • خوب

رای: 11 22.4%
  • مهم نیست

رای: 0 0.0%
  • فرقی نمی کنه

رای: 2 4.1%
  • باید دید

رای: 3 6.1%

• مجموع رای دهندگان
    49
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی

امیدوارم که حالتون خوب باشه ....

چند وقتیه دارم روی یه موضوع کار می کنم (آکادمی مجازی ربو) بصورت کاملاً آنلاین که گرافیک و دیگر موضوعات رو از پایه به عزیزان آموزش بدیم ، به همین خاطر به چند همکار نیاز دارم که ممنون میشم کمک کنید .

توضیحاتی در رابطه با آکادمی :

خوب فکر می کنم بهتره که من یه توضیحاتی از این پروژه و نیازمندیهامون واسه دوستان عزیز داشته باشم .

* آموزش حرفه ای گرافیک بصورت کاملاً علمی و عملی

1- برگزاری کلاسها و آموزشهای آنلاین
2- برگزاری آزمون های آنلاین پس از هر دوره آموزش
3- برگزاری مسابقات
4- انتخاب نفرات برتر آکادمی
5- تکمیل کردن و گسترش تیم اساتید و پشتیبان از (کاربران و هنرجویان) برتر
6- تشکیل یک تیم طراحی بزرگ آنلاین

و موارد ی از این قبیل

در همین راستا و قبل از شروع به کار آکادمی می بایست کلاسها و اساتید آکادمی رو مشخص کنیم و باهاشون وارد مذاکره بشیم، که طی یه کنفرانس آنلاین که زمان دقیق اونو همین جا اعلام می کنیم ...

ما در آموزشهای آکادمی هیچ محدودیتی نداریم و حیطه کاری ما هم محدود به مقوله خاصی نیست ، پس به اساتید مسلط به نرم افزارهاو موضوعات مختلف نیاز داریم تا بتونیم مطالب رو بهتر و قابل فهم تر بیان کنیم .

در ادامه این فرآیند و با توجه به تعداد اعضا و هنرجویان آکادمی فروشگاه اونم راه اندازی میشه و بسته به نیاز هنرجویان عزیز و آموزش استاتید گرامی محصولات تهیه شده و در سایت قرار خواهند گرفت تا هم پشتوانه ای کوچیک واسه آکادمی باشه و هم اینکه عزیزان ما پا به پای دیگر دوستان جلو بیان .

خوب به چند همکار جهت راه اندازی پایگاه نیاز داریم :

لطفاً در صورت تمایل به آموزش در هر بخشی مشخصات خودتون رو به آدرس ایمیل [email protected] به همراه چند نمونه کار با موضوع (اعلام همکاری) برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تأیید شرایط برای شما ارسال شود .

1- برنامه نویسی (PHP, ASP.net, C#,C++,VB.net و پایگاه های داده ) و مسائل مربوط و اضافات آنها - برنامه نویسی موبایل
2- گرافیک (Photoshop, 3D Max, Maya, ZBrush, Cinema4D, Flash, Illustrator) و ...
3- ساخت و طراحی بازی
4- مهارت های هفت گانه ICDL
5- سخت افزار (تعمیرات ، مونتاژ)
6- شبکه های کامپیوتری

خبر خوب :
اینکه تقریباً کار این آکادمی تموم شده و به احتمال 99% تا 89/8/15 آماده پذیرش شما دوستان و کاربران عزیز میشه :cool:

منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم . . .

89/8/13
:oops: آکادمی مجازی ربو راه اندازی شد :oops:

:rose: هر کسی می تونه برای حداقل 6 ماه تا یکسال با ما همکاری کنه ، با من تماس بگیره .... :wink:

آخرین ویرایش:

Mr.Graph

Member
سلام شما اطلاعات بیشتری بدید ببینیم در چه زمینه ای هست یه کم بیشتر راهنمایی کنید من مدرس فتوشاپ هستم در در 2 سطح کاملا تخصصی و حرفه ای تدریس میکنم ولی نمی دونم شما چی به کارت میاد...

amir3dmax

Member
آقا هر وقت تیمتون تکمیل شد من می خوام ثبت نام کنم - البته تو این مدرسه به نظرم درس های حرفه ای باید ارائه بشه نه سطح پائین - طراحی پوستر - لوگو تایپ - ترکیب تصاویر - خلاقیت تصوری - ترو خدا زود تر راش بندازین :oops:

درسته ممنونم از شما دوستان عزیز

اما همون طوری که همه ما می دونیم تمامی آموزش ها بطوری توی اینترنت پخش شده که طرف حداقل یه آشنایی اولیه درباره فتوشاپ، مکس، مایا و ... باید داشته باشه تا بتونه انجام بده.

پس اون آشنایی اولیه رو از کجا بدست بیاره ؟

ما می خوایم از پایه شروع کنیم عزیزان . . .

