دکتر ادیوس ( سلمان مرندی )

moayedi

New Member
سلام و وقت بخیر. بنده از ادیوس نسخه 7.53 استفاده می کنم و از طریق loader اون رو باز می کردم و تمام دسترسی ها رو هم با فایروال به اینترنت بسته بودم مدت هاست بدون هیچ مشکلی از اون استفاده میکردم تا اینکه از دو روز پیش صفحه لودینگ ادیوس ظاهر میشه و پروگرس اون هم تا آخر پر میشه ولی بعدش این ارور ظاهر میشه که تصویرش رو می گذارم خدمتتون. کارمون خوابیده ممنون میشم کمک بفرمایید.
upload_2018-6-10_8-12-5.png

سمیر2011

Active Member
سلام و وقت بخیر. بنده از ادیوس نسخه 7.53 استفاده می کنم و از طریق loader اون رو باز می کردم و تمام دسترسی ها رو هم با فایروال به اینترنت بسته بودم مدت هاست بدون هیچ مشکلی از اون استفاده میکردم تا اینکه از دو روز پیش صفحه لودینگ ادیوس ظاهر میشه و پروگرس اون هم تا آخر پر میشه ولی بعدش این ارور ظاهر میشه که تصویرش رو می گذارم خدمتتون. کارمون خوابیده ممنون میشم کمک بفرمایید.
مشاهده پیوست 112111
سلام برای رفع مشکل شما ابتدا لودر را از روی سیستم انیستال کنید . و سیستم را ریست کنید. مجدد لودر را نصب کنید.
گاها ممکن است بعد از نصب لودر باز بالا نیاید که می توانید از دیگر لودرها استفاده کنید .
برای دانلود دیگر لودرها که ممکن است کار شما را راه بندازد از این لینک استفاده کنید.
دانلود نرم افزار ادیوس 7 به همراه لودرها

siavash525

New Member
سلام
خب در واقع محل فایل هایی که می خواین جایگزین کنید احتمالا مشخص نیست مثلا اگر فایل های جایگزین در دی وی دی یا یو اس بی هستند باید آنها رو به کامپیوتر وصل یا منتقل کنید مورد دیگه اینکه اگر فیلم تون آفلاین هست لاید همون قسمت از راش رو به ادیوس بشناسونین یا وارد همان فولدر در همان جایی که قبلا بود بروید. نباید فایل ها رو جابجا کرده باشید
کسی می دونه چرا تو ادیوس وقتی یک فایل آفلاین میزنه و بعد اگه اون فایل رو دوباره بخواهیم وارد کنیم گزینه open ایمپورت خاموش است

من یک پروزه دارم که فایلهای اصلی مثل avi و صدا را تغییر پوشه دادم حالا تو یکی از سیکونسها فایل مربوطه انپورت نمی شود

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند
خب

siavash525

New Member
سلام
خب در واقع محل فایل هایی که می خواین جایگزین کنید احتمالا مشخص نیست مثلا اگر فایل های جایگزین در دی وی دی یا یو اس بی هستند باید آنها رو به کامپیوتر وصل یا منتقل کنید مورد دیگه اینکه اگر فیلم تون آفلاین هست لاید همون قسمت از راش رو به ادیوس بشناسونین یا وارد همان فولدر در همان جایی که قبلا بود بروید. نباید فایل ها رو جابجا کرده باشید
با سلام
استاد بزرگوارم اگر مقدور باشد بیان بفرمایید دلیل ریپ زدن پلانهای اچ دی در ادیوس 7 هنگام پلی کردن چیست؟
با این مشکل مواجه هستم و اورژانسی مورد نیاز میباشد .
شاگرد شما محمد مقدم از آبادان
سلام
اگر از لب تاب برای تدوین استفاده می کنید در زمان تدوین لب تاب به برق وصل باشه تا از همه قابلیت های کارت گرافیک استفاده بشه
کسی می دونه چرا تو ادیوس وقتی یک فایل آفلاین میزنه و بعد اگه اون فایل رو دوباره بخواهیم وارد کنیم گزینه open ایمپورت خاموش است

من یک پروزه دارم که فایلهای اصلی مثل avi و صدا را تغییر پوشه دادم حالا تو یکی از سیکونسها فایل مربوطه انپورت نمی شود

خب

siavash525

New Member
سلام
با سلام
استاد بزرگوارم اگر مقدور باشد بیان بفرمایید دلیل ریپ زدن پلانهای اچ دی در ادیوس 7 هنگام پلی کردن چیست؟
با این مشکل مواجه هستم و اورژانسی مورد نیاز میباشد .
شاگرد شما محمد مقدم از آبادان
سلام
اگر از لب تاب برای تدوین استفاده می کنید در زمان تدوین لب تاب به برق وصل باشه تا از همه قابلیت های کارت گرافیک استفاده بشه

خب

7076Samane

New Member
سلام ، من یه مشکل برنامه ادیوس دارم .
کسی میتونه کمکم کنه ، ممنون میشم ..
چنتا کلیپ گذاشتم پشت سرهم و Transition هارو که وسط کلیپ گذاشتم مشکی رد میشه ، در صورتی که باید مثلا اگه خطی هستش کلیپ بعدیو میکس کنه نه صفحه مشکی بیاد و بعد کلیپ بعد اجرا شه ، باید چیکار کنم؟

7076Samane

New Member
سلام ، من یه سوال داشتم ، مشکل سیاه شدن بعد از گذاشتن ترانزیشن ها رو چطوری برطرف کنم ؟
خروجی کلیپی که گرفتم بعد در حال انجام ترانزیشن سیاهه در صورتی که باید میکس با کلیپ بعد باشه..

جدیدترین ارسال ها

بالا