ديدن مانيتور در لن

abtin-s گفت:
من اين برنامه رو كه نصب كردم بعدش روي كامپيوتر طرف مقابل هم بايد نصب كنم تا بتونم وارد بشم و يا ...

اگه منظورتون Radmin هست، بله در دو دستگاه بايد نصب بشه

اما دوستان ممكنه يكى لطف كنه و بگه آيا با اين برنامه مى‌شه از طريق dial-up هم كار كرد(از طريق خطوط تلفن)

R_chizari

Active Member
W3Village.com گفت:
abtin-s گفت:
من اين برنامه رو كه نصب كردم بعدش روي كامپيوتر طرف مقابل هم بايد نصب كنم تا بتونم وارد بشم و يا ...

اگه منظورتون Radmin هست، بله در دو دستگاه بايد نصب بشه

اما دوستان ممكنه يكى لطف كنه و بگه آيا با اين برنامه مى‌شه از طريق dial-up هم كار كرد(از طريق خطوط تلفن)

درود
پيدا كردن و به جريان انداختن اين تاپيكهاي زير خاكي خودش هنري است بس والا 8O

براي ارتباط dial-up با امكانات مورد نظر شما ميتوانيد از برنامه هاي معروف pc-anywhere و LapLink Pro استفاده كنيد.

بدرود

ممنون آقاى R_chizari

حجم برنامه‌هايى كه گفتيد خيلى هست (البته حجم LapLink Pro توو مكينتاش كمه تو PC رو نمى‌دونم)، من دنبال يه برنامه مثل Radmin هستم.

موفق باشيد

akaveh

Member
سلام
من و دوستانم تونستيم با Radmin البته به واسته اينترنت به سيستم هاي هم وصل شيم و كل كار هايي كه تو LAN ميشد انجام داد رو انجام داديم ولي خوب كند تر و به اين صورت كه هر كدوم IP اون يكي رو داد و Password و تمام
ولي اون خالتي كه مستقيم باشه بايد ي طوري كامپيوتر هاي host بشن بعد احتمالا بشه بازم با دادن ip وصل شد

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
ببخشیدا مثلا اینجا انجمنه نه سره کوچتون خواستی کمک کنی دستت درد نکنه ولی بی احترامی نکن

عضو نمیشدی هم سنگین تر بودی دفعه بعد اتفاقی اگه سایتی رو دیدی اتفاقی سرتو ننداز بیا عضو شو اینور اونور تو هم نگاه کن خوبه واست شاید دمه درش چیزی نوشته باشه مثلا وروده بعضی ها ممنوع

موفق باشی

علی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا