دعوت به همكاري ساخت فيلم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DJ3_mohammad

New Member
سلام- تازه عضو شدم و اومدم سری به تمام دنیام یعنی فیلم بزنم.

سلام سعید جان می تونیم درمورد چیزی بحثی رو شروع کنیم

Peace Dove

Well-Known Member
سلام دوست عزيز بهتره بحثتو شروع كني شايد صاحب تايپيك 1ماه نيومد !

saeed450

Active Member
آره داداش شما بحثت شروع کن من چون شهر دیگه هستم به رایانه دسترسی ندارم ......شما نظرت بگو ......تو همین جا بحث می کنیم خوب جا افتاده

آخرین ویرایش:

vahid_3d

Active Member
به به!!!داره خوب پیش میره.من که مدتی بود نا امید شده بودم از این تاپیک.نمی دونم کی شروع می کنید. هر وقت قصد شروع کار رو داشتید ، لطفا یه پیغام خصوصی بذارید.

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام.
هنوز شروع نکردین ؟!
واااای ی ی ی ی . ... . . ....!؟ !؟ !!

خلاصه من ببینم اگه تکیمل ظرفیت قبول شم جایی صد در صد که نه اما نود در صد بهت کمک می کنم سعید. یا احیانا هر کس دیگه ای.
پس خواهش می کنم دعا کنید قبول شم . . . .

saeed450

Active Member
آخ اگه بدونید چقدر دلم تنگ شده برا فیلم سازی .....اگه توی خونه بودم بهتر کارم راه می افتاد.......اگه بشه انتقالی بگیرم همون شیراز خیلی خوب میشه .......دوران دانشجویی این سختیها رو هم داره.........مخصوصا شهر دیگه باشی..........حالا شما هم نظر بدید ....خیلی خوشحالم گه هر روز داره به تعداد علاقه مندان افزوده میشه توی این تاپیک......کاهی وقتی میام کافی نت .....راستی مجید جان در جواب سوالت باید بگم که من کارشناسی الکترونیک مشهد قبول شدم و 2 ساله دیگه تمومم.....یا علی

anayurdu

Member
آقا منم بازی و الا بازی رو به هم میزنم
آقا من میگم بهتره که یه مستند بسازیم (اجتماعی ) یه چیزی مثل فقرو فحشا ده نمکی یا بهتر از اون

saeed450

Active Member
من شيرازم اگه كاري شروع كرديد بگيد..........مي خوايم يه فيلم در مورد شعر پايين بسازيم چطوره ؟؟؟ شما ايده بديد

پدر پير شهيدي كه به عشق ايمان داشت
سوخت از داغ پسر هاي جوان هيچ نگفت
مادري ساخت به اندوه نهان هيچ نگفت
وقتي از 6 جهت آواره تبر مي باريد
مردي از هنجر نامرد جهان هيچ نگفت . . .

حافظ :

شاهد آن نيست كه مو يي و مياني دارد

بنده ي طلعت آن باش كه آني دارد

در ره عشق نشد كس به يقين محرم راز

هر كسي بر حسب فكر ؛ گماني دارد

roshanaiy

Active Member
سلام به همه دوستان خوبم
الان كه در قسمت مشتركات ديدم اين تاپيك اومده بالا شاخ در آوردم .
من فكر كردم از چند ماه پيش تاحالا فيلمتون رو ساختيد و جايزه اش رو هم جرخ كرديد .
اما انگار تازه داريد در مورد موضوع تصميم مي گيريد :shock:

saeed450

Active Member
بچه ها كسي مي دونه من از چه جايي يا موسسه اي مي تونم دوربين اجاره كنم ؟ يا در اختيارم بزارن براي يك ماه ......:lol:

gigamax

سلام به اسپیلبرگهای آینده مملکت ! (شوخی کردم به دل نگیرین:mad:)
درباره سوال آقای سعید 450 :
بله شما می تونید دوربین اجاره کنید اما باید فیلمنامه تونو به تایید انجمن فیلمسازان جوان شهرتون و یا اداره ارشد برسونین. حالا لگه فیلمنامتون تایید بشه و باید درخواست کنین که دوربینشونو در اختیارتون بذارن . اگه اونم تایید بشه شما با توجه به ترافیک کاری اون مرکز می تونین از دوربین استفاده کنید.
که البته نمی ارزه برای گرفتن یه دوربین کوچیک این قدر خودتونو غذاب بدین . اگه واقعا جایی رفتین که یه دوربین خوب داشت از دستش ندین.
اگه سوال دیگه ای بود در خدمتم

gigamax

سلام مبه همگی . دلم تنگ شده بود. شما که هنوز هیچ کار نکردین . ما که با نیو لاین سینما قرار داد بستیم برای فیلم ماتریکس 4 !!
من دانشگاه اصفهان قبول شدم و ان شالله اگه بتونم با کسایی که تو اصفهان هستند و علاقش هم دارن و استعدادش هم دارن و تازه از همه مهمتر یاد هم دارن یه سلامی بکنیم :d
خلاصه منتظریم برای کلید زدن یه پروژه .

مخصل همه بروبچش باحال مجید آن لاین!!

hbmj2

New Member
Tarkeh

درود بر شما دوستان ! خیلی عالیه !

من و 2 نفر از دوستان خواننده هستیم )

اینجا رو هم یه نگاه بندازید ! http://www.emjey.com/persian/index.php?option=com_content&task=view&id=213&Itemid=27 تاریخش مال 3 سال پیشه .

یک آهنگ ضد دولتمردان فاسد تاریخ دنیا به فارسی روی آهنگ مایکل هم خوندیم ! گوش کنید ببینید کار با ما ارزش داره ( برای کار آهنگهای دیگه هم هست )؟ البته این کار از اولین کارهای ضبط شده بوده .
اینجا می شه دانلود کرد http://www.emjey.com/farsi/news/archives/2007/11/002782.php

این سایت هم یک عکس از پشت صحنه ویدئو رو گذاشته تو سایتش : ( البته آهنگ رپ نیست )

http://www.rapepars.com/article105.html

گروه رقص 10 نفره حرفه ای پشت خودمون داریم
فیلمبردار حرفه ای می تونیم براتون بیاریم

همچنین قسمت زیادی از هزینه های ساخت این کلیپ هم تقبل می کنیم

می دونم که ما می تونیم به کمک هم جهانی باشیم . چرا که نه ؟

یادم رفت بگم ! تمام سعی رو می کنیم که حداقل برای فیلمبرداری از نیروی انتظامی مجوز بگیریم .

دوست داشتید با من با این آدرس [email protected] تماس بگیرید .

وب سایت من که هنوز کامل نیست ! http://www.hbmj2.com/

هر سوالی که داشتید در خدمتم . راستی کارم طراحی وب سایت هم هست که نیاز داشتید هستم .

آخرین ویرایش:

aryanrazm

New Member
سلام . آقا من ميگم همه اين جا اين كاره هستن چرا با هم همكاري نكنيم .....يكي كار گردان يكي فيلم بردار يكي گريمر يكي بازيگر يكي ........... آقا من كه آماده هستم الان هم شيراز هستم .....خبرم بديد .......مدير انجمن هم كه اسمش بلد نيستم خاطرش خيلي مي خوام كمكمون كنه ........تشكر:oops::oops:[/quot

saeed450

Active Member
عزیزم دوربین خوب که تا دلت بخاد هست مهم پو لشه .........این جا کسی فیلم نامه نویس نیست ............یه چند تا فیلم نامه در اختیارمون بزاره ............

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا