دکتر ادیوس ( سلمان مرندی )

hodamaster

Member
سلام خسته نباشید من یه فیلم دارم توی ادیوس که 1:33:33:00 زمانشه وقتی میخوام روی dvd رایتش کنم بعد از ذخیره کردن در تمپ شروع به رایت که می کنه یه دفعه ارور میده و dvd رو میده بیرون (البته سوخته) نمیدونم چیکارش کنم!

kalahroodi

New Member
با سلام و تشکر از همه دوستان
مشکلم حل شد
مشکل از تنظیمات پروژه ام بود
باز از توجهنون ممونم

mnh40

Well-Known Member
با سلام و تشکر از همه دوستان
مشکلم حل شد
مشکل از تنظیمات پروژه ام بود
باز از توجهنون ممونم

اینو باید به آقای داوود افشار بگید که کلی بدو بیرا به ما گفت و مثل کوه اورست هم پشت حرفش بود نمیدونم الان کجاست ؟؟؟؟؟؟:-?
فقط اینو نمیدونم که بعضی ها با کپی برداشتن از آموزشهای دیگران و گذاشتن اون تو سایت چه سودی میبرند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:sad:
در ضمن پرستیکتیو نه پرستکتیو
:lol:

آخرین ویرایش:

hodamaster

Member
بابا دکتر جون یه عنایتی هم به ما کن! شرمنده اگه گیر نکرده بودیم که ایجاد مزاحمت نمی کردیم!:-

Raha1356

New Member
دکتر عزیز سلام اگه امکان داره در مورد نحوه استفاده از پلاگین Fish eye نیو بلو توضیح بدید ، ممنونم

hamid987

Member
سلام

یک سوال داشتم از خدمتون ممنون می شوم که اگر جواب بدهید

چرا هنگامی از افترافکت خروجی مگیریم و برای صدای گذاری و دیگر تنظیمات به نرم افزار ادیوس میبریم از کیفیت فیلم کاسته می شه در صورتی که ما در افتر خروجی 720*576 و25 فزیم میگیریم و در ادیوس هم این تنظیمات را اجرا می کنیم ولی باز هم خروجی از ادیوس میگیریم کیفیت کاسته می شه؟

افتر شما با کیفیت فول اچ دی خروجی میگیره وقتی که میارید تو ادیوس باید تنظیمات ادیوس شما با همین کیفیت وفرمت افتر رو داشته باشه درضمن شما اگه میخاید صداگذاری اینا بکنید پیشنهاد میکنم تو همون افتر این کارو انجام بدید اینجوری دیگه دوباره کاری نداه ومشکلی نخواهد داشت
ودر بعضی مواقع ها همیچن مشکلاتی برای من پیش اومده بود
سربلند باشید

mona65

New Member
دوستان فیلم های 16:9 رو با ادیوس وقتی میخوام رایت کنم همه تنظیمات هم پروژه و هم رایت رو 16:9 میذارم وقتی رایت میشه و در دستگاه دی وی دی میبینم از کنارای فیلم کم شده یعنی مثلا نوشته ای که قرار بود سمت راست باشه حروف اولش نیست.ولی وقتی با پروکدر تبدیل میکنم و با neroرایت میکنم این مشکل نیست و کامل و خوب همون 16:9 نشون میده.کسی میدونه چرا اینجوری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alishadmani

Well-Known Member
غیر فعال بودن کپچر
با سلام
انقدر توی این انجمن سوال درباره کپچر شده ، اما هیچ کس جواب درستی نداده یا اصلا جواب نداده...
من چند وقت هست که می خوام با ادیوس کپچر کنم ولی اصلا فعال نمیشه...
دوربین با کابل 1394 وصل است ولی با نرم افزارهای الکی مجبورم کپچر کنم... لطفا اساتید راهنمایی کنن...

es3890

Member
غیر فعال بودن کپچر
با سلام
انقدر توی این انجمن سوال درباره کپچر شده ، اما هیچ کس جواب درستی نداده یا اصلا جواب نداده...
من چند وقت هست که می خوام با ادیوس کپچر کنم ولی اصلا فعال نمیشه...
دوربین با کابل 1394 وصل است ولی با نرم افزارهای الکی مجبورم کپچر کنم... لطفا اساتید راهنمایی کنن...
اگر از ادیوس 6 استفاده میکنی باید اول نوع ورودی ( دوربین یا ......) را به نرم افزار معرفی کنید تا کپچر فعال شود ( در قسمت سیتینگ .... کپچر....)
اگر با ادیوس 5 کار میکنید پس از وصل کردن دوربین به کامپیوتر کپچر فعال میشود

alishadmani

Well-Known Member
اگر از ادیوس 6 استفاده میکنی باید اول نوع ورودی ( دوربین یا ......) را به نرم افزار معرفی کنید تا کپچر فعال شود ( در قسمت سیتینگ .... کپچر....)
اگر با ادیوس 5 کار میکنید پس از وصل کردن دوربین به کامپیوتر کپچر فعال میشود
ممنون از جوابتون...
من با Canopus Edius 5.5 کار می کنم، اما اصلا فعال نمیشه...
تنظیمات 6 چطوره که برم 6 رو نصب کنم

es3890

Member
ممنون از جوابتون...
من با Canopus Edius 5.5 کار می کنم، اما اصلا فعال نمیشه...
تنظیمات 6 چطوره که برم 6 رو نصب کنم

در ادیوس 5 پس از وصل کردن دوربین به سیستم --- سربرگ کپچر --- اینپوت سیتینگ--- تنظیم نوع کپچر---تایید و در اخر هم با زدن f9 کپچر شروع میشود

جدیدترین ارسال ها

بالا