درخواست طراحی لگو آرم شرکتهای مختلف کنونی

brhmzdznb

Member
brhmzdznb عزیز
سلام
توی پست 155. 156 واست پیغام گذاشتم حالا یا از دست ما ناراحتی یا دیگه دوست نداری کاری انجام بدی. به هر حال آقا ما دوست داریم و منتظر جوابت میمونیم تا ابد.....:rose:
مادیران جان سلام
شما لطف دارید:rose:
دیدم پیغام هاتو. راستش من محض تفریح یه کمی کار می کنم. حرفه ای نیستم فقط یه دوره کورل گذروندم. دقتی که تومیخوای از حوصله من خارجه واسه همین فک کردم چیزی نگم بهتره اینه که نه بگم.:rose:

sadid

New Member
سلام
من یه آرم برای یه شرکت می خوام. راستش هیچیم بلد نیستم. یکی یه کمکی به من بکنه ممنون می شم.
اسم شرکت : سرکت تعاونی دشت جالیز

MSAD820

New Member
دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه کجا درخواست ساخت لوگوی اختصاصی بدم

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
آرم صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر

سلام به همگی.
آرم "صندوق بیمه روستاییان و عشایر" رو می خوام. لطفاً کمکم کنید. تو اینترنت که می گردم نیست. لازم نیست حتماً وکتور یا eps یا ai باشه. یه عکس هم که باشه کافیه ولی با کیفیت باشه. ممنونم.
من کارم طراحی بنر و فلکسی و ... ست. خیلی هم به این آرم نیاز دارم. باز هم ممنون میشم اگه کمکم کنید.

mgg_back

Member
دوستان سلام .

من این لوگو رو میخوام کسی میتونه اجرا کنه به صورت وکتور ؟؟؟

31006-vl.jpg

دوستان مشکل من با اجرای این لوگو خطوطی هستش که در ابتدا نازک هستند بعد کلفت تر می شوند.

باتشکر از همه ی شما دوستان

brhmzdznb

Member
سلام به همگی.
آرم "صندوق بیمه روستاییان و عشایر" رو می خوام. لطفاً کمکم کنید. تو اینترنت که می گردم نیست. لازم نیست حتماً وکتور یا eps یا ai باشه. یه عکس هم که باشه کافیه ولی با کیفیت باشه. ممنونم.
من کارم طراحی بنر و فلکسی و ... ست. خیلی هم به این آرم نیاز دارم. باز هم ممنون میشم اگه کمکم کنید.
سلام
من یه ارم کوچولو پیدا کردم و سعی کردم وکتورش کنم. البته اون گندم کنارش و ارم الله وسطش رو نزدم اگه کسی از دوستان می تونه تکمیلش کنه
یا علی

پیوست ها

• sandogh.rar
    207.8 کیلوبایت · بازدیدها: 35
  • index.jpg
    index.jpg
    8.9 کیلوبایت · بازدیدها: 30

brhmzdznb

Member
دوستان سلام .

من این لوگو رو میخوام کسی میتونه اجرا کنه به صورت وکتور ؟؟؟

دوستان مشکل من با اجرای این لوگو خطوطی هستش که در ابتدا نازک هستند بعد کلفت تر می شوند.

باتشکر از همه ی شما دوستان

سلام
عکس بزرگتر بذاری شاید بتونم

vahab_yousefi

New Member
سلام به همگی ... کسی فایل کورلی یا آرم با کیفیت موسسه مالی و اعتباری عسکریه نداره؟ ممنون میشم یکی به دادم برسه ...

sadid

New Member
سلام من می خواستم یه آرم برا یه شرکت درست کنم. کسی کمکی می تونه بکنه؟ ممنون میشم
اسم شرکت : شرکت تعاونی دشت جالیز - واسه تولید محصولات کشاورزی

maddiran

New Member
بسم الله
دوستان سلام
یه مدت خیلی زیاد نبودم . چقدر همه چی تغییر کرده.....
یه عزیزی لطف کنه آرم زیر رو با نوشته فارسیش اجرا کنه
با سپاس
یا علی
مشاهده پیوست 87946

جدیدترین ارسال ها

بالا