دو تا سوال 1. چرخش 2. سیو (ذخیره)

tichismor

Member
دوتا سوال دارم
1. چجوری میشه یک دایره که یه طرح اسلیمیه هستش رو می خوام بچرخونم
2. چجوری میشه فایل نهایی رو با فرمت giff سیو کرد ؟

aleyasin65

Member
جواب 1 : با ابزار Rotion (کلید میانبر w) لازم به ذکر است که تیک 3D مخصوص لایه رو نیز فعال کن.

جواب 2 : تا آنجایی که من اطلاع دارم فکر نکنم خروجی Gif بگیره ولی شما می توانید:
1 -از گزینه File>Export>Flash Video خروجی swf بگیرید و اونا با برنامه های convertor به gif تبدیل کنی .
2 - از گزینه File>Export>Image sequence خروجی jpge فریم به فریم بگیری و اونا رو با برنامه gif animator به گیف تبدیل کنی.

موفق باشی

tichismor

Member
خیلی ممنون دوست عزیز ولی گویا سوال من رو درست متوجه نشدید یعنی در اصل من خوب توضیح ندادم
من نمی خوام دایرم به صورت 3 بعدی بچرخه بلکه می خوام ثابت و از یک زاویه مدام 360 درجه دور خودش بچرخه

و اینکه من در یک نوشتم از افکت شاین استفاده کردم و وقتی خروجیم رو به صورت فلش سیو می کنم افکت شاین اعمال نمی شه (البته فقط وقتی با فرمت فلش سیو می کنم)

aleyasin65

Member
خیلی ممنون دوست عزیز ولی گویا سوال من رو درست متوجه نشدید یعنی در اصل من خوب توضیح ندادم
من نمی خوام دایرم به صورت 3 بعدی بچرخه بلکه می خوام ثابت و از یک زاویه مدام 360 درجه دور خودش بچرخه

و اینکه من در یک نوشتم از افکت شاین استفاده کردم و وقتی خروجیم رو به صورت فلش سیو می کنم افکت شاین اعمال نمی شه (البته فقط وقتی با فرمت فلش سیو می کنم)

خوب روی لایه کلید r رو بزن و 360 درجه بچرخون.

راستی با کدوم نسخه از افتر کار می کنی؟

پیوست ها

• untitled1.JPG
    untitled1.JPG
    126.9 کیلوبایت · بازدیدها: 39

tichismor

Member
Sc3 البته من خیلی تازه کارم فعلا هرچی بلدم از آموزشهای همین سایت و یک سری سایت های دیگست اگر سایت خوب آموزشی سراغ دارید که بشه آموزشها شو دانلود کرد ممنون شما می شم اگر که به من معرفیش کنید(البته فارسی باشه)

aleyasin65

Member
شما با یک سی دی آموزشی مقدماتی که توی بازار فراونه می تونی مقدمات رو شروع کنی .
و برای کار کردن حرفه ای به نظر من برو آموزش های سایت http://www.videocopilot.net/tutorials حتما ببین
درسته انگلیسیه ولی با فیلم نشون میده چیکار می کنه.
من تمام آموزش ها و محصولات این سایت رو دانلود کردم و دارم اگر خواستی برات می فرستم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا