خلق هویت بصری

شروع موضوع توسط mobina74 ‏27 ژوئن 2020 در انجمن مدرسه گرافیکی دو بعدی

 1. mobina74

  mobina74 New Member

  ارسال‌ها:
  16
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  آیا تابحال عبارت خلق هویت بصری یا خلق هویت و شخصیت گرافیکی را شنیده اید؟ آیا در دوره های آموزش گرافیک که شرکت می کنید ، تابحال حرفی از هویت بصری به گوشتان خورده است؟ درباره هویت بصری چه می دانید؟
  [​IMG]
  به طورکلی هر برند نیاز به یک شخصیت گرافیکی و هویت بصری منحصر بفرد دارد. در دنیای امروز که مسئله مارکتینگ و برندینگ ، به خصوص در حوزه دیجیتال ، اهمیت ویژه ای پیدا کرده ، فقدان یک هویت بصری جذاب و منحصر بفرد می تواند ارزش و اصالت برند را زیر سوال ببرد. هویت بصری به برند اعتبار می دهد و در جذب مخاطبین تاثیر بسیار زیادی دارد.
  هر تیم برندینگ ، احتیاج به یک کارشناس گرافیک باتجربه دارد ، تا هنگام انجام امور برندینگ یک برند ، به مسائل حوزه گرافیک و هویت بصری برند ، بصورت ویژه پرداخته شود.
  هویت بصری هر برند به طورکلی می تواند شمال لگوی برند ، رنگ خاص و هارمونی رنگ مختص به برند ، آیکون ها و فونت های مختص به برند ، بنرهای تبلیغاتی خاص و ... باشد که می بایست توسط یک تیم گرافیکی حاذق و زیرنظر یک کارشناس گرافیک به آن ها پرداخته شود.

  [​IMG]
  خلق هویت بصری از جمله اموری است که می بایست هم در دوره های آموزش گرافیک و هم در دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ و برندینگ ، مفصلا مورد بررسی قرار گیرد.
   
  نوشته شده توسط mobina74 در ‏27 ژوئن 2020

به اشتراک بگذارید