دکتر ادیوس ( سلمان مرندی )

civil661

New Member
سلام دوستان عزیز من چنتا سوال فوووری دارم اگه می تونید کمکم کنید
1-من با یه سیستم آماده شرکت کانوپوس کار می کنم که روی خودش کارت تدوین سری nhx هست.درایورهاشو ندارم.نمیدونم آیا نصب هست یا نه!!چطور این کارو انجام بدم
2-توی ادیوس چطور میشه یه فیلم رو توی یه قاب مثلا بیلبورد قرار داد؟

Mohammad.983

Active Member
سلام دوستان عزیز من چنتا سوال فوووری دارم اگه می تونید کمکم کنید
1-من با یه سیستم آماده شرکت کانوپوس کار می کنم که روی خودش کارت تدوین سری nhx هست.درایورهاشو ندارم.نمیدونم آیا نصب هست یا نه!!چطور این کارو انجام بدم
2-توی ادیوس چطور میشه یه فیلم رو توی یه قاب مثلا بیلبورد قرار داد؟

1- اگه نصب باشه پریست های کارت تدوین هنگام ایحاد پروژه رو میبینید
2- اگر پلانتون حرکتی هست که باید با افترا و موکا اینکار رو انجام بدید.
اما اگر قابتون ثابته. با استفاده از ماسک و f7 ادیوس میشه

civil661

New Member
متاسفانه در پریست ها چیزی با پسوند nhx وجود نداره.لنگ موندم.نمیدونم چطور باید نصب بشه؟؟؟؟!!!

hosien1359

New Member
کسی می دونه چرا تو ادیوس وقتی یک فایل آفلاین میزنه و بعد اگه اون فایل رو دوباره بخواهیم وارد کنیم گزینه open ایمپورت خاموش است

من یک پروزه دارم که فایلهای اصلی مثل avi و صدا را تغییر پوشه دادم حالا تو یکی از سیکونسها فایل مربوطه انپورت نمی شود

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

farhad2277

New Member
سلام دوستان من دنبال نرم افزاری سینک صدا و تصویر ادیوس هستم. نرم افزار Red Giant Pluraleyes 3.2.1 از اینترنت دانلود کردم ولی کرک نداره. فعلاً دارم از ورژن کرک نشده ش استفاده می کنم ولی خوب سینک نمی کنه. نمی دونم مشکل از کجاست. اگه دوستان کرک این نرم افزارو دارن یا نرم افزار بهتری سراغ دارن لطفاً کمک کنن. آدرس ایمیلم: [email protected]

rasool_jelve

Active Member
سلام به هم دوستان و اساتید عزیز

من ادیوس 7.50 رو داشتم ادیوس 8.2 رو دانلود کردم در پوشه دانلود در قسمت read me نوشته بود اثری از آثارش نباشه حنی در رجیستر من هم رو پاک کردم حتی در regedite

از قضا فکر کنم پوشه gc licence manager هم توی این بخش بوده الان به من هنگام اجرا ارور میده که gc licence manager باید آخرین آپدیتش باشه . شماره ارورش هم
3.22Ab0.4AAA
فکر کنم به خاطر اینه که این بخش از نرم افزار پاک شدو بخش مجزایی هم هست چون هر چه ادیوس رو نصب میکنم ابن بخش رو بهش اضافه نمیکنه و حتی ورن پایین تر
و دنبالش برای دانلود حتی توی سایت ادیوس هم که میرم فقط در موردش توضیحات داده و نصبی برای دانلود نگذاشته

در کل نیاز به لایسنس منیجر ادیوس 8 دارم که هر چی خود ادیوس رو تصب میکنم فایده نداره تا اون هم نصب بشه دانلودیش حتی تو سایت خود ادیوس هم نیست
ممنون از پاسختون

mahdi8063

New Member
سلام دوستان من یه کار رو با کیفیت فول اچ دی 25 پی تصویر برداری کردم

الان میبرمش تو ادیوس برای رایت رو دی وی دی همونطور که میدونید باید 50 آی باشه ، وقتی میزارم رو 50 آی محوی ایجاد میشه تو تصویر

نمیدونم به نظرتون باید چیکار کنم

amiriran

New Member
سلام ادیوس 8.22 رو نصب کردم
شماره سریال رو از سایت گرفتم و ریجستر شده ولی وقتی می خواد وارد محیط ادیوس بشه ارور
this serial number not valid

این درحالی هست که نرم افزار GV LICENSE MANAGER سریال رو درست تشخیص میده و نرم افزار رو ریجستر شده نشون میده

farnud

New Member
سلام خدمت شما دوست عزیز
جدیدن من جایی مشغول بکار شدم که اینقدر سختگیر بودن که فقط واسه یه سوال استخدام منو به عقب انداختن ... سوال اینه .. چجوری خروجی Avi Microsoft بگیریم .. که وقتی پروپرتیس رو میگیریم مایکروسافت رو عنوان کنه نه کنوپوس رو ... واقعن ممنون میشم جواب بئین .. من همه ر. امتحان کردم ولی نمیشه .. در ضمن پروژه DV 50i 720*576 هستش .. مرسی

emad63

New Member
با درود خدمت دوستان من قبلا ادیوس 7 رو نصب داشتم و با عوض کردن تاریخ بالا می اومد اما الان که دیدم بالا نمیاد ریموو کردم و دوباره طبق مراحل نصب کردم اما متاسفانه با ارور اکتیویشن فیلد 10006.0.0 روبرو میشم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر عماد

4591389960

New Member
سلام آقای مرندی توروخدا کمکم کنید من تقریبا نیمه حرفه ای یا شایدم نمیدونم مبتدی کار ساخت کلیپ انجام میدم تا الان با کورل کار میکردم الان با پریمر فقط میخوام بدونم چطور میشه مثلا قسمتی از یک موزیک رو با یک قسمت خاص از عکس یا فیلم هماهنگ کرد؟ به عنوان مثال ترانه ای هست که تو متش اسم نماز یا دعا داره میخوام جوری تنظیم کنم که وقتی همومن قسمت شعر با کلمه نماز میاد عکس طرف هم که داره نماز میخونه باهاش هماهنگ بشه توروخدا فقط اسم تکنیکش رو بگید یا راهنمایی کنید

sh.aviny

New Member
سلام من ادیوس 6 رو روی ویندوز سون 32 بیت نصب کرده بودم همه چی عالی پیش میرفت تا وقتی که به خاطر استفاده از ورژن های بالاتر مثل 8.22 ویندوز 64 بیت نصب کردم
حالا موقع ورود به سایت ادیوس وارد کرن ایمیل و مشخصات واسه ریجستری شدن هرچی پسورد میزنم ارور میده
دوباره همون نسخه 6 رو نصب کردم اما الان فرمت فیلمهایی رو که توی 32 بیت راحت و بی دردسر وارد میکردم توی 64 بیت نمیتونم وارد کنم
در ضمن اینم بگم که کالکشن ادیوس رو خریدم و طبق آموزش نصبش پیش رفتم

sh.aviny

New Member
سلام من ادیوس 6 رو روی ویندوز سون 32 بیت نصب کرده بودم همه چی عالی پیش میرفت تا وقتی که به خاطر استفاده از ورژن های بالاتر مثل 8.22 ویندوز 64 بیت نصب کردم
حالا موقع ورود به سایت ادیوس وارد کرن ایمیل و مشخصات واسه ریجستری شدن هرچی پسورد میزنم ارور میده
دوباره همون نسخه 6 رو نصب کردم اما الان فرمت فیلمهایی رو که توی 32 بیت راحت و بی دردسر وارد میکردم توی 64 بیت نمیتونم وارد کنم
در ضمن اینم بگم که کالکشن ادیوس رو خریدم و طبق آموزش نصبش پیش رفتم

Arashpoorvali

New Member
سلام ببخشید سوال داشتم لطفا سریع جواب بدین ممنون میشم با هلی شات فیلمبرداری کردم تصویر 1920×1280 و24 فریم ..h264 نوع تصویر هم PAL هست ولی تو ادیوس ارور میده و فایل وارد ادیوس نمیشه چیکار کنم نمیخوام از کیفیت فیلم بزنم یا تبدیلش کنم

sokhan.eshgh

Active Member
سلام ببخشید سوال داشتم لطفا سریع جواب بدین ممنون میشم با هلی شات فیلمبرداری کردم تصویر 1920×1280 و24 فریم ..h264 نوع تصویر هم PAL هست ولی تو ادیوس ارور میده و فایل وارد ادیوس نمیشه چیکار کنم نمیخوام از کیفیت فیلم بزنم یا تبدیلش کنم
نرم افزار کیوک تایم رو روی سیستم نصب کن اوکی میشه

abbasi ali

New Member
درود بر شما
وقتی تصاویر رو در ادیوس وارد میکنم کیفیت خیلی پایین میاد . علت چی میتونه باشه؟ ادیوس 6

ٌRoyesh

New Member
با سلام
استاد بزرگوارم اگر مقدور باشد بیان بفرمایید دلیل ریپ زدن پلانهای اچ دی در ادیوس 7 هنگام پلی کردن چیست؟
با این مشکل مواجه هستم و اورژانسی مورد نیاز میباشد .
شاگرد شما محمد مقدم از آبادان

سمیر2011

Active Member
دوستان ادیوس در مقایسه با پریمیر چه فرقی داره ؟کاربرداشون یکیه ؟
سلام
هر دو نرم افزار تدوین می باشد بستگی به مهارت و علاقه شما در استفاده از هرکدام دارد .
پریمیر حرفه ای و دارای انعطاف بالایی در کار با نرم افزار های افتر و دیگر محصولات ادوبی دارد .
اگر هم در زمینه مجلسی و خبری قصد کار دارید ادیوس بهترین گزینه به دلیل نرمی در اجرا می باشد .
اما پیشنهاد می کنیم شما هر دو را یکبار استفاده کنید ببینید کدام به کار شما بیشتر می آید . فقط باید اصول مبانی و پایه را بدانید چرا که رویه و قانون تدوین فیلم یک چیز است حالا ادیوس باشد -پربمیر یا نرم افزار کورل استودیو
در زمینه پریمیر از این سایت دیدن کنید.
manisoft.ir
در زمینه ادیوس از این سایت که بصورت تخصصی کار میکنند.
موسسه لیناسافت مرکز تخصصی تدوین فیلم،آموزش ادیوس و کسب و کار

جدیدترین ارسال ها

بالا