درخواست کتاب آموزش کامل Flash

vushii

Banned
کتاب آموزشی فلش

آقایون مجده بدید

برای اولین بار در ایران

1000 صفحه آموزش actionscript

ترجمه ی کتاب
Flash 8 ActionScript
به فارسی

شروع یاد دادن از پایه

حتی اینکه متغیر چیست

تا پیشرفته

bitwise operator

..............

مترجم: وشکا نیکنام
این کتاب تا اواسط سال 87 چاپ خواهد شد

MehrMina

Member
آقا کی بود سراغ داشت ؟
من هم میخوام
البته اگه لطف کنه تو همین تاپیک کتاب رو بذاره که خیلی بهتره .. همه استفاده میکنن

shirini_forush

Well-Known Member
سلام دوستان.
سعی کنید با یاد گرفتن انگلیسی خودتون رو از این ذلتی که خیلی از ما ایرانیا بهش دچاریم نجات بدید.
اینترنت دریای دانش تو تمام زمینه هاست و انگلیسی کلید بزرگ ترین تالار دانشهاست.

robic

کاربر فعال
آموزش کامل فلش Flash CS3 و اکشن اسکریپ 2 و 3 (PDF)

سین مثل سلام ، سین مثل سلامتی

خوب دوستان گل ، خوب و قند عسل گل پسر یا گل دختر !! امیدوارم که حالتان خوب ، عالی ، سرحال ، پرنشاط و سرزنده باشه !!!:oops:

خوب فکر نکنید که اینجا می خوام منبع فارسی معرفی کنم ، چون معتقدم آموزش هایی که شرکت سازنده نرم افزار ارائه می ده

بهترین آموزش هستش ، به خاطر همین لینک تمامی فایل های آموزشی فلش 9 و 8 و اکشن اسکریپت رو اینجا براتون می

زارم که از خود سایت ادوبی هستن . امیدوارم که استفاده لازم رو ببرید .. . اگه درخواست های شما زیاد باشه می تونیم

ترجمه کنیم ، پس اگر خواستید ترجمه بشه ، بخشی رو که می خواهید ترجمه بشه بگید ، تا در مورد ترجمه اش تصمیم

گرفته بشه.

لیست لینک ها :

MJ Rayaneh

Well-Known Member
سلام،
واقعا متاسفم برای بعضی از کاربران به خاطر این رفتارشون،
همه فقط خواستید یه چیزی بگید و تاپیک رو هم تا صفحه 3 رسوندید ولی حتی یه نفرتون نیومد یه لینک درست و حسابی از یه کتاب پی دی اف فارسی بده.
لطفا اگر کسی ایبوک پی دی اف فارسی از فلش داره معرفی کنه حتی اگر خیلی بدرد نخور هم باشه.
ممنون میشم اگه این لطفو در حق من بکنید.
موفق باشید.

mshgames

Well-Known Member
سلام

MJ Rayaneh آخه بنده خدا کسی تو ایران منبع کاملی یا فارسی از فلش وجود نداره که چون هنوز این نرم افزار همیگیر نشده کتابهایی هم که فارسی هستن توش چیزی اصلا نداره که یکم در مورد پنجره نوار ابزار و...... ماسک موشن و.... توضیح داده شده به نظر مرجع کامل همین بچه های انجمن مجید آنلاینن و همچنین هلپ نرم افزار و کتابهای انگلیسی شما اونا رو مطالعه کن هر جا مشکل داشتی بیا همین جا یه تاپیک بزن و مطمئن باش جوابتو میگیری

موفق باشی

MJ Rayaneh

Well-Known Member
ممنونم mshgames جان از راهنماییت
من زبان مسلطم و خوشبختانه مشکلی ندارم.
لطف میکنی یه ایبوک کامل و مفید و کاربردی و کم حجم (برای دانلود) معرفی کنی؟
لطفا از نظر خودت بهترین رو معرفی کن.
متشکرم.

MJ Rayaneh

Well-Known Member
ضمنا من آشنایی بسیار بسیار مختصر با فلش دارم !!!
تقریبا میشه گفت فعلا صفرم!
منتظرم.
ممنون.

MJ Rayaneh

Well-Known Member
دوستان،
شما که فقط میگفتید ایبوک انگلیسی فراوونه، خب لااقل یکیش رو معرفی کنید.
ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا