دکتر ادیوس ( سلمان مرندی )

شروع موضوع توسط Afterlife ‏10 جولای 2012 در انجمن نرم افزار Edius

1. moayedi

moayedi New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام و وقت بخیر. بنده از ادیوس نسخه 7.53 استفاده می کنم و از طریق loader اون رو باز می کردم و تمام دسترسی ها رو هم با فایروال به اینترنت بسته بودم مدت هاست بدون هیچ مشکلی از اون استفاده میکردم تا اینکه از دو روز پیش صفحه لودینگ ادیوس ظاهر میشه و پروگرس اون هم تا آخر پر میشه ولی بعدش این ارور ظاهر میشه که تصویرش رو می گذارم خدمتتون. کارمون خوابیده ممنون میشم کمک بفرمایید.
    upload_2018-6-10_8-12-5.png

نوشته شده توسط moayedi در ‏10 ژوئن 2018
  2. سمیر2011

سمیر2011 Active Member

امتیاز دستاورد:
    28
    سلام برای رفع مشکل شما ابتدا لودر را از روی سیستم انیستال کنید . و سیستم را ریست کنید. مجدد لودر را نصب کنید.
    گاها ممکن است بعد از نصب لودر باز بالا نیاید که می توانید از دیگر لودرها استفاده کنید .
    برای دانلود دیگر لودرها که ممکن است کار شما را راه بندازد از این لینک استفاده کنید.
    دانلود نرم افزار ادیوس 7 به همراه لودرها

نوشته شده توسط سمیر2011 در ‏10 ژوئن 2018
  3. siavash525

siavash525 New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام
    خب در واقع محل فایل هایی که می خواین جایگزین کنید احتمالا مشخص نیست مثلا اگر فایل های جایگزین در دی وی دی یا یو اس بی هستند باید آنها رو به کامپیوتر وصل یا منتقل کنید مورد دیگه اینکه اگر فیلم تون آفلاین هست لاید همون قسمت از راش رو به ادیوس بشناسونین یا وارد همان فولدر در همان جایی که قبلا بود بروید. نباید فایل ها رو جابجا کرده باشید
    خب

نوشته شده توسط siavash525 در ‏12 جولای 2018
  4. siavash525

siavash525 New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام
    خب در واقع محل فایل هایی که می خواین جایگزین کنید احتمالا مشخص نیست مثلا اگر فایل های جایگزین در دی وی دی یا یو اس بی هستند باید آنها رو به کامپیوتر وصل یا منتقل کنید مورد دیگه اینکه اگر فیلم تون آفلاین هست لاید همون قسمت از راش رو به ادیوس بشناسونین یا وارد همان فولدر در همان جایی که قبلا بود بروید. نباید فایل ها رو جابجا کرده باشید
    سلام
    اگر از لب تاب برای تدوین استفاده می کنید در زمان تدوین لب تاب به برق وصل باشه تا از همه قابلیت های کارت گرافیک استفاده بشه
    خب

5. siavash525

siavash525 New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام
    سلام
    اگر از لب تاب برای تدوین استفاده می کنید در زمان تدوین لب تاب به برق وصل باشه تا از همه قابلیت های کارت گرافیک استفاده بشه
    خب

6. 7076Samane

7076Samane New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام ، من یه مشکل برنامه ادیوس دارم .
    کسی میتونه کمکم کنه ، ممنون میشم ..
    چنتا کلیپ گذاشتم پشت سرهم و Transition هارو که وسط کلیپ گذاشتم مشکی رد میشه ، در صورتی که باید مثلا اگه خطی هستش کلیپ بعدیو میکس کنه نه صفحه مشکی بیاد و بعد کلیپ بعد اجرا شه ، باید چیکار کنم؟

نوشته شده توسط 7076Samane در ‏9 جولای 2019
  7. 7076Samane

7076Samane New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام ، من یه سوال داشتم ، مشکل سیاه شدن بعد از گذاشتن ترانزیشن ها رو چطوری برطرف کنم ؟
    خروجی کلیپی که گرفتم بعد در حال انجام ترانزیشن سیاهه در صورتی که باید میکس با کلیپ بعد باشه..

نوشته شده توسط 7076Samane در ‏9 جولای 2019
  8. 7076Samane

7076Samane New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    کسی نمیدونه باید چیکار کرد؟؟

نوشته شده توسط 7076Samane در ‏10 جولای 2019

به اشتراک بگذارید