داوری مسابقه Exterio2 - مریم نادمی-فرخ تابنده-ماتیئوس پوسس- آرتم استیگنیو

.:BehzAd:.

Active Member
برای من که لود میشه ...
یه بار دیگه امتحان کن ببین

الان لود شد صبح لود نمیشد مرسی:rose:

با ریک به حسین و احسان عزیز که انقدر مسمم و باارده هستن ایشاالله که تو مسابقه های بعدی بهنرین نتیجه رو بگیرند.

خلاصه اینکه هنوز آماتوریم و خیلی راه مونده به بقیه دوستان برسیم

ما همیشه این حرف حسین رو به شوخی میگیریم آدم انقدر خاکی بابا بیخیال کارت درسته میدونم وقت نکردی برای این مسابقه با تمام توان کار کنی ایشا الله مسابقه بعدی با هم گروهیت عارف عزیز میترکونید منم که یه دوست خوب پیدا کردم اگر قسمت بشه با اون بهترین کار رو برای مسابقه بعدی میزنیم از چند تا گروهی که تشکیل شد خبر دارم انصفا گروه های خوبی تشکیل شده و بهترین ها دارن میشن یه گروه.

در ضمن هنوز به وی ری افتحار میکنم و برای من بهترین موتور رندر دنیاست

در اینکه بهترین موتر هست شک ندارم ولی دارم با هاش فاصله میگیرم ولی اینم بگن که هرگز ترکش نمیکنم و از بین هر چند تا کاری که میزنم حتما یکیش رو با وی ری دوست قدیمی میزنم.

nightlord

Well-Known Member
چی شد؟!!!!! این گروه بازیا چیه؟ باند بازی شد....!؟:green:

بهزاد جان قضیه این گروه بندیا چیه؟ از یکی از دوستان شنیده بودم میخوان مسابقه بعدیو گروهی اجرا کنن . این درسته؟ گروهی که خیلی سخت میشه مچ کرد!

مثل اینکه ما از قافله عقب موندیم:green:

آخرین ویرایش:

Active Member
آره فرشید جان گروهی کرد مسابقه رو فکر کنم همون مسابقه هت که قراره ورودی براس جمع کنه.

حالا چیکار میکنی؟

بذار اینجا رو شلوغ نکنیم اگه میخوای صحبت کنیم راجبش پیغام بده.

فرشید کجایی یکم راجب مسابقه بعدی و گروه بندی و حداگثر تعداد و ... نوضیح بده.

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
درود بر همه دوستان :oops:
خیلی خوشحالم که داوری این مسابقه مثل مسابقه قبلی نشد و نظم بیشتری توی این مسابقه دیدیم
تبریک به فرشید عزیز بابت پیروزی :oops::rose: حالا میتونیم بریم چوسان قدیم سائو سائو رو آزاد کنیم :lol:
تبریک به محمد جان ( لیاقت دوم شدن رو داشتی داورا پارتی بازی کردن منو دوم کردن :lol::rose:)
تبریک به احسان :rose: بهزاد :rose: و عباسی عزیز :rose:
از همه داوران تشکر میکنیم بخصوص خانم نادمی که نقد زیبایی انجام دادن . . .
و آرتم و ماتئوس عزیز که قبول زحمت نمودن و تشریف آوردن پیش ما بفرمائید خونه خودتونه :wink:
و تشکر از فرخ که به من امتیاز بیشتری داد و گرنه آخر میشدم :lol: البته اگر هم آخر میشدم اینقدر شرکت میکردم تا بمیرم :lol: یا اینکه اول بشم
چیزی به اسم شکست وجود نداره فقط نا امیدی از پیروزی وجود داره :wink:
من نمیدونم چرا تشکر میزنم ثبت نمیشه :mad:
عکس ها رو هم از ظهر دارم تلاش میکنم تازه تموم شد :mad:
آخر یا مسابقه منو میکشه یا نت ایران :lol:
راستی من چند تا حرکت خارق البرنامه داشتم :green: که وقت نشد روی کارها انجام بدم توی مسابقه بعدی حتما انجام میدم :cool:
در ضمن هنوز به وی ری افتحار میکنم و برای من بهترین موتور رندر دنیاست :oops: پس همچنان یه دنبال نشون دادن قدرت وی ری به جهانیان هستم راهی سخت درپیش دارم
به به
تا حالا ایننننن همه اسمایل یا به قولی اسماعیل یجا ندیده بودم :)
تبریک میگم افشین

در مورد موتور رندر ...
اگه یکی دو سال پیش همچین حرفی اینجا میزدی یه جنگ تمام عیار شکل میگرفت :green:... الان سطح فرهنگی فوروم بالا رفته ...دوستان بیشتر به نظر همدیگه احترام میذارن.

من هم از همین تیریبون استفاده میکنم و اعلام میدارم که:
وی ری بدترین موتور رندر دنیاس
فرای بهترین موتور رندر خاورمیانه هستش
وی ری سابقا بهترین موتور رندر منطقه شمال غرب کشور بود ولی الان زیاد ازش استفاده نمیکنن

فارغ از شوخی ...
وی ری بهترین موتور رندر دنیاس ولی یوزری که باهاش کار میکنه هم باید از بهترین های دنیا باشه ... :rose:

*farshid*

کاربر VIP
آره فرشید جان گروهی کرد مسابقه رو فکر کنم همون مسابقه هت که قراره ورودی براس جمع کنه.

حالا چیکار میکنی؟

بذار اینجا رو شلوغ نکنیم اگه میخوای صحبت کنیم راجبش پیغام بده.

فرشی کجای یکم راجب مسابقه بعدی و گروه بندی و حداگثر تعداد و ... توضیح بده.
مسابقه بعدی 15 مهر شروع میشه ...
تا اون موقع میتونید برای خودتون یک همگروهی انتخاب کنید
این رو هم در نظر داشته باشید گروهی کار کردن لزوما کیفیت کارتون را بالا نخواهد برد ... گروهی کار کردن فرصتیه برای آشنایی با روش کار همدیگه و به اشتراک گذاری تجربه ها ...

گروهی کار کردن اجباری نیست ... انفرادی هم میتونید شرکت کنید.

امتیازی هم برای کار گروهی یا انفرادی در نظر نخواهیم گرفت.

هیچ مبلغی هم به عنوان ورودی از کسی نمیگیریم (فعلا)... نمیخوایم کسی به خاطر اینکه نمیتونه هزینشو تقبل کنه از مسابقه انصراف بده.

موفق باشین :rose:

سلام تبریک می گم به شرکت کنندگان مسابقه و برندگان مسابقه فرشید و افشین و محمد کارهاشون بسیار عالی بود و همچنین سطح مسابقه بسیار وحشتناک بالا بود
ان شاالله در مسابقه بعدی کارهای ساده تری واسه مبتدی ترا بزارین مثل من (مدلینگش کم باشه :green:)

Active Member
اینجوری نگو سعید تو کارت درست هست مسابقه بعدی میتونی گروهی شرکت کنی میتونی از همین الان به فکر یه هم گروهی باشی. موضوع مسابقه بعدی معلوم نیست چیه ولی خدا کنه یه موضوع خوب انتخاب کنند و من با یه هم گروهی ایشاالله یه کار خوب بزنیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا