دیگه zbrush را شروع کردم(سر وبدن)

(MRE)

Well-Known Member
این چند تا کار مدل آن را با کمک wireهای average man زدم و در zbrush آنرا درست کردم.

2rz5gsh.jpg

27zycev.jpg

2lkfjgl.jpg

28byzy9.jpg

2d7y6py.jpg

آخرین ویرایش:

linkin_park

Member
خوشحالم که به جمع زیبراش کار ها اضافه شدی ...

در مورد این کارت باید بگم خوبه ولی درست نیس از آبجکت خود زیبراش شروع کنی به مادلینگ توصیه میکنم قبل از هر چیزی آناتومی بدن انسان و 11 سیستم بدن رو فول بشی بعد از اون مدلسازی از روش Zsphere رو تمرین کن و با Zsphere مدلتو بزن ...

einollahia

Well-Known Member
خوشحالم که به جمع زیبراش کار ها اضافه شدی ...

تا جمع زیبراش کار ها رو چه کسایی حساب کنیم.

در مورد این کارت باید بگم خوبه ولی درست نیس از آبجکت خود زیبراش شروع کنی به مادلینگ توصیه میکنم قبل از هر چیزی آناتومی بدن انسان و 11 سیستم بدن رو فول بشی بعد از اون مدلسازی از روش Zsphere رو تمرین کن و با Zsphere مدلتو بزن ...

فکر کنم می دونی که این لحن صحبت حتی به منظور تعریف توهین محسوب می شه.

در مورد oragnic و مابقی وابستگان از قبیل شناخت آناتومی که همه اینها رو میشه تو کار آخر هر کس دید، حتی شرکت های دیدار و todaystudio که قوی ترین های ایران هستند هم نتونستند کاری بهتر از کارهای ایشون بدند.

خودتم قبلا کارها رو دیدی.
نمی دونم می دونی یا نه. ولی ایشون 2 سال فقط تو مدلسازی organic کار کرده و تو مجید آن لاین که کارهای دیگران تو organic خیلی پایین تر از ایشونند. چون کسی نمی تونه تو 1 ساعت یه سر رو real با یه رفرنس از نمای front بسازه. دیدار که نتونسته حتما اینجا هم نمی تونن.

درست نیست با پایین آوردن کار یکی یه نردبان برای بالا رفتن خودمون استفاده کنیم، چون مطمئنا هیچ نونی ازش در نمیاد.

linkin_park

Member
شما چرا برا خودت میبری و میدوزی ؟! اول صبر کن ببین خود ایشون چی میگن بعد رو پست من نظر بده ... کاری به سابقتون تو مجید ندارم ولی درست نیس از زبان کس دیگری صحبت کنید ... چون جنبه ها متفاوته و از کجا مغلوم خود MRE یه جور دیگه برداشت کنه حرفمو ؟!
شما اشتباه گرفتی منظورم رو ... من ایشون رو نمیشناسم و کارای قبلیشو ندیدم ... و طبق چیزی که میبینم نظر میدم ...
من فقط خواستم بگم تو زیبراش برای شروع حرفه ای شدن باید مدل سازی پایه ای تو این برنامه یعنی Zsphere یاد بگیرن چون به نفعشونه ... راحت تر خواهند بود چون ارگانیک در مکس و برنامه های دیگه حتی low poly شم به خوش دستی zsphere نیستن ...

خواهش میکنم همیشه جای خودتون نظر بدید ... ضربالمثل معروف "پا تونو از گلیم ......"

Miladbat

Well-Known Member
بحث به حاشیه نره بهتره!!!
البته آقای MRE نیازی به z نداره
مدلینگشون oragnic عالیه

آخرین ویرایش:

(MRE)

Well-Known Member
خوب چند تا موضوع

خوشحالم که به جمع زیبراش کار ها اضافه شدی

حقیقتا من فعلا خودم زیبراش کار نمی دونم و فعلا هدف بالاتری دارم.

درست نیس از آبجکت خود زیبراش شروع کنی

در واقع آبجکت های زیبراش برای تبلیغ نیست بلکه برای تست اولیه کار است که اگر اینطور نبود پوستر می زدند.و آبجکت اون هم خیلی چیز تاپی نبود.
302qrk2.jpg

پیکاسو قبل از شروع به نقاشی کپی برداری می کرد تو 3d هم همین کارو باید کرد.

برای شروع حرفه ای شدن باید مدل سازی پایه ای تو این برنامه یعنی Zsphere یاد بگیرن چون به نفعشونه ... راحت تر خواهند بود چون ارگانیک در مکس و برنامه های دیگه حتی low poly شم به خوش دستی zsphere نیستن

این حرف کاملا اشتباهه. من قبل از شروع به کار با زیبراش اول تو سایت zbrushcentral کار و روش بسیاری از اونها رو دیدم
و سپس مراحل کارم را تنظیم کردم.
تا مدلینگ تو برنامه را بلد نباشی کار با zsphere راحت وقابل فهم نیست.و کار با zsphere نیازمند توانایی در sculpt دادن به کار است.

در مورد سابقه ی مدلینگ خودم می تونم سر را تو 45 دقیقه و بدن را حداکثر 2 ساعت از روش box modeling در بیارم که بعضی از سر ها رو تو اینجا گذاشتم.

من علیرضا هم برادران دوقلوییم.

(MRE)

Well-Known Member
خلاصه من میخوام اون بدن رو کامل و real کنم و فعلانردیک 2 ساعت روش کار کردم ومی خوام کاملش کنم.
اگر کسی نظری داره توش مشکلی می بینه به من بگه.

iranimation

Member
بابا بنده خدا چیزی نگفت که خواست تجربیاتش رو بهتون بگه
اما من به نظر خودم zbrush فقط یه اسکالپتوره
یعنی تو برنامه های دیگه کلیات مدل روبزنی بعد تو zbrush جزئیات رو بهش اضافه کرد
نه اینکه از ب یه بسم اله مدلینگ رو تو z بزنیم
من خودم فکر کنم 10 تا سیدی یا دی وی دی آموزش واسه zbrush دارم اما تو هیچکدومشون از Zsphere استفاده نکردن

آقا linkin park شما هم اگه فقط زی براش کار می کنی بهت توصیه می کنم حتمت در کنارش مدلینگتو تو Base اصلیت قوی کنی
می دونی چرا
رو راست تو این مملکت واسه زی براش تره هم خورد نمی کنن (وسه بقیشم خورد نمی کنند چه برسه به zbrush )
اگرم که مدلینگت تو نرم افزار های اصلی 3D قویه که خوب به کارت ادامه بده

راستی دوقلوهای 3D کارهم اینقد تعصب رو کار هم نداشته باشتید (خواهشا)

pythoN

Active Member
سلام .
کارت با زیبراش عالیه .
یه مشکل کوچیک داری اونم روی اناتومیه . تناسب پاها ، شانه و سر .
موفق باشی .

جدیدترین ارسال ها

بالا