دعوت به همکاری از همه علاقه مندان مکس و مایا

hamed-ddd

Well-Known Member
شاید لازم باشه اول ترجمه با متن اصلی چک بشن و در صورت نبود مشکل فردای همانروز 3 صفحه ترجمه تحویل مترجم بشه تا مطالعه کنه...
اینطوری (نه برای خودمون) برای کسانی که میخوان cheat بزنن مانعی ایجاد میشه

roshanaiy

Active Member
خوبه خوبه . فقط كار زياد وقت گيري كه نيست . آخه من امسال يا كنكور دارم يا سربازم .
از كجا بايد شروع كرد ؟

pythoN

Active Member
پس از همین هالا شروع کنیم .
ابتدا از قسمت tutorials شروع کنیم . و 5 صفحه ی introduction نیازی به فضای اپولد هم فکر نمی کنم باشه دو یا یک نفر که سرعت بالا دارن مستقیم فایل ها رو دریافت کنن و برای ویرایش امادش . چطوره .

vulture_me

New Member
man hoodoodan 80% help ro khundam vali pishnahad mikonam ke kar ro az hamin hala shoorooo konim
chon man pas az 4 sal talash emsal eshtiage ziadi baraye pish bordane animation dar iran daraam!

pythoN

Active Member
عجب بابا چی شد پس همه بیخیال شدید .

آخرین ویرایش:
نه! کسی بی خیال نشده!
متین تو کانکت شدن مشکل اساسی پیدا کرده (این طور پیداست!)
برنامه جلسه ی بعدی کنفرانس:
1: اعلام برنامه های مصوب جلسات قبلی
2: اعلام برنامه پیشنهادی پایتون و نانو و متین (البته اگه بتونه کانکت بشه!!)
3: رای گیری ابتدایی در مورد برنامه بالا
4: اعلام برنامه ی وب (آدرس وب و ...)
5: نظر سنجی در مورد برنامه ی وب
6: تعیین قرار بعدی

دوستان این کنفرانس تحت یاهو انجام می شه و هر کدام از عزیزانی که مایلند در اون شرکت کنن می تونن آی دی خودشون رو در پیام خصوصی به بنده اعلام کنن (البته من مدیر پروژه نیستم. فقط برای جلوگیری از شلوغی تاپیک این کار رو می کنم!)

قرار های پیشنهادی هم این تاریخ ها هستن:
1: جمعه (امروز) ساعت 6 عصر (حذف شد)
2: شنبه (فردا!) ساعت 3 ظهر
3: شنبه (فردا) ساعت 6 عصر
4: شنبه (فردا) ساعت 8 شب (در روز شنبه ساعت از 3 ساعت اعلام شده جلسه خواهیم داشت!)

دوستان در هر تاریخی و زمانی که می تونن آنلاین بشن شماره اون رو در همین تاپیک اعلام کنن!

آخرین ویرایش:

pythoN

Active Member
نانو لتفا تمام قرار ها رو برای 6 و به بعد از اون بزار.

باشه از این به بعد به احترام شما و چند نفر از دوستان قرار ها واسه ساعت 6 به بعد گذاشته می شه!

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام به همگی و ببخشید ا اینکه نتونستم جدیدا آن بشم . من با نانو موافقم و میگم در هر روزی که جلسه داریم باید در دو ساعت مختلف باشه تا همه بتونن آن شن . من سعی می کنم تو تمام جلسه ها شرکت کنم . فردا ، شنبه یه جلسه ساعت 3 ظهر خواهیم داشت و یه جلسه ساعت 8 شب . اونایی که موافقن برای نانو پیغام بذارن و آی دی شونو براش بفرستن تا ادشون کنیم . ok?
راستی اینکارو قبل از جلسه بکنید تا بی نظمی نشه . همه کسایی که دوست دارن کمک کنن بیان
پس فردا یکی ساعت 3 یکی ساعت 8
منتظریم

آخرین ویرایش:

pythoN

Active Member
باشه اشکال نداره فقط نتیحه ی بحث ها ظهر رو برای من off بزارید ممنون

ehsan_3dmax

Active Member
سلام دوستان.
قبل از هر چیز باید تبریک بگم به این شور و شوق زیادی که واسه یادگیری و آموزش دارید و تشکر کنم از همه ی عزیزانی که این تاپیک رو داغ داغ نگه داشتن.
من یکسری تجربه هایی در این زمینه دارم که ترجیح میدم اونو تلفنی در اختیارتون قرار بدم. چون فرصتی برای چت و اینجور چیزا ندارم. پس لطفا یکنفرتون با من تماس بگیره یا شمارشو واسم اس ام اس کنه تا باهاش تماس بگیرم تا من هم تا اونجایی که ممکنه کمکتون کنم. این هم شمارم 09155115723 امیدوارم از این شماره استفاده ی دیگه ای نشه.
فقط یکچیزی الان بگم و اون اینکه عجله نکنید این راهی که الان می خواید پیش بگیرید سرانجامی نداره. میبخشید اینو میگم. منظورم اینه که خودتونو خسته میکنید. میتونم به شما برنامه زمانبندی شده و جهت داری رو واسه اینکار ارایه بدم که از لحاظ مالی هم بی نصیب نمونید. بازم میگم عجله نکنید. اینارو میگم چون تو این کاری که میخواید شروع کنید 2 سال تجربه دارم.
امیدوارم بتونیم با هم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.
موفق باشید.

pythoN

Active Member
خیلی ممنون حتما سعی میکنم از اطلاعات تو استفاده کنم .

در ضمن قرار ها چی شد

به سلامتی سیل عظیمی از کاربران اعلام آمادگی کردن و مدیریت پروژه از دستمون خارج شد!!
در حقیقت هیچ کس اعلام آمادگی نکرد!
البته انتظار بیش تر از این هم نمی ره. چون ما هنوز نتونستیم اعتماد اون ها رو مبنی بر جدی و هدفدار بودن پروژه جلب کنیم!!
به هر حال من از همین الان شروع به طراحی وب سایت این پروژه کردم!
فکر می کنم بعد از اتمام اون کاربرا رو در جریان بزاریم بهتر باشه.
ادامه بحث توسط مدیران پروژه انجام میشه!
احسان عزیز حتما بعد از اتمام ساخت سایت و شروع کار عملی گروه، باهات تماس می گیرم. حیفه که تجربیات شما رو از دست بدم (بدیم!)

دوستان پس از اتمام فاز اول که همان ساخت وب سایت هست، دعوت به همکاری، عموما اعلام می شه!
البته از اعلام آمادگی دوستان در این تاپیک خوشحال می شیم!
ولچر عزیز ممنون! در آینده مزاحمت می شیم!!

جدیدترین ارسال ها

بالا