خط نستعليق در فتوشاپ !!!

Masih

Well-Known Member
magid گفت:
Masih-Evanescence گفت:
مجيد جان شرمنده كردي! دست و پنجولت درد نگيره ولي هيچ كدوم از اينها جاي تمپليت رو نميگيره مگه نه؟! :wink:

آره خدايش :wink:
آقا مسيح راستي مدير شدن مبارك باشه 8)

تازه ديدم :wink:

قربونت مجيد جون. يه دو سه تا مديريت اينجا اضافه اومده بود يكيشم دادن به ما. ما كه مثل بعضيها نيستيم ناز كنيم سر مدير شدن. :wink:

تازه خودمم همين الان ديدم مدير شدم! :lol:

toranj_1455

Member
سلام
من شنيدم كلك شكسته نستعليق مينويسه 8O !! لطفا هركي تونست مشكل اين نسخه رو حل كنه بگه؟!؟ :(

راستي حالا كه بحث مدير انجمن فوتوشاپ شد ميخواستم بپرسم كسي از آقا ايمان ياري خبر داره؟! خيلي وقته كه ازش بي خبريم !!؟؟ وب سايت خودش هم آپ گريد نميشه........

toranj_1455

Member
شكسته نستعليق:

12sa.jpg

mizsia

Member
آقا ببينيد منن كلك رو نصب كردم با لودر هم نصب كردم هيچ مشكلي ندارم ! مشكل شما كجاست! ؟

اما هنوز كه هنوزه نميدونم چه طوري متن بنويسم!

چون به زبون عربي نوشته و من اصلاْ زبون عربيم خوب ني!

faizhk

Member
mizsia گفت:
آقا ببينيد منن كلك رو نصب كردم با لودر هم نصب كردم هيچ مشكلي ندارم ! مشكل شما كجاست! ؟

انترفيس ويندوست رو (اگر اكس.پي و يا 2000 باشه) فارسي كن، بعد خطهاي عربي رو ميتوني بخوني، اما اون خطها اونقدر ضرور هم نيست.
بالاي خطيكه رويش كلك نوشته است، تكمه دست راست ماووسه بزن (طوريكه اون خط بايد رنگ آبي داشته باشه) و بعد از مينوي كه باز ميشه گزينه Properties رو انتخاب كن و بعدش هم هر چه كه خواستي به جاي كلك بنويس.

toranj_1455

Member
faizhk گفت:
mizsia گفت:

انترفيس ويندوست رو (اگر اكس.پي و يا 2000 باشه) فارسي كن، بعد خطهاي عربي رو ميتوني بخوني، اما اون خطها اونقدر ضرور هم نيست.
بالاي خطيكه رويش كلك نوشته است، تكمه دست راست ماووسه بزن (طوريكه اون خط بايد رنگ آبي داشته باشه) و بعد از مينوي كه باز ميشه گزينه Properties رو انتخاب كن و بعدش هم هر چه كه خواستي به جاي كلك بنويس.

سلام
من نصب كردم . چه جوري ميشه اينترفيس ويندوز را فارسي كرد؟ چه جوري ميشه خروجي براي فوتوشاپ يا كرل گرفت؟ در هرحال اين برنامه خيلي بدرد ميخوره وكارهاي جالبي ميشه باهاش انجام داد مثل اين البته من با print screen بردم تو فوتوشاپ

majidonline.jpg

faizhk

Member
print screen راه حل نيست چون كيفيت بسيار پايين ميباشد. من از پرينترهاي پي.دي.اف ساز استفاده ميكنم. مثلاً PDF Factory Pro و يا بايد اكروبات رايتر ميشه اين كارو كرد.

نصب مى شه و بعد از نصب نبايد سراغ خود برنامه رفت، بلكه بايد loader را به پوشه ى برنامه ى نصب شده برد و از آن يك shortcut to desktop تهيه كرد و از آنجا برنامه را اجرا كرد.

اما مشكل من اينه كه خروجى نمى ده.

و در ضمن در تنظيمات ديدم كه امكان فارسى كردن منوها هست، اما بخاطر ندادن خروجى عكس ولش كردم.

mossi

Member
آقا روش كار كنيد انقدر تنبل نباشيد .

تا حالا ميگفتيد كلك قفل سخت افزاري داره كسي نميتونه قفلشو بشكونه ّ، حالا كه شكوندن خوب برين توش ببينين چي داره .

Masih

Well-Known Member
salar گفت:
magid گفت:
Masih-Evanescence گفت:
مجيد جان شرمنده كردي! دست و پنجولت درد نگيره ولي هيچ كدوم از اينها جاي تمپليت رو نميگيره مگه نه؟! :wink:

آره خدايش :wink:
آقا مسيح راستي مدير شدن مبارك باشه 8)

تازه ديدم :wink:
دوباره نصبش کن...

ميشه بپرسم اين جواب يعني چي؟!!! 8O

pouyapasiani

New Member
سلام به همگي
من كلك رو گرفتم و نصبش كردم اما رو ايكس پي يه دفعه ريستارت ميشه و ديگه ويندوز بالا نمياد
لطفا كمك كنيد

fooladi

Member
يه نمونه متن از كلك

ببينيد من ويندوز xp فارسي دارم و با كلك مشكلي ندارم
بعد از نصب سيستم بايد restart بشه تا درست كاركنه. البته خود برنامه اصلي كار نميكنه بلكه بايد فايل loader رو تو همون شاخه اي كه كلك رو نصب كرديد كپي كنيد و از اون يه shortcut به دسكتاپ خودتون بديد و با اون برنامه رو اجرا كنيد.
منوهاي اون عربيه ولي خيلي سخت نيست. وقتي اون رو باز ميكنيد توي دو سطر نوشته كلك شما اول وارد اولين منو يعني ملف بشيد . بعد وارد افتراضي و از اونجا مي تونيد تنظيمات خودتون رو اعمال كنيد . مثلا زبان رو فارسي يا انگليسي كنيد.
بعد روي خطي كه بالاي اون كلك خطاطي شده كليك كنيد تا آبي بشه . بعد روي خط كليك راست و بسته به زباني كه انتخاب كرديد مشخصات يا Propertise رو انتخاب كنيد. در كادر بالا مي تونيد هر متني كه بخواهيد بجاي كلك بنويسيد.

من پرينتر پيش فرض سيستم رو Adob PDF قرار دادم و پرينت گرفتم تا به pdf تبديل شه . بعد بازش كردم و هر اندازه كه لازم داشتم بدون افت كيفيت در لبه ها اونو بزرگ كردم و با ابزار select graphic برنامه Acrobat متن رو كپي و وارد فتوشاپ مي كنم.

البته اگه زمينه سفيد مزاحمتون هست بهترين كار اينه كه خود فايل pdf رو با فتوشاپ باز كنيد . اينجوري زمينه شفافي خواهيد داشت.
نمونه پاييني كيفيتش رو كم كردم بزارم اينجا

fooladi

Member
در ضمن موقع نصب اين برنامه فهميدم نبايد با اينترنت اكسپلورر يا برنامه هاي ديگه كار كرد ! چون وسط نصب سيستم هنگ ميكنه !! چراشو من نمي دونم .
من از loader زير كه فرستادم استفاده كردم
خود برنامه هم كه بچه ها قبلا گفتن اينه :
http://www.yabdoo.com/kelk2000.exe
شماره سريال نصب هم اينه :
1432000010044

amir_s

Active Member
magid گفت:
با سلام
قربون آقا مسيح :wink:
آقا مسيح اين هم لينك هاش
فقط روش كليك كن