دریافت اطلاعات از gps

reza202

New Member
سلام من می خوام داخل سایت یک قابلیت بزارم که با دریافت اطلاعات یک جی پی اس موقعیت یک جی پی اس رو به من نشون بده مثلا شهری که الان هست و قابلیت های دیگر اما نمی دونم چی کار کنم ؟ممنون می شم کمک کنید

i-php-i

Active Member
سلام من می خوام داخل سایت یک قابلیت بزارم که با دریافت اطلاعات یک جی پی اس موقعیت یک جی پی اس رو به من نشون بده مثلا شهری که الان هست و قابلیت های دیگر اما نمی دونم چی کار کنم ؟ممنون می شم کمک کنید
شما باید یه دیتابیس داشته باشید که مقادیر گرفته شده رو با دیتابیس مقایسه کنید و موقعت جغرافیایی رو بدست بیارید.
نمی دونم که همچین چیزی پیدا می شه یا نه.
برای راحتی کار از گوگل مپ استفاده کنید. دیگه لازم به استفاده از دیتابیس نیست، موقعیت جغرافیایی رو می گیرید و گوگل مپ رو لود می کنید و موقعیت مورد نظر رو نمایش می دید.

Masoud1365

مدیر انجمن
کلا گوگل مپ امکانات بی نظیری در اختیارتون قرار میده برای این کار !
داکیومنتشو مطالعه کنید !

reza202

New Member
نه منظور من این نبود ببینید من 100 تا جی پی اس دارم هیچ کدام رو هم نمی دونم دقیقا کجا هستند من می خوام با استفاده از سایت با دریافت اطلاعات یک جی پی اس خاص منطقه ای که در حال حاضر جی پی اس آنجا هست موقعیت آن را به من نشان دهد.

i-php-i

Active Member
نه منظور من این نبود ببینید من 100 تا جی پی اس دارم هیچ کدام رو هم نمی دونم دقیقا کجا هستند من می خوام با استفاده از سایت با دریافت اطلاعات یک جی پی اس خاص منطقه ای که در حال حاضر جی پی اس آنجا هست موقعیت آن را به من نشان دهد.
برای اینکار باید یه نرم افزار بنویسید که بتونه اطلاعات جی پی اس رو برای وب سایت بفرسته. شاید سازندگان جی پی اس چنین رابطی رو برای برنامه نویس ها ایجاد کرده باشن.

این مورد به پی اچ پی مربوط نمی شه. می تونید از فروشنگان جی پی اس که توی ایران هستن سوال بپرسید.

Masoud1365

مدیر انجمن

خوب !
داکیومنت گوگل رو تا حالا خوندی ؟
شما زمانی که طول و عرض جغرافیایی رو داشته باشی هر کاری که دلت بخواد میتونی انجام بدی !

جدیدترین ارسال ها

بالا