درخواست طرح گسترده فولدر

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام دوستان

لطفا اگر کسی طرح گسترده و باز فولدر بصورت وکتور داره اینجا اپ کنه.

خواهشا دریغ نکنید چون خیلی ضروریه.

موفقیت باشید!

carlosmami

New Member
سلام .
من میتوانم بگویم که خود شما میتوانید این کار را خیلی راحت آنجام دهید ، فقط باید یک استانداردی را در مورد اندازه ها رعایت کنید و چون توضیح آن کمی طول میکشد برایتان پیغام گذاشتم ولی اگر دوستان دیگری هم این سوال را دارند بگویند تا توضیح دهم

ACTIVE

Active Member
سلام
دوست عزیز ابعاد کارتون رو بگو (اگه A4 نیست) گسترده اش رو بفرستم، هرچند تاریخ ارسال متن شما ماله 4 هفته پیشه شاید الان کارتون راه افتاده باشه... خلاصه در خدمتیم

موفق باشید

GFX Master

Active عزیز (ببخشید اسمتون رو هم نمیدونم) کار من در ابعاد A3 هست. ممنون میشم اگر خودتون طراحی میکنید بجای اینکه طراحی کنید و بفرستید کلیه مراحل تهیه یه فولدر رو از شروع طراحی تا چاپ همینجا توضیح بدین.

اگر اینکار رو بکنید واقعا ممنوننتون میشم.

بازم مرسی که توجه کردین.

ACTIVE

Active Member
A3 فلدر؟؟؟ به نظرتون بزرگ نیست؟

به هرحال چون توضیح خاصی ندادید من هم تقصیرها رو سر شما میندازم و به اختصار توضیح میدم.
ببینید فلدر انواع مختلف داره، فلدر معمولی 2 لت فلدر های 3 لت به بالا که اصطلاحاً کاتالوگ هم گفته میشن، فلدرهای باجیب برای درج و قرار دادن ورقهای تبلیغاتی در سایزهای تعریف شده، فلدرهای با جیب برگردان برای کارتهای ویزیت و سی دی و ...

خب اصول کار در همگی به یک صورت هستش، فقط کافیه که هر لت (مثلا در دولت) 4 طرح مجزا یا 2 طرح یکپارچه طراحی کنید بسته به نوع جیب هم طرح مناسب رو میزنید، خب حالا نوبت به طراحیه قالب تیغ میرسه، با در دست داشتن نسبت ها و مقیاسهای موجود طرحمان، در کورل یا ابزارهای ترسیم مثل ایلاستریتور یا آرتیوزکد طرح گسترده فلدرمان را جهت ساخت قالب تیغ اجرا میکنیم.
ما خودمان معمولا در تهران برای کارهای چاپی که نیاز به قالب تیغ داره از قالب سازی مدرن استفاده می کنیم. نسبت به لیاتی که برای قالب تیغ ارسال کردید، تخته مربوط به تیغ زن قالب را برایتان آماده سازی می کنن.
در نهایت پس از چاپ افست فلدر طراحی شده تان قالب تیغ بر روی دستگاه دای کات بسته میشه و روی طرحتون به اصطلاح تیغ یا برش میزنه. و قسمتهایی که مربوط به کار صحافیه مثل چسبوندن جیب و ... توسط یک صحاف انجام میشه.

خب فکر کنم همچین کم ناقص نگفتما.چون توضیح خواستین من دیگه نمونه طرح گسترده تهیه نکردم باز اگه صلاح بدونین در ارسال بعدی ذکر کنید تا اونم تهیه بکنم.
راستی اسمم رو قبلا در امضا رضا صدیق میزدم الان که فعلا امضا تبدیل شده به حالت تبلیغی ... خلاصه رضا کافیه بگید.

موفق باشید

GFX Master

اقا رضا ممنون که جواب دادی

من بیشتر مشکلم تو طراحی تیغ هست.

راستی میشه تو فتوشاپ هم طراحی رو انجام داد دیگه؟

در ضمن اون A3 که من گفتم منظورم همون A4 بود که 2 تاش در کنار هم میشه یه A3

راستی اقا رضا اگر فرصت کردین یه نمونه برام میشه طراحی کنید ممنونتون میشم.

ACTIVE

Active Member
با سلام
این یک فلدر سه لت هستش البته همراه با جیب سی دی، شما میتونید لت سوم بیرونی رو حذف کنید و دولتش بکنید.
در فضاهای خالی میتونید طرحتون رو (حالا فرقی نداره تو فتوشاپ باشه یا هر نرم افزار دیگه) قرار بدید.
این رو هم در نظر بگیرید که بک گراند میتونه بصورت فول در داخل فضای خالی باشه اما نوشته ها و تصاویر رو نباید نزدیک به لبه دای کاتمون قرار بدیم.
موفق باشید

پیوست ها

• Diecut001.zip
    4.8 کیلوبایت · بازدیدها: 140

جدیدترین ارسال ها

بالا