دعوت به همكاري ساخت فيلم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid_3d

Active Member
بچه ها حقيقتش من فيلم نامه ي كليپ ر اماده دارم ....مي خوام يك كليپ دوران جنگ بسازم ....با تشكر از شما فعلا تدوين گر نمي خايم ...تنها چيز مورد نيازم يك دوربين نيمه حرفه اي با فيلم بردارش است ......دوم گريمر و نور پرداز خوب ميخوايم ......سوم يه گروه تداركات مي خوايم كه وقت داشته باشه و ما ر هر جا كه خواستيم ببره ....البته پيش خودتون نگيد اين همين اول كار خودش كار گردان كرد ....فقط مي خوام يه خورده كار پيش بره ........مشكل اساسي ما مشكل مسافت هست كه هر كه توي يه شهر است ......

فقط فعلا ...
shirani شما ر به خاطر جلوه هاي وي‍ژه حتما مي خوام شما كجا هستيد ؟
gigamaxشما ر هم براي سوالات تدوينمون حتما لازم داريم البته با همكاري roshanay ..شما دو نفر كجا هستيد ؟
vahid_3d شما تخصصتون چيه ؟
خوب اول تخصصم رو بگم.
البته این هایی که می گم همش رو انجام دادم.
1- بکار بردن جلوه های ویژه و سه بعدی ( تطبیق انیمیشن با فیلم واقعی ) : این کار رو بارها انجام دادم
2- ویرایش و تدوین فیلم ( پریمیر ) : یک فیلم طولانی از حج رو با انیمیشن ساختم . و چند تا فیلم های موتور سواری با فیلم برداری خودم
3- فیلمبرداری : البته به دلیل مسافت نمی توانم حضوری باشم
4- صدا گذاری
و فیلمی هم یه چند هفته برای خبر شبانگاهی فرستادم و ظاهرا که نشون نداد( نمی دونم نرسیده یا خوششون نیومده)
3-

vahid_3d

Active Member
و برای هماهنگی باید فیلم های هر قسمتی رو برای شخص مورد نظر بفرستید.

Peace Dove

Well-Known Member
نميخواستم خودمو وارد اين بحث كنم ولي مجبور شدم
منظورم بحث داغ تدوينه چرا آقاي roshanaiy نميتونه تدوين رو انجام بده ايشون اصلا ميخواهد خودشو امتحان كنه ببينه درچه سطحيه اون كسيكه اين تايپيكو شروع كرد فكر نكنم از اساتيد برجسته دعوت به عمل آورد ؟! گفت از دوستان خوب مجيد آنلاين

ولي به نظر من هم كار خوبي رو شروع كرديد اميدوارم موفق باشيد

همه اينها يك تجربه است....
باتشكر.

roshanaiy

Active Member
من همون طور كه تو مشخصاتم نوشتم بچه ترونم . خونمونم تهرانپارس بيد . در فيلم سازي و اينام هيچ تجربه اي ندارم و فقط با پريمير يه ور الكي رفتم . يكمي هم تو كار صدا هستم . خوندن نه آ . برنامه اوديشن . خلاصه من تمام تخصصم رو گفتم . پس نتيجه مي گيريم كه من هيچي بارم نيست و براي اين كليپ هيچ حسني ندارم كه هيچ دست و پا گيرم مي شم . الانم جواب كنكورم رو گرفتم و ديدم مردود اعلام شدم براي همين خيلي ناراحت و عصبانيم . از اين كه وقتتون رو با مزخرفاتم گرفتم عذر مي خوام . فقط خواستم يه تجربه تو زندگيم كسب كرده باشم كه الان ديدم لقمه بزرگتر از دهنم برداشتم . ماشالله تمام بچه ها اينجا حرفه اي هستن و هر كسي به يه چيزي تسلط داره و ما ميان اونا هيچي نيستيم . انشالله اگر يه زماني تو زندگيم يه مهارتي كسب كردم اون موقع مي يام صحبت كنيم

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
حسين جان شما شما از دست من ناراحت شدي ؟!!
بخدا من منظوري از هيچكدوم از حرفام نداشتم . من قصدم فقط و فقط كمك كردنه .
منم مثل تو رشته اي كه مي خواستم قبول نشدم . يكم ناراحتم .
به هر حال بازم ميگم من قصدم فقط كمك بود اگه كسي احيانا ناراحت شده . شرمنده

gigamax

در ضمن براي هيجكس هيج سو تفاهمي نشه . من خودمو در حدي نمي بينم كه به كسي بگم كه تو اين كارو نكن بذار من بكنم . من چيكارم . از كجا معلوم اون كسي كه بهش ميگم از من بيشتر ياد نداشته باشه ؟

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من اصفهانم تا 2 ماه هم بیکارم بعدش میوفته تو تمریناتم و کمتر میتونم همکاری کنم

saeed450

Active Member
بچه ها اول بيايد كار گردان ر مشخص كنيم ......هر كي به يكي راي بده البته به جز خودش .....تا ببينيم كي راي مياره .....راي من فعلا gigamax هست كه هنوز اسمش هم نمي دونم .....
بعدش هم اين قدر به gigamaxگير نديد بابا حالا يه چي گفته .......كوتا بيا ييد ديگه
بچه منظور من از مشخصات اين بود كه اسم و سن و سكونت و اگر خواستييد شماره تلفن خودتون ر بنويسيد .......
اگه قرار باشه نزديكاي عيد بريم مناطق جنوب براي فيلم برداري مردونه كيا حاظرن بيان ؟ :neutral:
فيلم بردار . چهره پرداز هنوز آماده نشده كسي نيست ؟
راي يادتون نره ..............تشكر

vahid_3d

Active Member
به نظر من gigamax خوبه ولی از اون هیچ آدرسی نداریم.به همین خاطر شما سعید آقا خوب هستین. البته هر دو تون خوبین
من که نمی خواهم کارگردان بشم . یعنی داوطلب نمی شم.
خوب من که یه دفعه گفتم می خوام چی کار کنم.

gigamax

ممنون از لطف شما و واقعا متشكرم كه به من اعتماد دارين . اما من نمي تونم اين كارو قبول كنم . واقعا شرمنده چون من اولا خودم دو تا پروژه اين شكلي دارم يكي رو تو تابستون فيلم برداري كردم و يكي رو بايد تو زمستون كه برف هست بكنم و بعدش هم بشينم پاي درسم براي كنكور . واقعا شرمنده . در ضمن سعيد جان شما نمي خواد براي يه فيم پاشي با عواملت بري جنوب براي لوكيشن . چون اولين فيلمت هستو اونو توي شهر خودت بساز با امكانات خودت و با دوستان و آشناياني كه استعداد اين كارو دارن . ببين مي توني از اين افراد استفاده كني:
از يك آرايشگر ترجيحا خانوم (چون در آرايشگاههاي زنانه علاوه بر مو صورت هم آرايش مي شود ) براي گريمور
از چند تا از دوستات براي نقش هاي توي فيلم تست بگير . حتما بايد تست بگيري تا آدماي با استعداد و علاقه از اوناي ديگه جدا شن .
براي نور پردازي مي توني با يه عكاسي به كمك كتب مرجع اين كارو انجام بدي (عكاسها پروژكتورهاي خوبي دارن)
براي ساخت دكور اگه لازم بود سعي كن آكاستيو زياد استفاده كني چون هم ارزونه هم پرداختش راحته
براي تدوين هم هيچكس بهتر از خود كارگردان نيست (منظورم در فيلمهاي كوچيك متوسطه)
اگه فيلم بردار خوب پيدا نشد (توجه كن فيلم بردار خوب كسي نيست كه خوب ياد داشته باشه از دوربين استفاده كنه ، نه. فيلم بردار خوب يعني كسي كه بدونه چطوري ميشه به بهترين صورت كادر بندي درستي رو ارائه بده) خودت يه كتاب آموزش فيلم برداري بگير و يك هفته ، تمام قواعدشو فيلم بگير تا بفهمي چقدر زيبا ميشه كارت.
در ضمن اسم من متين نخل احمديه و ساكن مشهدم .
اگه كمكي از من برمياد بگو اگه بتونم برات كمك مي كنم

saeed450

Active Member
نه با دوربين اجاره حال نمي كنم مي خوام مال خودم باشه .......همون 260 خوبه به نظرت برا كليپ ؟ جنوب گفتم ببينم كيا مرد كارن ...........
احتما لا فيلم ر تنها مي سازم ......چون نميشه هر كار زندگي ول كن پاشه بياد از شهر خودش
من سعيد از شيراز 20 ساله فوق ديپلم پشت كنكوري يا در استانه سربازي هستم ......وحيد جون و بچه هاي ديگه هم اگه ميشه خودشون اين طوري معرفي كنن ...
اگه كس ديگه اي نظري براي پيشرفت كار و با هم كار كردن داره بگه .........نمي دونم چرا مدير انجمن تنهامون گذاشت

راستي شيراني به همين زودي جا زدي ....مگه ما چي بلديم .......ما هم مي خوام تازه شروع كنيم .....اگه بخواي حسابش كني من خيلي بيشتر شكست خوردم تو زندگيم ........راستي فعلا كار تعتطيل چون بچه هاي ديگه همكاري نمي كنن :-?

saeed450

Active Member
ما كه فعلا نيستيم

سلام . بچه ها من كارداني به كارشناسي 86 الكترونيك مشهد قبول شدم ......بايد از شيراز برم مشهد .....بهتون سر مي زنم .........شايد توي كافي نت .........ولي هيچ وقت فيلم سازي ر فراموش نمي كنم ........يه دوربين ارزون هم شايد كارم راه بندازه ....تا ببينم چي ميشه .......يا علي :oops:

saeed450

Active Member
اي بابا همتون كشيدين كنار ........متين وحيد حسين و بقيه .....كجاييد ؟؟؟؟؟ چرا ديگه هيچ كس نظر نمي ده اين تاپيك خوب داشت پيش مي رفت .......متين جون من دارم ميام مشهدااااااا .....ديگه مشكل مسافت نيستاااااااا......اي بابا خب كار پيش ببريد ببينيم بايد چه كار كنيم ...تنهايي كه نمي شه كار كرد.......:mad:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هستم هنوز تا اخرش هم هستم

gigamax

اگه از من هم کمکی بر میاد سعی می کنم کمکتون کنم

saeed450

Active Member
يك شهره با يك دريا مهربوني ........يكي دستاش پره اون يكي خالي.........يكي زير يه سقف بيدار بيدار .......يكي خواب توي قصر خيالي.........:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا