خرید لایسنس ویندوز 10 و استفاده از نرم افزارهای کرک شده

worldman_safa

Active Member
آیا تاکنون لایسنس ویندوز 10 خریداری کرده اید؟
ما معمولا بسیاری از نرم افزارها رو بصورت کرک شده نصب میکنیم. سوال بنده این هست که اگر ما از لایسنس خریداری شده موقع نصب ویندوز استفاده کنیم، آیا مایکروسافت و سایر شرکتها به راحتی نرم افزارهای کرک شده رو شناسایی میکنند؟

the_king

مدیرکل انجمن
آیا تاکنون لایسنس ویندوز 10 خریداری کرده اید؟
ما معمولا بسیاری از نرم افزارها رو بصورت کرک شده نصب میکنیم. سوال بنده این هست که اگر ما از لایسنس خریداری شده موقع نصب ویندوز استفاده کنیم، آیا مایکروسافت و سایر شرکتها به راحتی نرم افزارهای کرک شده رو شناسایی میکنند؟
فرقی نمی کنه که ویندوز کرک شده باشه یا نباشه. سازنده هر نرم افزاری در روال آپدیت کردن نرم افزارش این امکان رو داره که متوجه غیر قانونی بودن نرم افزار نصب شده بشه.

worldman_safa

Active Member
فرقی نمی کنه که ویندوز کرک شده باشه یا نباشه. سازنده هر نرم افزاری در روال آپدیت کردن نرم افزارش این امکان رو داره که متوجه غیر قانونی بودن نرم افزار نصب شده بشه.
ممنون از توجه و پاسختون
من منظورم رو دقیق بیان نکردم. منظورم این بود که اگه سازندگان برنامه متوجه بشند که از نسخه کرک شده استفاده میکنیم، آیا ممکنه برای لایسنس ویندوز مشکل ایجاد بشه؟ ممکنه به دلیل عدم رعایت قوانین کپی رایت لایسنس ویندوز رو حذف کنند؟
من قصد دارم لایسنس ویندوز رو خریداری کنم اما میترسم دردسر بشه. به همین دلیل میخوام قبل خرید همه جوانب امر رو بررسی کنم تا بعداً پشیمون نشم.

the_king

مدیرکل انجمن
ممنون از توجه و پاسختون
من منظورم رو دقیق بیان نکردم. منظورم این بود که اگه سازندگان برنامه متوجه بشند که از نسخه کرک شده استفاده میکنیم، آیا ممکنه برای لایسنس ویندوز مشکل ایجاد بشه؟ ممکنه به دلیل عدم رعایت قوانین کپی رایت لایسنس ویندوز رو حذف کنند؟
من قصد دارم لایسنس ویندوز رو خریداری کنم اما میترسم دردسر بشه. به همین دلیل میخوام قبل خرید همه جوانب امر رو بررسی کنم تا بعداً پشیمون نشم.
نه. هر محصولی مجوز اش جدا است، حتی اگه سازنده شون یک شرکت باشه مجوز ها مستقل هستند. اگه یک محصولی رو بصورت غیر مجاز استفاده می کنید دلیلی نداره که مجوز محصول دیگری باطل بشه.
مثلا اگر از فتوشاپ یا آفیس یا هر نرم افزار دیگر کرک شده ای استفاده کنید، مجوز قانونی ویندوز تون باطل نمیشه.
همچین شرایطی در مورد باطل شدن مجوز ویندوز وجود نداره که اگر از یک نرم افزار غیر قانونی چه ساخت مایکروسافت و چه شرکت دیگری در ویندوز استفاده کنید، مجوز ویندوز باطل بشه.

moshajar

New Member
سلام
بنظر من برای ما ایرانیای مقیم داخل همون بهتره که کرک شده هارو استفاده کنیم
چیمون به دلاره ک این باشه؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا