ديدن مانيتور در لن

سلام دوستان

مي خواستم بدونم تو لن ميشه مانيتور ديگر سيستم ها را ديد ؟
اگر امكان پذير است چگونه و با چه برنامه اي ؟

مرسي
:wink:

behsa

Member
آره ميشه.
حتي ميتوني بجاي اون كار كني (Full control mode) يعني با ديدن مونيتور و كنترل موس از روي سيستم خودت سيستم دوم را كنترل كني. دقيقا انگار جلو اون نشستي. ميتني به كليپ بوردش ديتا بفرستي و حتي سيستم را ريست يا شات داين كني. فايل ترانسفر داره. تلنت داره و امكانات ديگري كه بايد خودتون ببينيد.
اسمش Radmin هست و اينهم سايتشhttp://www.radmin.com. كركش هم هست اگر پيدا نكرديد بگيد تا بفرستم خدمتتون.

mehrdad55

Member
mahdi_hexboy گفت:
سلام دوستان

مي خواستم بدونم تو لن ميشه مانيتور ديگر سيستم ها را ديد ؟
اگر امكان پذير است چگونه و با چه برنامه اي ؟

مرسي
با سلام
اگر ويندوز شما XP يا 2000 باشد كه هيچ برنامه خاصي نمي خواهد ولي با بنامه اي مثل sub7 ميشود كامپيوتر طرف مقابل را كنترل كرد حتي فورمتش كني هر كاري كه دلت بخواد
با تشكر 8)

بهسا جاي ايول

دمت گرم

فقط آقا اگه طرز كار اين برنامرو توضيح بدي ممنون ميشم

akaveh

Member
سلام
اگه ويندوزXP داريد كه مي توني از Remote Desktop خود ويندوز استفاده كني فقط بايد رو اون دستگاهي كه مي خواي كنترلشو بدست بگيري بگي كه چه افرادي اجازه دسترسي دارند
برنامه اي هم كه دوستمون گفتند Remote Administaror يا همونRadmin بسيار برنامه خوب و جالبي هست كه فقط بايد آدرس آى پي كامپيوترت رو بدي بهش و تمام
موفق باشي

سلام

عزيز جان من از كجا بايد ستينگ هاي اونو تنظيم كنم
اي برنامه فقط يه آيكو رو تو تسك بار اضافه كرده كه
اپونم هيچ چيزي توش نداره و مينويسه
No Connection
البته اينو موقعي نشون ميده كه روي
Current Connection
كليك ميكني
و بجز اين ديگه هيچ چيزي نداره

راهنماييم كنيد بايد چي كار كنم
:roll:

akaveh

Member
mahdi_hexboy گفت:
سلام

عزيز جان من از كجا بايد ستينگ هاي اونو تنظيم كنم
اي برنامه فقط يه آيكو رو تو تسك بار اضافه كرده كه
اپونم هيچ چيزي توش نداره و مينويسه
No Connection
البته اينو موقعي نشون ميده كه روي
Current Connection
كليك ميكني
و بجز اين ديگه هيچ چيزي نداره

راهنماييم كنيد بايد چي كار كنم
:roll:
تو اون مسيري كه اين برنامه رو نصب ميكني ي تعداد فايل تو ي شاخه به اسم اگه اشتباه نكنم Radmin كپي مي كنه كه تو اون فايل ها ي فايل به اسم Radmin هست كه اجرايي هست اجراش كن بعد فكر كنم خودت پيدا كني اگه بازم به مشكلي برخورد كردي تو اين برنامه من در خدمتم
موفق باشي

آقا شرمنده كه هي مزاحمتون مي شم

عزيز جان ما اون فالرو پيدا كرديم دستت درد نكنه اما موقعي كه آي پي اون دسنگاهي رو كه مي خوام مانيتور كنم رو مي دم و كانكت رو ميزنم ارور ميگيري و ميگه
Cant Connect To Server

آيا من بايد يه فايل سرور رو اون سيستم ها بريزم چون در شاخه همين نرم افزار يه فايل سرور بود و زماني كه من آي پي سيستم خودمو زدم اون كانكت شد

مرسي عزيز جان :roll:

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

آقا مهدي بهترين برنامه براي اين كار PC Anywhere محصوله Symantec هست كه خيلي قويه !

تمام خصوصيات اون برنامه اي كه بهسا جان گفت رو داره تازه بيشتر از اونم داره ! :wink:

حجمشم زياده نميشه دانلود كرد ! خاصتي بيا خودم CD شو بهت بدم !

سيستمشم Client/Server هست كه بايد روي هر دو سيستم نصب و پيكر بندي بشه ! :wink:

الته قابليت وصل شدن بيش از 2 سيستم رو هم داره !