* روی وب سایتش دارم کار می کنم ، اما هنوز کار داره

خوب چون اسمش رو گذاشتم آکادمی مجازی ربو پس از کلاس های متفاوتی تشکیل میشه که بستگی به اساتید و کارآموزامون داره، که ما یه دوره آموزش می ذاریم ، بعد طبق آموزش ها مون آزمون آنلاین هم برگذار می کنیم .

نظر شما دوستان رو بدونم در رابطه با چگونگی برگذاری کلاسها، قسمت های مختلف که آموزش باید داده بشن و سطح های آموزش آکادمی .

تا من اطلاعات تکمیلی رو آماده کنم و در اختیارتون قرار بدم . . .

باز هم ممنونم از توجه دوستان . . . در ضمن بزودی سیستم پیام کوتاه خبری آکادمی هم راه اندازی میشه !

شمارش در روزهای آینده اعلام میشه .

یا حق

آخرین ویرایش:

MAHDIYEHSH

New Member
فکر خوب و جالبی هست امیدوارم هرچه زودتر این مدرسه دایر بشه
منو هم خبر کنید میخوام بیام

majid_a95

Active Member
طرح که خیلی عالیه ولی به نظر منم بهتره بیشتر روی آموزش سطح حرفه ای تمرکز بشه! چون چیزی که تو آموزشگاه ها متاسفانه پیدا نمیشه ........:rose: ممنون!

sadismi_10

Member
دوستان اگه توی طرح اولیه مشکل دارین من میتونم کمک کنم
یعنی اینکه کلا ساز و کار این مدرسه چه جوری باشه

ممنونم از دوستان عزيز كه همگي لطف دارن ....

شماره هاي تماس رو بر مي دارم فعلاً‌ نه خطم در دسترس نه گوشيم ....

فقط Mail or off ممنونم

shayanboy

Active Member
این طرح خیلی خوبه و خوبم جواب میده .
اول باید بیاد بالا به صورت آزمایشی و بعد تک تک موارد رو اعمال کرد.
ایده های زیادی میشه روش پیاده کرد.

نیاز به برنامه نویسی قوی داره و برنامه نویس باید تا آخرش پشتیبانی کنه.
کار دو سه نفر هم نیست . نیاز به تیم داره.

به نظر من اگر خیلی خوب برنامه نویسی بشه.حتی این مدرسه می تونه خیلی.... !!!!

شایان

دوستان عزيزم سلام

چند وقتي سرم شلوغ بود و نبودم
-------------

منتظر پيشنهادهاتون هستم . . .

خوب فكر مي كنم دوستان عزيز زياد به اين موضوع علاقه نشون نمي دن همچنين دوستات cg كار ما هم چند نفري اعلام آمادگي كردن و بعد هم خبري ازشون نشد ...

دوستاني كه طرح و ايده اي دارند و تمايل به همكاري دارند حتما ً منو خبر كنن

shayanboy

Active Member
خوب فكر مي كنم دوستان عزيز زياد به اين موضوع علاقه نشون نمي دن همچنين دوستات cg كار ما هم چند نفري اعلام آمادگي كردن و بعد هم خبري ازشون نشد ...

دوستاني كه طرح و ايده اي دارند و تمايل به همكاري دارند حتما ً منو خبر كنن

من پیغام دادم اما جوابی ندیدم. :rose:

شما مشکل هزینه ندارید ؟ هزینه می خواد.

شایان

.:BEHNAM:.

Active Member
من هم فکر این کار افتاده بودم و حدود 5 صفحه ی اچار در مورد این کار و ایده ها و کارها و مراحل کلاس ها و ... فکر کردم.
ولی این ایده ها رو نمیشه دست هر کسی داد باید بدونم که 100 در صد توی این کار هستید و می خواهید انجام بدید .
تضمین می خوام.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها اصلا قصد دلسرد کردن کسی رو ندارم. مخصوصا هم گذاشتم تاپیک سیر خودش رو طی کنه تا ببینم نتیجه چیه.

ولی دوستانی که قصد تشکیل مدرسه ی گرافیک رو دارن ، خودشون از اصل گرافیک چیزی میدونن؟!

یعنی بر چه اساسی به فکر تشکیل مدرسه ی گرافیک افتادید؟

بازم میگم قصدم توهین یا دلسرد کردن نیست. چون دوست دارم تو این زمینه اگر میخواید کاری انجام بدید ، بعد از یه مدت دل زده نشید.

.:BEHNAM:.

Active Member
چیزی که من فکر کرده بودم فقط ایده بود و ایده های کار .
خودم 6 نفر رو برای اموزش در نظر داشتم که میشه گفت توی گرافیک توی ایران تک هستند.

جدیدترین ارسال ها

بالا