قالب دوربین Mamiya

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
اگر غیر از چهار ضلعی باشه روی مدلت موج ایجاد می کنه.البته الان توی رندره شما موج دیده نمی شه چون اون جاهایی که سه ضلعی و پنج ضلعی استفاده کردی صطوح مسطح و صاف هستند اما اگر منحنی بودند موج میفتاد روشون.
اما برای مسابقه مدلسازی امتیازش تاثیر داره.یعنی تا می تونیم باید از 4ضلعی استفاده کنیم و در نهایت اگر چاره ای نبود 3 ضلعی.یعنی اون 5 ضلعی ها و 8 ضلعی ها رو هم به 3 ضلعی و 4 ضلعی تبدیل می کنیم .
اینجا رو هم یه نگاه بکن نکات مفیدی داره
http://forum.majidonline.com/threads/194632-آیا-5ضلعی-هم-در-مدلینگ-اصولیه؟

البته شما خودت استادی اما من حیفم اومد دیدم مدل با این دقت و خوب مدل شده بخاطر چند تا ریزه کاری کوچیک امتیاز از دست بده
موفق باشی :rose:

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
سلام عالی شده خسته نباشید
تاپ گالری

ممنونم :rose:

سلام سجاد جان
دیر خبر شدم :green:
تاپ گالری حقشه . . .
کاش مشکل لنزش رو برطرف میکردی . . .
خیلی لذت بردم . . .
موفق باشی:rose:

مرسی:rose: . نمیدونم لنزشو چیکار کنم بهتر شه

عالی شده
پیشنهاد برا تاپ گالری :rose:

مرسی تایماز عزیز :rose:

سلام
اگر غیر از چهار ضلعی باشه روی مدلت موج ایجاد می کنه.البته الان توی رندره شما موج دیده نمی شه چون اون جاهایی که سه ضلعی و پنج ضلعی استفاده کردی صطوح مسطح و صاف هستند اما اگر منحنی بودند موج میفتاد روشون.
اما برای مسابقه مدلسازی امتیازش تاثیر داره.یعنی تا می تونیم باید از 4ضلعی استفاده کنیم و در نهایت اگر چاره ای نبود 3 ضلعی.یعنی اون 5 ضلعی ها و 8 ضلعی ها رو هم به 3 ضلعی و 4 ضلعی تبدیل می کنیم .
اینجا رو هم یه نگاه بکن نکات مفیدی داره
http://forum.majidonline.com/threads/194632-آیا-5ضلعی-هم-در-مدلینگ-اصولیه؟

البته شما خودت استادی اما من حیفم اومد دیدم مدل با این دقت و خوب مدل شده بخاطر چند تا ریزه کاری کوچیک امتیاز از دست بده
موفق باشی :rose:

مرسی از اطلاعات مفیدت عباس جان.:rose:

ایول
خیلی قشنگه

آفرین

مرسی :rose:

چطوری منم میتونم پست ارسال کنم؟
خیلی سخت نیست به خدا :green:

SinaTR

Well-Known Member
با عباس جان موافق نيستم، اتفاقا بعضی موقع ها بهتره 3 ضلعی درست بشه! 4 ضلعی بودن کل کار دليل بر بی نقص بودن کار نيست و برعکس، 3 ضلعی يا 5 ضلعی داشتن کار دليل بر بد بودن اون مدل نيست... بعضی وقتا برای کم شدن تعداد edgeها و کنترل بهتر رو اون و به خاطر اينکه جای ديگه ای دردسر درست نکنه بهتره 3 ضلعی درست کرد...
کار ارزش تاپ گالری رو داره... خيلی قشنگ و کامل و باحوصله مدل شده...
با اجازه از اين فرصت استفاده کنم به بقيه دوستان هم تبريک بکم، کارای بقيه دوستان هم خيلی قشنگ بود.

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
با عباس جان موافق نيستم، اتفاقا بعضی موقع ها بهتره 3 ضلعی درست بشه! 4 ضلعی بودن کل کار دليل بر بی نقص بودن کار نيست و برعکس، 3 ضلعی يا 5 ضلعی داشتن کار دليل بر بد بودن اون مدل نيست... بعضی وقتا برای کم شدن تعداد edgeها و کنترل بهتر رو اون و به خاطر اينکه جای ديگه ای دردسر درست نکنه بهتره 3 ضلعی درست کرد...
کار ارزش تاپ گالری رو داره... خيلی قشنگ و کامل و باحوصله مدل شده...
با اجازه از اين فرصت استفاده کنم به بقيه دوستان هم تبريک بکم، کارای بقيه دوستان هم خيلی قشنگ بود.
ممنون سینا جان:rose:. بنا بر این فکر کنم این تعداد ضلع ها سلیقه ای باشه.

عالی................
تاپ گالری.....
مرسی دوست عزیز :rose:

بسیار زیبا سجاد جان بهت تبریک می گم
پیشنهاد برای تاپ گالری
چاکریم سعید جان:green:. شما لطف دارین :rose:

coelho

Member
خیلی جالب شده تبریک میگم.پیشنهاد منم تاپ گالریه.موفق باشی..........

آخرین ویرایش:

.:BehzAd:.

Active Member
سجاد جان کارت بسیار زیباست همه چی درست و حساب شده هست از مدلینگ بی نظیر کار گرفته تا شیدر ها و رندر...

تاپ گالری هم مبارک که واقعا لایقش بود.

Hamed

Active Member
سلام

سجاد جان عالیه...آنقدر زیباست به روح آدم جلا میده....معذرت دیر اومدم مشکل لاگین کردن داشتم...

علی علی

جدیدترین ارسال ها

بالا