قبلا تو 2 - 3 تا تاپيك دربارش توضيح داده شده ! :wink:

موفق باشيد....

علي. 8)

علي جون مرسي

دمت گرم فقط من از همون ردمين استفاده كردم اگه ميتوني يه برنامرو بگو كه غير از لن هم بشه بصورت ريموت يه سيستمو در اختيار گرفت البته vnc نباشه چون مشكلات امنيتي و ... داره فقط يه برنامه باشه كه من بتونم از طريق اينترنت ريموت كنم يه سيستمو

مرسي دمت گرم

shahrokh_xp

Active Member
Ali_ix گفت:
سلام

آقا مهدي بهترين برنامه براي اين كار PC Anywhere محصوله Symantec هست كه خيلي قويه !

تمام خصوصيات اون برنامه اي كه بهسا جان گفت رو داره تازه بيشتر از اونم داره ! :wink:

حجمشم زياده نميشه دانلود كرد ! خاصتي بيا خودم CD شو بهت بدم !

سيستمشم Client/Server هست كه بايد روي هر دو سيستم نصب و پيكر بندي بشه ! :wink:

الته قابليت وصل شدن بيش از 2 سيستم رو هم داره !

قبلا تو 2 - 3 تا تاپيك دربارش توضيح داده شده ! :wink:

موفق باشيد....

علي. 8)
آقا علي مي خواستم ببينم با اين برنامه ميشه از طريق اينترنت وصل شد بعد با IP كامپيوتر مورد نظر رو در اختيار بگيري؟

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

آقا مهدي اگه اونتوري بخواي يه جورايي ميره تو بحثه تروجانها ! :twisted: كه فكر كنم تو هم همينو ميخواي ! :wink: :twisted:

آقا شاهرخ ! بله ميشه ! هم ميشه از طريق خط تلفن وصل شد هم از طريق IP در شبكه !

فق بايد اين برنامه روي هر دو سيستم نصب و پيكر بندي شده باشه ! :wink:

توضيحات جزيي تر اگه خواستيد بگيد بنويسم ! :wink: :roll:

موفق باشيد....

علي. 8)

shahrokh_xp

Active Member
Ali_ix گفت:
سلام

آقا مهدي اگه اونتوري بخواي يه جورايي ميره تو بحثه تروجانها ! :twisted: كه فكر كنم تو هم همينو ميخواي ! :wink: :twisted:

موفق باشيد....

علي. 8)
خيلي ممنون آقا علي.بگذاريد تهيش كنم بعد مزاحمتون ميشم.فقط مي خواستم بدونم آخرين ورژنش 11؟

shahrokh_xp

Active Member
Ali_ix گفت:
سلام

موفق باشيد....

علي. 8)
خيلي ممنون آقا علي.بگذاريد تهيش كنم بعد مزاحمتون ميشم.فقط مي خواستم بدونم آخرين ورژنش 11؟

علي جون تروجان را كه خودم بلدم دستت درد نكنه ولي كارمو با همين VNC انجام ميدم

hamed_xp

Member
آقا Radmin كه خيلي توپه ! من ازش استفاده مي كنم ! يه چيز ديگهمن شنيدم به اسم dame Ware شما خبر دارين ازش؟

sama123

New Member
Re: ديدن مانيتور در لنnet op

سلام
برنامهnet op اين توانايي را دارد و خيلي هم جالبه

amir_ttr

Member
آغا ميخاستم بدونم كه برنامه اي هست كه بتوني بدون اجازه يه نفر كنترل سيستمشو به دست بگيري؟از اين برتامه هاي هك منظورم نيستا.حالا لن يا دايل آپ يا... مهم نيست.

alphi31

New Member
سلام
ببخشيد من عضو جديدم و تازه اين بحث رو ديدم راجع به تنظيمات radmin بايد بگم كه وقتي برنام رو نصب ميكني ميره تو رجيستري يه چيزهاي اضافه ميكنه كه همو تنظيمات مربوطه هستش ( مثل ديه نشدن ايكون برنامه و....) براي اينكه تو سيستمي كه ميخواي كنترلش كني ديده نشه ( آيكونش رو ميگم ) بايد از اون قسمت يه فايل به اسم setting.reg اكسپورت كني و بعدش تو خط فرمان ( همون cmd) بنويسي :
regedit.exe /s [path]setting.reg
با اينكار اون تنظيمات روي رجيستري طرف اعمال ميشه.
موفق باشي.

abtin-s

Member
من اين برنامه رو كه نصب كردم بعدش روي كامپيوتر طرف مقابل هم بايد نصب كنم تا بتونم وارد بشم و يا ...

جدیدترین ارسال ها

بالا