دکتر ادیوس ( سلمان مرندی )

Afterlife

Active Member
من این مبحث رو ایجاد کردم تا هر کسی تو ادیوس مشکل داره بیان کنه تا انشاله بتونیم کمکش کنیم .

آقا سلمان گل سلام
من تو اديوس چند تا سوال دارم چون ي جورايي تازه واردم
اديوس من نسخه 6
اول : فايل هاي عكس كه با فرمت jpg هست رو باز نميكنه خود اسم فايل با فولدرش انگليسي هست ؟
دوم : شما پروژه هاي تدوين دارين تو اديوس كه من ببينم وبيشتر اشنا بشم ؟
سوم : پلاگينهايي كه تو افتر هست وبراي اديوس اجرا ميشن رو ميشه براي دانلود اينجا بزارين ماهم استفاده كنيم ؟
چهارم : اموزش حرفه اي اديوس رو دارين البته من يه دي وي دي اموزش اديوس رو خريدم و خوب ياد گرفتم ولي ميخام بصورت حرفه اي ياد بگيرم
پنجم : خيلي ممنون ميشم پاسخ سوالام رو بگين و تشكر ميكنم :rose:

Afterlife

Active Member
سلام .
1 - 2 حالت وجود دارد 1 - ادیوس شما مورد داره ( ادیوس 6.2 تست شده استفاده کنید ) 2 - فایلی که می خواید ایمپورت کنید مشکل داره بایه تبدیل کننده عکس تبدیلش کنید و بعد ایمپورت کنید .
2 - http://uploadkon.ir/?file=514aaa393bbc147f950f92e48ff9536a.png
3-http://ae.4sos.ir/tadvin/edius-news001/99-plagenhae-aftr-afkt-dr-adevs.html
4 - کسی بهت نمی گه باید خودت حرفه ای شی برو منم کمکت می کنم یه کم سخته ولی من هستم .

بايت جوابتون دستتون درد نكنه
من حقيقتش نميدونم بايد چيكار كنم ، نميدونم منظورمو ميفهميد يانه ، مثلا من اون دي وي دي رو كه گرفتم وياد گرفتم ، خوب نميدونم بايد چجوري نمونه كار براي خودم درست كنم ، حقيقتش دوربين فيلم برداري چيزي ندارم وگرنه خيلي علاقه به فيلم سازي و مستند سازي هستم و نميدونم چجوري براي خودم بازار كار ايجاد كنم تا بتونم از اين راه كسب درامد كنم ، احساس ميكنم خوب خيلي لابد ضعيفم تو اديوس كه نميتونم درواقع بازار كاري چيزي براي خودم كسب كنم به خاطره همين گفتم كه ميخام به صورت حرفه اي ياد بگيرم :cry:
شرمنده من سرتون رو درد اوردم ميبخشيد:cry:

Afterlife

Active Member
نه خواهش میکنم . هدف همه ما از زندگی پول - ببین تو باید ابتدا میکس رو یاد بگیری و بعد تو یه اتلیه ای چیزی شروع بکار کنی . در کنار میتونی با دوربین آتلیه فیلم بسازی . به مبحث آموزش میکسم برو ...:wink:

آقا سلمان خيلي اقاااايي
يه دونه اي دوردونه اي
ممنونم ازت انشالله بتونم موفق شم

آقا سلمان ببخشيد باز من مزاحم شم :)
ميخاستم بگم كه اين پكيج هايي كه بيرون هستش همين اموزش ميگس ومونتاژ در اديوس اينارو بگيرم ياد بگيرم خوب هستش ؟:)
يا نه همين اين دي وي دي كه گرفته بودم همين آموزش تدوين به وسيله نرمافزار اديوس اون بسمه ؟:-?
يعني ميگس با تدوين فرق ميكنه ؟:?::shock:
بعد اونوقت خوب من اگه برم اتليه اي چيزي كار كنم از من ميپرسن كه نمونه كار بيار من از كجا بيارم ؟:shock::there:
ميشه راهنماييم كنين ممنونتون ميشم :oops::oops::rose::rose:

والا من ميخوام يه تدوينگره حرفه اي بشم و خيلي سوالها هستش كه تو ذهنم علامت سواله
تو اديوس هدفي ندارم ولي يكي از نرم افزار هاي تدوين هست والان به غير از اديوس دارم به دوماهي افتر كار ميكنم ولي هنوز فرقه بين ميگس وتدوين رو خوب نفهميدم
درضمن من علاوه بر تدوين خيلي علاقه اي به ساخت تيزر هاي تبليغاتي دارم
نميدونم اگه مزاحمتون شدم ببخشيد ديگه مزاحم نميشم ...

Afterlife

Active Member
من تدوینگرم و از این شغل راضیم . در مورد تفاوتش تدوین یه بحث کلی و میکس یه شاخه از تدوینه که به این نوع تدوین میگن تدوین ریتمیک . اگه بگی اهل کدوم شهری شاید تو آتلیه خودم مشغول بکارت کنم . در ضمن واسه رسیدن به هدفت
یه مقداری باید جدی تر باشی . من اینجام واسه حل مشکلات دوستایی مثل تو . تو به مبحث میکس من برو و طبق اون شروع کن

خيلي ممنون كه راهنماييم ميكنين
من دانشجوي رشته ي الكترونيكم وتو قزوين درس ميخونم
به شدت علاقه ي به تدوينگري وتيزر تبليغاتي دارم وخيلي هم تاكيد براين دارم كه بيشتر تلاش كنم وجدي تر برم جلو
چون خيلي فكرم مشغوله آخه فرمودين كه بايد تو اتليه اي چيزي كار كنين ، خيلي از اتليه ها نمونه كار ميخوان
بازم ممنونم كه راهنماييم ميكنين

بيدار بودن و تفكر نكردن مشكل است.
آن بخشي از تكامل نيست ، فراتر از آن انقلاب است ، روندي كه به طور خود به خود ايجاد نميشود بايد آن را كسب كرد .

Afterlife

Active Member
ببین قبل از هر چیز یه کم در مورد تصویربرداری و انواع دوربین بخوان - کادر های تلوزیونی و سینمایی رو بشناس -- بعد خودت با یه هندی کم یا موبایلت از مثلا دانشگاهتون فیلم بگیر تو نماهای مختلف - - بعد بیارشون تو ادیوس و با یه آهنگ ( تو تاپیک آموزش میکس مارک زدون توضیح داده شده ) مارک کن . بعد از مارک کردن تصویرهاتو به نسبت مارک ها قرار بده و رو هر تصویر بین مارکی افکتی که به آهنگ میاد رو بزار ------ حتما این کارو بکن و بعد واسه من بزار تا بیشتر راهنماییت کنم ---- تو از من خیلی دوری وگرنه می تونستم حتی بعد از آموزش ببرمت تو سازمان صدا و سیما
سعی کن موفق می شی ............

باشه اين چيزي رو كه گفتيد رو انجام ميدم چشم
اتفاقا قبلا تو ذهنم بود من انشالله ي چيزي تو ذهنمه ودارم الان روي اون كار ميكنم توش فيلم نيس ولي با عكس ونوشته هايي كه توش ميخوام قرار بدم رو توذهنم تداعي كردم وميخام بسازمش واينجا اپلود كنم تا شما نظرتونو برام بدين انشالله تا فردا تمام سعيمو ميكنم تمومش كنم البته مذهبي هستش وعكسهايي رو دارم از اينترنت دانلود ميكنم وكلا ي چيزي فكر كنم جالب از اب دراد .
خيلي مچكلم

داداش من تموم كردم
من حقيقتش الان يه چند ماهي هست كه وبلاگ مذهبي زدم
كه اخره اين كليپه مذهبي رو آدرسه وبلاگمو نوشتم با ايميلمو
خواهشا ايراداشو بهم بگين كاملا خودم ساختم اين كليپ رو اسمشم گذاشتم حقيقت نماز
ولي تو متناش دوستم بهم كمك كرد به خاطره همين نوشتم تهيه شده توسط گروه عشق مهدي
اين آدرس وبلاگم : جديدترين خبرهاي آخرزمان
اينم كليپي كه ساختم : حقيقت نماز
البته حجمش خيلي زياده چيزي حدود 88 مگابايته
درضمن ميخام اينو تو تماشما خانه ي همين سايت بزارم
اميدوارم سرعته اينترنتتون بالا باشه سريع دانلود كنين
ممنونم ياعلي

chicchicqq

New Member
داداش من تموم كردم
من حقيقتش الان يه چند ماهي هست كه وبلاگ مذهبي زدم
كه اخره اين كليپه مذهبي رو آدرسه وبلاگمو نوشتم با ايميلمو
خواهشا ايراداشو بهم بگين كاملا خودم ساختم اين كليپ رو اسمشم گذاشتم حقيقت نماز
ولي تو متناش دوستم بهم كمك كرد به خاطره همين نوشتم تهيه شده توسط گروه عشق مهدي
اين آدرس وبلاگم : جديدترين خبرهاي آخرزمان
اينم كليپي كه ساختم : حقيقت نماز
البته حجمش خيلي زياده چيزي حدود 88 مگابايته
درضمن ميخام اينو تو تماشما خانه ي همين سايت بزارم
اميدوارم سرعته اينترنتتون بالا باشه سريع دانلود كنين
ممنونم ياعلي

سلام این رو یا یولید درست کردی دیگه؟
خب کار خاصی نکردی
چند تا عکس گذاشتی و افکت زوم و پن تو یولید رو روشن اعمال کردی و یک صدا هم به تصاویرت اضافه کردی
ولی خب برای شروع خوبه

نه كليپ رو با اديوس درست كردم
اره خييلي ساده هست ولي خوب دفعه ي اولم بود
حقيقتش دوربين نداشتم وگرنه خيلي كاراي ديگه اي تو ذهنم بود
ديگه خوب ...

Afterlife

Active Member
داوود جان عالی بود . مهم این نیست که با چی کار کردی . مهم نیست چه تکنیکهایی بلدی . مهم اینه که من منظورت رو فهمیدیم و بزرگترین تکنیک تدوین اینه . تو تدوینگر خوبی میشی به شرطی که تو کار قرار بگیری . اینایی رو که میگم یاد بگیر . 1 - انواع نماهای دوربین 2 - فیلم زیاد ببین 3 - مارکینگ آهنگ رو از تو مبحث میکسم کار کن و یاد بگیر - 4 - تند تند نمونه کار بزن که قوی تر شی و بزار تا من ببینم . در ضمن نمی خواد اینقدر کیفیت بالا بزاری به فرمت mp4 تبدیل کن تا همه بتونن ببینن

خيلي ممنون كه كمكم ميكنين انشالله بتونم چيزايي رو كه گفتين رو به خوبي ياد بگيرم خيلي ازتون مچكلم انشالله نمونه كاراي ديگه اي كه تونستم رو بسازم وبزارمش اينجا ببينين
خيلي ازتون مچكلم

جدیدترین ارسال ها

بالا