خط نستعليق در فتوشاپ !!!

amir_s

Active Member
كار كرد اما منو هاش عربي هستش و فارسي هم نميشه

خروجي عكس هم نداره

latifeh

Member
جناب fooladi
من معمولا پست هاي تشكر نمي فرستم
منتها بابت لينك و توضيح خوبتون بايد از شما تشكر كنم

latifeh

Member
يك نفر توضيح بده چطور تو اين برنامه تايپ كنيم
من كه هر كار كردم نشد
ممنون

toranj_1455

Member
Re: يه نمونه متن از كلك

بهترين روش ------->

fooladi گفت:
روي خطي كه بالاي اون كلك خطاطي شده كليك كنيد تا آبي بشه . بعد كليك راست و بسته به زباني كه انتخاب كرديد مشخصات يا Propertise رو انتخاب كنيد. در كادر بالا مي تونيد هر متني كه بخواهيد بجاي كلك بنويسيد.

من پرينتر پيش فرض سيستم رو Adob PDF قرار دادم و پرينت گرفتم تا به pdf تبديل شه . بعد بازش كردم و هر اندازه كه لازم داشتم بدون افت كيفيت در لبه ها اونو بزرگ كردم و با ابزار select graphic برنامه Acrobat متن رو كپي و وارد فتوشاپ مي كنم.

latifeh

Member
Re: يه نمونه متن از كلك

toranj_1455 گفت:
بهترين روش ------->

fooladi گفت:
روي خطي كه بالاي اون كلك خطاطي شده كليك كنيد تا آبي بشه . بعد كليك راست و بسته به زباني كه انتخاب كرديد مشخصات يا Propertise رو انتخاب كنيد. در كادر بالا مي تونيد هر متني كه بخواهيد بجاي كلك بنويسيد.

من پرينتر پيش فرض سيستم رو Adob PDF قرار دادم و پرينت گرفتم تا به pdf تبديل شه . بعد بازش كردم و هر اندازه كه لازم داشتم بدون افت كيفيت در لبه ها اونو بزرگ كردم و با ابزار select graphic برنامه Acrobat متن رو كپي و وارد فتوشاپ مي كنم.

مشكل همينجاست كه تو قسمت مشخصات هم جايي براي تايپ متن وجود نداره
ببينيد من همين كار رو كردم يعني متنو كليك كردم تا آبي بشه بعد مشخصات رو زدم و ميبينيد كه هيچ جايي براي تايپ متن وجود نداره

taher007

Member
Latifeh
فکر کنم شما روي خود کلمه راست کليک مي کني... درسته ؟
روي خط زيرش کليک کن ...

مخلصم..

ghodrati

Member
آقا طاهر خيلي حال داد مرسي .. حالا بايد آكروبات 5 يا 6 رو نصب كنم برا pdf گيري درسته؟

bagher2

Member
جناب لطيفه!!!
شمابايدبجاي لينک برروي کلمه کلک روي خودخط زيراون(خط زمينه)کليک کنيدتاآبي بشه بعدش کليک راست کنيداونوقته که درقسمت پروپرتيس ياهمون خصوصيات جاي واردکردن متن ظاهرميشه!!!!!!

اگه بازمشکلي بودبنده درخدمتم

کوچيک شما
باقر

bagher2

Member
جناب لطيفه!!!
شمابايدبجاي لينک برروي کلمه کلک روي خودخط زيراون(خط زمينه)کليک کنيدتاآبي بشه بعدش کليک راست کنيداونوقته که درقسمت پروپرتيس ياهمون خصوصيات جاي واردکردن متن ظاهرميشه!!!!!!

اگه بازمشکلي بودبنده درخدمتم

کوچيک شما
باقر

ahmad azad

New Member
قربونت من كلك قفل شكسته رو از بازار خريدم البته يه ويروس خفن رو اپليكيشن اجرايي اون هست و قابل پاك كردن نيست يه كلام بيخيال . پول دادم با دست خودم پي پي كردم تو كامپيوترم نيس منم حساس

sobhan_250

Active Member
من برنامه نشر الف رو پيشنهاد مي كنم اما متاسفانه خودم هم ندارمش
اگه كسي سراغ داره به من بگه برم بخرم يا دانلود كنم

جدیدترین ارسال ها

بالا