دريافت phpBB فارسي نسخه جديد (farsi phpBB 2.0)

آقا شرمنده :

تو قسمت پوست اين بي بي كه اينجا هست.

استشنهاي زيادي هست مثل فلش و... من مي خوام به بي بي خودم اين استشن ها رو نصب كنم.

مي شه بگيد لطفا

omid30_88

Member
Majid گفت:
سلام

آقا ما دوباره سايت phpBB فارسي رو راه انداختيم...
لطفا اين سايت رو ببينيد:
http://phpbb.farsiprojects.com

به تمامي دوستاني كه از اين انجمنها استفاده ميكنند پيشنهاد ميكنم حتما نسخه جديد رو دريافت كنند تا شاهد تغييرات كلي اون باشند..

ضمنا به دوستانتون هم كه فكر ميكنيد اين پيغام رو نميبينند سفارش كنيد حتما نسخه جديد رو نصب كنند...

هر مشكلي چيزي بود اينجا بگين تا سريع رفعش كنيم..

ضمنا اينو بگم كه نسخه آقاي كرامتي هم بسيار كامل است اما بدليل اينه كد پيج فارسي سازي ما با آقاي كرامتي فرق داره مجبور شديم كه گسترش اين برنامه رو از نو شروع كنيم

مخلصيم

مجيد

سلام آقا مجيد
من نتونستم ساب سيلور فارسي رو بگيرم.
مي شه لينكشو بديد.
ممنون

masoud-h

Member
من چند تا مشكل داشتم با اين برنامه
1 گالري آواتور كار نميكنه
2 اين پست سريع رو نميشناسه

اگه ميشه به دادم برسيد

Hyper

Active Member
آقا بنده هم در مورد گالري آواتور مشكل دارم
علارغم اينكه خودم به صورت جداگانه آواتورهاي ديگري هم در گالري كپي كرده ام ولي فروم آنها را نميشناسد ...

در ضمن نسخه اي كه دانلود كرده ايم اصلا آواتور ندارد :roll:

ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
براي پاسخ سريع بايد MOD‌اونو از سايت www.phpbbhacks.com دانلود كني توي انجمنهاي خودمون هم كه سرچ كني لينك مستقيمشو ميتوني پيدا كني

براي گالري هم ميشه يكم توضيح بدي؟! شما كافيه كه عكسهاي آواتارها رو بريزي توي شاخه اي كه توي تنظيمات phpBB تعريف كردي بعد خودش همه رو نشون ميده

خود phpBB آواتر به اون صورت نداره ميتوني از سايتهاي مختلف از جمله همون phpbbhacks.com دانلود كني

D-emon جان منظورت از ديتا بيس چي هست!؟

مجيد

ACTIVE

Active Member
من تازه اومدم تو نخ php و زياد تو بهرش نيستم.
مشكل من در نصبشه بعد نصب كه دوتا فلدر رو ژاك ميكنم ارور ميده و ميگه كه توي خط x از فايل موجود در فلدر includes با عنوان functions.php مشكليه !!

به نظر خودم كه مشكل از ورژن sql و Apache هستش كه پايينه نظر شما چيه؟
در ضمن من روي localhost تست كردم.

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا