راه اندازی مدرسه گرافیک

نظر شما درباره راه اندازی مدرسه گرافیک چیه ؟

• خیلی عالیه و شرکت می کنم

رای: 33 67.3%
  • خوب

رای: 11 22.4%
  • مهم نیست

رای: 0 0.0%
  • فرقی نمی کنه

رای: 2 4.1%
  • باید دید

رای: 3 6.1%

• مجموع رای دهندگان
    49

shayanboy

Active Member
هزینه بالا می خواد .
افراد متخصص در زمینه گرافیک می خواد.
مدیر زیاد می خواد تا مدیریت کنند.

و.....

شایان

خوب ممنونم از دوستان گرامي و از مدير انجمن سارا خانم

قبل از همه چيز دوباره تشكر

ببينيد دوستان عزيز مشكل اساسي ما واسه راه اندازي اينه كه كسي ايده ها شو نمي گه ،‌نمي گه چطوري راه اندازي بشه بهتره
يا با كي همكاري بشه بهتره و و و و و و و .....

همه دوستان ميان نظرشونو مي گن و ميرن حقيقتش كسي نديدم كه علاقه نشون بده و دنبالشو بگيره ، منم تنهام جز نفراتي كه اعلام همكاري و آموزش كردن ...

در ضمن سايت بالا مياد اگه كمك دوستان گرامي باشه كه زودتر و بهتر اگر هم نه كه خوب مياد بالا و كم كم بهش رنگ و لعاب مي ديم.

rahayi

Member
با سلام
این مدرسه فوق العاده هست. من یکی که بهش واقعاً احتیاج دارم.
معقولانه هست که هزینه سایت رو شاگردها بپردازن تا حداقل یه بار کوچیکی رو هم ما متحمل بشیم.
در مورد شروع کار هم نظر من اینه که : شروع یه کاری که آخرش کاملاً مشخص نیست سخته اما تنها راه حلش شروع کردنش هست تا کم کم و با یاری خدا ادامه پیدا کنه. کار خیره، بی یاری حق نمی مونه و ناتموم نمی شه. اینو مطمئنم.

سلام دوست عزیز ممنونم از اینکه لطف کردی و نظر دادی ممنونم

فضا و دامنه ثبت شده و دارم یه سری کاراشو انجام می دم . . .

انشاا... درست میشه و همه دوستان می تونن استفاده کنن

toxin

Active Member
سلام evil_graphic جان ...

من شاغلم ، فقط شبها از 9 به بعد میتونم کار کنم ...

اگر در همین حد کفایت میکنه و کمکی از دستم بر میاد در خدمتم .:cool:

منم مثل شما خدمت بودم ... تازه تموم کردم :sad:

در بیشتر زمینه ها تجربه دارم ، ولی سطحی ... از هاست و سایت داری بگیر تا فتوشاپ و 3D max و غیره ... :cool: خوشحال میشم کمکت کنم ....

سلام toxin عزیز

ممنونم از اینکه اعلام آمادگی کردی لطف کن و از طریق همون ایمیلی که دادم توی پست قبلی و به شکل خواسته شده اعلام آمادگی کنید

با تشکر

دوستان عزیز به چند نفر از بچه های پیغام های خصوصی ارسال شده و چند نفر هم که باهاشون چت کردیم و یه قول هایی دادن امیدوارم هرچه زودتر و بهتر این پروژه پا بگیره و شروع به کار کنیم

منتظرتون هستم :)

مهرداد جان دستت درست

لطف می کنی ممنونم ازت پس پیغام خصوصیت رو چک کن

Mandana

Active Member
چرا اینجا رو تابحال ندیده بودم؟ o_O
چهار صفحه رفته جلو تازه العان دیدمش!
بهر حال..به نظرم ایده جالبی هست ولی آموزش آنلاین چجوری هست؟ حتی با اینترنت پر سرعت هم داخل ایران نمیشه جوابگو بود
یه روز لنگر به کابل میخوره یک روز بی دلیل سرعت میاد پایین و هزار دنگ و فنگ دیگه
می از العان قولی نمیدم چون نمیخوام بعدن در شرایطی قرار بگیرم که اذیت بشم یا سرعت نتم نتونه جوابگو باشه یا هر چی...
ولی اگر روش کار بشه مطمئنم چیز جالبی میشه دوست جان.ما همچنان منتظریم ببینیم چی میشه.بعد از دیدن فرم کلی فکر کنم راحت تر بشه باسه همکاری نظر داد
موفق بباشی مهربون:rose:

نمی دونم والا ....

ولی راه اندازی شده واسه چگونگی آموزش هم توی سایت توضیح دادیم و اینکه اینجا هم بزودی اعلام می کنم دوستان ...
ماندانا جان ممنون از اینکه به ایجا سر زدی دستت طلا ...

حتماً خبرتون می کنم

rayka

Well-Known Member
دوست جان توی بخش طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک روی من حساب کن خوشحال میشم توی این کار جالب فعالیت داشته باشم:rose:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
میتونید برای نرم افزار های 3ds max, vray, photoshop(texturing) , After effects و همچنین تا حدودی ساخت و طراحی بازی، روی من حساب کنید
البته من شرایطو دقیق نمیدونم
اگه بهم بگید ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا