دريافت phpBB فارسي نسخه جديد (farsi phpBB 2.0)

arashsoft

Well-Known Member
راستی خوب که آقا مجید هستن
من مرتب از توی تنظیمات مدیر بی بی بک آپ میگیرم
حالا اگه یه روز بی بی من پکید
با آپلود مجدد تمام اطلاعات بر می گرده؟؟؟؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
قاعدتا بله..

اما من تا به حال امتحان نکردم..

پیشنهاد میکنم اگر که دسترسی SSH داری از طریق command بگیری
اگر نداری از phpMyAdmin بگیر

اگر اون دسترسی رو هم نداری آخر سر بیا از طریق phpBB بک آپ بگیر

مجید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
شدنش که میگم باید بشه اصولا چون یک همچین قسمتی رو در نظر گرفتن.. پس میشه اگر هم مشکلی پیبش بیاد میتونی به ساپورت phpBB اطلاع بدی

مجید

masoud-h

Member
Majid گفت:
براي پاسخ سريع بايد MOD‌اونو از سايت www.phpbbhacks.com دانلود كني توي انجمنهاي خودمون هم كه سرچ كني لينك مستقيمشو ميتوني پيدا كني

براي گالري هم ميشه يكم توضيح بدي؟! شما كافيه كه عكسهاي آواتارها رو بريزي توي شاخه اي كه توي تنظيمات phpBB تعريف كردي بعد خودش همه رو نشون ميده

خود phpBB آواتر به اون صورت نداره ميتوني از سايتهاي مختلف از جمله همون phpbbhacks.com دانلود كني

D-emon جان منظورت از ديتا بيس چي هست!؟

مجيد

خي من همين كار رو كردم ولي وقتي وارد گالري ميشي همش رو ژيغام خطا ميده :roll:

alisosotic

New Member
sina1808 گفت:
آقا اين مشكلش چي بود كه دانلود نميشد
ميشه بگين!؟
من كه ديگه خسته شدم همه كار ها رو درست انجام دادم اما کنترل پنلم فارسی نمیشه که نمیشه اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

alisosotic

New Member
من كه ديگه خسته شدم همه كار ها رو درست انجام دادم اما کنترل پنلم فارسی نمیشه که نمیشه اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشمWeb Page Name :(

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
مسعود جان منظورت از پیغام خطا چیه میتونی پیغامشو بدی دقیقا و بگی در کدوم صفحه میگه؟!

علی جان فایلهای ادمین رو هم کپی کردی؟

مجید

masoud-h

Member
Warning: is_file(): Stat failed for images/avatars/gallery (errno=13 - Permission denied) in /home/divodelg/domains/divodelbar.com/public_html/phpbb1/includes/usercp_avatar.php on line 255

Warning: is_link(): Lstat failed for (null) (errno=13 - Permission denied) in /home/divodelg/domains/divodelbar.com/public_html/phpbb1/includes/usercp_avatar.php on line 255

Warning: is_file(): Stat failed for images/avatars/index.htm (errno=13 - Permission denied) in /home/divodelg/domains/divodelbar.com/public_html/phpbb1/includes/usercp_avatar.php on line 255

Warning: is_link(): Lstat failed for (null) (errno=13 - Permission denied) in /home/divodelg/domains/divodelbar.com/public_html/phpbb1/includes/usercp_avatar.php on line 255

Warning: is_file(): Stat failed for images/avatars/1g[1].jpg (errno=13 - Permission denied) in /home/divodelg/domains/divodelbar.com/public_html/phpbb1/includes/usercp_avatar.php on line 255

amirdj1366

New Member
مشكل

اين كه سايتش بالا نمي ياد:sad: لطفا اگه ميشه سريع اين نسخه جديد را لينكش را ارسال كنيد من خيلي بهش نياز دارم ممنون

amirdj1366

New Member
مشكل

سلام اين كه سايتش باز نميشه:sad: لطفا هرچه سريع تر لينكش را براي من بفرستيد ممنون خيلي بهش احتياج دارم

amirdj1366

New Member
Majid گفت:
سلام

آقا ما دوباره سايت phpBB فارسي رو راه انداختيم...
لطفا اين سايت رو ببينيد:
http://phpbb.farsiprojects.com

به تمامي دوستاني كه از اين انجمنها استفاده ميكنند پيشنهاد ميكنم حتما نسخه جديد رو دريافت كنند تا شاهد تغييرات كلي اون باشند..

ضمنا به دوستانتون هم كه فكر ميكنيد اين پيغام رو نميبينند سفارش كنيد حتما نسخه جديد رو نصب كنند...

هر مشكلي چيزي بود اينجا بگين تا سريع رفعش كنيم..

ضمنا اينو بگم كه نسخه آقاي كرامتي هم بسيار كامل است اما بدليل اينه كد پيج فارسي سازي ما با آقاي كرامتي فرق داره مجبور شديم كه گسترش اين برنامه رو از نو شروع كنيم

مخلصيم

مجيد

اين كه سايتش بالا نمي ياد:sad: لطفا اگه ميشه سريع اين نسخه جديد را لينكش را ارسال كنيد من خيلي بهش نياز دارم ممنون

Member
من که هر چی گشتم لینک دانولد رو پیدا نکردم.
اگه میشه بگذارید.

koronado

New Member
سلام
من يه نرم افزار براي هك ياهو دارم كه (البته تكامل يافتيه يه نرم افزار ديگه به نام jps هست كه تا اخرين ورژن ياهو (از 6 تا 8.1 )(پايين تر از 6 كار نمي كنه)
حجم خودش حدودا 170 كيلو بايت هست و حجم سرورش كمتر از 20 كيلو بايت(از 12 تا 20 متغير است)
كار با اين خيلي ساده است! شما نرم افزار رو اجرا مي كنيد و قابليت هايي رو كه مي خواهيد در سرور شما فعال باشد را تيك مي زنيد بعد اي دي خود تون (اي دي كه قرار است اطلاعات به اون ارسال بشه) رو در قسمت Your Yahoo ID that loged pass send to it مي نويسيد!
بعد يه سم براي سرور خو انتخاب مي كنيد با پسوند دلخواه (مثلا ميخواهيد اسم سرور hack باشه و پسوند ان JPG مينويسيد hack.jpg در قسمت Filename)
بعد كريت سرور را مي زنيد(create server) بعد كنار فايل اصلي نرم افزار يه غايل جديد با نامه سرور شما به وجود مي آيد! حالا شما اين فايل را بايد به قرباني ارسال كنيد! و اين خيلي راحت است چون پسوند ان پسوند عكس است! حتي مي تونيد در سايتهاي رايگان upload كنيد!
لينك دانلود!

جدیدترین ارسال ها

بالا