دلفی و فلش اکشن 3

سلام من پروژه ای توی فلش و دلفی اتجام دادم و مشکلی که شاید به نظرم میرسه اینه که من باید دقیقا برای اینکه این پروژه روی یک سیستم دیگه جواب بده من حتما حتما حتما باید آخرین نسخه فلش پلیر اکتیو ایکس رو برای سیستم مخاطبم نصب کنم حالا سوال بنده اینه

هزار مدل فلش پلیر داریم Flashdebuger - Flashplayer for firefox - flashPlayer axو و و و و وو و ....... من واسه اینکه سیستم طرفم جواب بگیرم میام و این فلش پلیر با این نام که از خود سایت ادوب گرفتم رو نصب میکنم ( flashplayer_11_ax_debug.exe ) ; که فک میکنم به درستی این کارو هم میکنم ولی یک مشکلی که داره اینه که مثلا توی پروژه فلش وقتی خروجی میگیرم فلش پلیر هیچ ایرادی نمیگیره و دیباگرم خطایی رو تشخیص نمیده ولی وقتی پروژه با خروجی دلفی اجراش میکنی یک پنجره میاد که ارور های توی فریمی اگه باشه رو نشون میده ... البته اکثرا درست کار میکنه ولی بعضی جاها ارور میده ... حالا !

سوال من اینه راحت و درست فقط حرفه ای ها که واقعا تجربه دارند ج بدند .... من چه فلش پلیری رو نصب کنم رو سیستم مخاطبم و دقیقا اسم و آدرس اون فلش پلیر رو بهم بدید توی سایت ادوب ؟؟؟؟؟ یا هم اینکه من دقیقا همون flashplayer_11_ax_debug.exe که دانلود کردم و نصب کردم روی سیستم مخاطبم به درستی بوده ؟؟؟؟

:rose:

++Hadi++

Active Member
پیشنهاد اول من استفاده از ادوب ایر stand alone embeded هست که تو فلش cs6 میشه بدون نیاز به نصب فلش پلیر و یا ایر ران تایم اونو خروجی داد و همه کارایی که لازمه با دلفی انجام بدین،با اون قابل انجامه.
اگه نه راهی که هست اینه که نسخه دیباگ که با باز کردنش یه فلش پلیر stand alone بدون نصبی و البته debug باز بشه که توش بشه swf ها رو مستقیما دید رو نباید بغل برنامه تون بزارید بلکه باید install_flash_player_11_active_x رو بغل پروژتون بزارید و باید نصبش کنید.من یه پک ساختم که با یه فایل bat پشت سر هم همرو نصب می کنه و آخر سر نسخه debug رو باز می کنه تا swf ها با اون باز شن.بای...

میتونید خروجی exe از فایل فلش بگبرید که دیگه اصلا نیازی به فلش پلیر نیست

البته در صورتی که نسخه آنلاین نباشه...

پیشنهاد اول من استفاده از ادوب ایر stand alone embeded هست که تو فلش cs6 میشه بدون نیاز به نصب فلش پلیر و یا ایر ران تایم اونو خروجی داد و همه کارایی که لازمه با دلفی انجام بدین،با اون قابل انجامه.
اگه نه راهی که هست اینه که نسخه دیباگ که با باز کردنش یه فلش پلیر stand alone بدون نصبی و البته debug باز بشه که توش بشه swf ها رو مستقیما دید رو نباید بغل برنامه تون بزارید بلکه باید install_flash_player_11_active_x رو بغل پروژتون بزارید و باید نصبش کنید.من یه پک ساختم که با یه فایل bat پشت سر هم همرو نصب می کنه و آخر سر نسخه debug رو باز می کنه تا swf ها با اون باز شن.بای...

هادی جون من آخر نفهمیدم باید چکار کنم ! ؟؟ منظورت این بود گه من باید فلش پلیری با اسم install_flash_player_11_active_x از توی سایتت ها دانلود کنم و اونو بذارم واسه نصب برای کاربر ؟ و سوال دومم که ج ندادی آیا من کار درستی کردم که آخرین ورژن flashplayer_11_ax_debug.exe رو از سایت ادوب گرفتم و گذاشتم که کاربر نصب کنه ؟و اگه میشه حتما بهم یک آدرس بده خودم دانلودش کنم از اونجا واقعا ممنووووووووونتم عزیزم

آخرین ویرایش:

akherat

مدیر انجمن
1- کار فلش شما نباید error بده در هر نوع اجرایی
2-میشه به من بگی کلمه debug یعنی چی؟

++Hadi++

Active Member
اون فلش پلیر دیباگی که به صورت stand alone باز می شه و فایل های swf رو راحت باز می کنه رو نباید بزاری بلکه باید یه فایل activex نصبی بزاری،یعنی وقتی دابل کلیک می کنی یه چیزی شبیه به unzip شدن و نصب شدن نشون می ده.
اسم دقیقش هم اینه:
install_flash_player_11.2_active_x.exe
ابته فک می کنم باید فلش پلیر و این رو هم نصب کنی...

1- کار فلش شما نباید error بده در هر نوع اجرایی
2-میشه به من بگی کلمه debug یعنی چی؟
بله من سعی میکنم ارور نده ولی باور کن این نسخه فلش اکشن 3 به ریز ترین چیزا گیر میده شاید چیزی تو خود قلش گیر نده ولی بعد در تعامل با دلفی مشکل پیدا میکنه ......

اون فلش پلیر دیباگی که به صورت stand alone باز می شه و فایل های swf رو راحت باز می کنه رو نباید بزاری بلکه باید یه فایل activex نصبی بزاری،یعنی وقتی دابل کلیک می کنی یه چیزی شبیه به unzip شدن و نصب شدن نشون می ده.
اسم دقیقش هم اینه:
install_flash_player_11.2_active_x.exe
ابته فک می کنم باید فلش پلیر و این رو هم نصب کنی...
هادی جان من توسایت خود ادوب همه مدل فلش پلیری با آخرین ورژن پیدا میکنم به غیر از اونی گه تو گفتی ...! همش رو هم از دم دانلود کردم .. هیچ کدوم اونی که تو میگی نیست میشه یک لینک دانلود از آخرین ورژنش بهم بدی بخدا همه جا رو گشتم نمیدونم دیکه چکار کنم ... درود

akherat

مدیر انجمن
بله من سعی میکنم ارور نده ولی باور کن این نسخه فلش اکشن 3 به ریز ترین چیزا گیر میده شاید چیزی تو خود قلش گیر نده ولی بعد در تعامل با دلفی مشکل پیدا میکنه ......
برنامه نویس عزیز - شما چرا؟
مسئله رو پاک نکنید - حلش کنید
متن error رو اینجا بزارید !
در ضمن جواب سوال من در مورد دیباگ رو ندادید!

راست میگی akherat جان از خیلی نظرها ودقیقا حرفتو قبول دارم .. اما مشکل من الان اینه که یکی رو میخوام که بهم بگه تو دلفی چجوری اتوماتیک میشه برنامه ای ساخت که نصب کنه فلش پلیر رو ... همین

راست میگی آخرت .. همه تقصیرها و باگ ها اولین کسی که مقصر هست خود برنامه نویس هسش حرفت کاملا قبول دارم

++Hadi++

Active Member
انشاءالله سعی می کنم اون برنامه رو به زودی اینجا آپلود کنم ...ولی شاید فردا شب...

واقعا ممنونتم هادی جان ... برنامه ای که خودش فلش پلیر های سازگار با آخرین نسخه فلش رو روی همه مدل سیستمی بتونه نصب کنه ... منتظرتم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا