خريد دستگاه چاپ فلكسي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amin_cds

New Member
سلام ، ميخواستم سوال كنم بهترين مارك چاپگر فلكسي چيه ، قيمتش حدوداً چنده و كلاً يه سري اطلاعات در مورد اين چاپگر ها به دست بيارم . ممنون

بهترین مارک و رایج ترین مارک دستگاه های لارج فرمت پرینت DGI هست که قیمتاش متفاوت هم و بستگی به تعداد رنگ ها ، تعداد هد ها و عرض دستگاه هست. قیمتشون هم از 50 میلیون شورع می شه که تقریبا یه دستگاه نسبتا ضعیف هست که از اون هم پایین تر هم هست ولی دیگه کسی از اون ها استفاده نمی کنه که تا عرض 250 عرض مفیدش هست و چهار رنگ هست ولی همین دستگاه هم هست که چهار رنگ هست ولی چون تعداد هد هاش بیشتر قیمتش بالا تر میره. ولی یه چیز خوب کار درست بخواین شش رنگ 12 هد 2.5 هست که قیمتش حدود 60 و اندی هست البته توی ایران بیشتر دستگاه هایی که هست دست دومه و نو به ندرت گیر می یاد شاید به ظاهر نوع به نظر برسه ولی کار کرده هست و علت نوع بودنشون اینه که خود شرکت سرویس می کنه یعنی بعد از چند مدت این دستگاه ها رو دوباره خریداری می کنه و سرویسشون می کنه و دوباره می فروشه یعنی به کشور های جهان سوم نه بقیه.
dgi.jpg

DGI_solvent_ink_printer_41.jpg

razraz

New Member
خريدچاپگرمخصوص پلاكاردپارچه ايي
لطفااگر اطلاعاتي درموردچاپگرهايي مشابه چاپ فلكس برروي پارچه جهت تابلونويسي داره راهنمايي كنيد
باتشكر

zolmat

New Member
بله ... آقاي محمدي . منم با شما موافقم .
جهت اطلاع دوستمون كه مي خواد در اين باره بيشتر بدونه بايد بگم كه يكي از بزرگترين و بي نظير ترين مراكزچاپ عريض در كشور ، بلكه در دنيا . موسسه تبليغاتي علمي هست . كه سابقه طولاني در اين امر داره .!!!!! مديريت اون با يكي از شريف ترين !!! خادمين صنعت چاپ ديجيتال يعني مهندس سياوش علمي هستش ....................................!!!!!

ويرايش شده توسط سارا - لطفا از گذاشتن شماره تلفن و موبايل داخل فروم خودداري كنيد!

Pinin

New Member
چی دارین میگین؟ بهترین دستگاه های چاپ فلکسی به ترتیب اینان

1 . Vutek
2 . NUR Macroprinter که برندهای معروف Picassa و Salsa را هم تولید میکرد واخیرا تمام این شرکت در اصل اسرائیلی توسط
hp خریداری شد
3 . moutoh
4 . Jet i
5 . Mimaki
6 . Skyjet که قابلیت چاپ همزمان پشت و روی فلکسی را دارد( برای کارهای خاص که تاکید زیادی روی نور تابلو در شب و روز دارند)

_ طراح تابلوی فلکسی که به خودش زحمت نده چار تا سایت باز کنه ببینه چی به چیه دیگه بایرم به DGI بگه بهترین !!!
:cool:

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
چی دارین میگین؟ بهترین دستگاه های چاپ فلکسی به ترتیب اینان

1 . Vutek
2 . NUR Macroprinter که برندهای معروف Picassa و Salsa را هم تولید میکرد واخیرا تمام این شرکت در اصل اسرائیلی توسط
hp خریداری شد
3 . moutoh
4 . Jet i
5 . Mimaki
6 . Skyjet که قابلیت چاپ همزمان پشت و روی فلکسی را دارد( برای کارهای خاص که تاکید زیادی روی نور تابلو در شب و روز دارند)

_ طراح تابلوی فلکسی که به خودش زحمت نده چار تا سایت باز کنه ببینه چی به چیه دیگه بایرم به DGI بگه بهترین !!!
سلام دوست عزیز
به شما خوش آمد می گم و یه پیشنهاد کوچیک دارم :
از شما خواهش می کنم با توجه به اینکه نام بردن چند تا اسم دلیل موجه ای برای رد یا قبول نظر دیگران نیست لطف کنید اگر توضیحات علمی یا تجربی در این مورد دارین بدین و اگر مایل نیستین توضیح بدین دست کم به دوستان خودتون کمک کنید تا به لینک های اینرنتی دسترسی پیدا کنن. اینطوری من و دیگران از شما ممنون خواهیم بود.
موفق باشین
امین زردوزی

Pinin

New Member
آخه این دوست عزیز همچین یهو رفته بود تو وادی DGI که انگار اول و آخرین همینه.
vutek بخاطر استفاده از هدهای اسپکترا256 بهترین پاشش رنگ و بالاترین دقت چاپ را دارند و همچنین بخاطر
کمترین waste یا دورریز رنگ هنگام ستاپ اولیه و کلینینگ هد در طی چاپ با صرفه ترین دستگاه نیز هست.مشکلات خرید این دستگاه قیمت بالا در مقایسه با سایر مارکهای مشابه و عدم اعطای تسهیلات مالی مناسب از سوی نماینده فروش آن در ایران
( شرکت پدیدپردازش ) می باشد.لازم به ذکر است که پرینترهای لارج فرمت موجود که از هدهای با کیفیت اسپکترا استفاده می کنند
دارای 128 نازل در هر هد میباشند که این در مقایسه با 256 نازل هدهای vutek بسیار قابل تامل است.
دستگاه هایی که در ایران به تبلیغات فراوان و اکثرا از روی نا آگاهی فنی خریداران نصب و استفاده می شوند در دراز مدت و حتی چند
هفته ای پس از پایان گارانتی دردسرسازشان دچار عیوب و خطاهای فنی بسیاری می شوند که توجیح آنها در قبال قیمت ارزانشان در
هنگام خرید اصلا منصفانه نبوده و صرفا با توضیحات و دلداری های بیخود نمایندگان فروش با قضیه مال بر بیخ ریش صاحبش کنار می آیند.اکثر خریداران این دستگاه ها از عزیزان تابلوسازی هستند که اطلاعات فنی و گاها درک درستی از چاپ لارج فرمت نداشته و بیشتر اغفال چرب زبانی و تلفنهای مهربانانه و استادانه بازاریابان و نمایندگی های فروش این دستگاه های بی کیفیت چینی می شوند.تصور این عزیزان از پرینتری بزرگ که هر چیزی را برایشان چاپ می کند به مرور تبدیل به کابوس و اختاپوسی برای بلعیدن سرمایه و ضرر و زیانهای ناشی از کارهای برگشتی و دروغهای مصلحتی در جئاب اعتراض مشتریان به کیفیت کارشان میشود.
بنده 8 سال است که با چاپ و تابلوی فلکسی سرو کار دارم و بارها شاهد ذوق و شوق و تعریف و تمجیدهای توهمناک همکاران در لحظه خرید این دستگاه های چینی ارزان و چند ماه بعد فحش و نفرین و دلخوری از ان همه تبلیغات و کیفیت پوشالی بوده ام.
متاسفانه موقع سوال و کسب تجربه از مالکان این دستگاه ها اکثرا عیوب انذا ÷نهان کرده مسائل مشهود را نیز به حساب کارکرد زیاد و استهلاک طبیعی دستگاه میگذارند و هیچگاه از اعصاب و روانی که وقت و بیوقت پای چاپگرشان داغان کرده اند خاطره ای برای گفتن ندارند.
این مقال نمی بود از یم بازار دستگاه های چاپ که همیشه هم موقع فروش بهترین هستند.

babak02

New Member
دستگاه دی جی ای

سلام من بابک هستم
اقراق نباشه اولین اپراتور در استان فارس بودم که اون موقع خوب یادمه که شهر های دیگه در جنوب هنوز از دسگاه استفاده نمیکردند چون اکثر سفارشات ما از جنوب میرسید ولی بریم سر اصل مطلب ......دستاه دی جی ای:):) دستکاه خوبی به شمار نمیاد ولی نسلت به دستگاههای دیگه هم سبکتر بودند و هم کار کردن با اون راهتتره از جمله لود کردن مدیا روی دستگاه و یا تمیز کردن وسرویس دستگاه و اینکه یک اپراتور ساده به راحتی میتونه هد دستگاه را تعویض کنه و از لحاظ کیفیت هم نرم افزار ریپ دستگاه بی تاثیر نیست یعنی یک نرم افزار ریپ خوب کیفیت چاپش را چند برابر میکنه ............هد و نازلهای این دستگاه نسبت به نویز و گرد و قبارحساس هستند که این مسئله در دیگر دستگاهها کمتر دیده میشن ولی تازگی این کمپانی داره دستگاههای بهتری را تولید میکنهl

ahmad.reza_2008

New Member
من فکر می کنم دستگاهای مطسا و پاور جت نیز بد نباشند لا اقل کیفیتی که من در پاور جت دیدم در کمتر دستگاه های دیگر پیدا میشه البته دستگاه تا سقف 30 میلیون منظورمه اونم 4 رنگش...من خودم دنبال این چنین دستگاهی هستم از نوع مطسا البته..
چون ماندگاری مطسا بهتره

من تمام این جملات و که دوستان فرمایش کردند 1-2 هفته ÷یش در جای دیگر مطالعه کردم و حتی در یک تایپیک در همین مجموعه به اسم larg format ز کپی پیست کردم !!!!!!! قضیه چیه:razz:

rasoooli

Member
خريدچاپگرمخصوص پلاكاردپارچه ايي
لطفااگر اطلاعاتي درموردچاپگرهايي مشابه چاپ فلكس برروي پارچه جهت تابلونويسي داره راهنمايي كنيد
باتشكر

من هم چنين سوالي داشتم

اگه كسي اطلاعاتي داره مطرح كنه

azar graphic

New Member
اطلاعاتت عالیو خوب و بجا هستن ؟
من متشکرم

در ضمن دستگاه بلیز مدلهای بسیار قوی و باب سلیقه ی هر جیبی قابل گذشت نیست که میتونه gold & silver رو هم پرینت
کنه ؟

بازام ازتون متشکرم
اگه خواستی مایلم باهم در تماس باشیم؟
[email protected]

چاپ بنر

New Member
سلام

چاپ بنر رو باید از مصرف کنندهاش اطلاعات گرقت. بهترین حالتش اینه که از انجمن چاپ دیجیتال شرکتهای که از همه فعالترند و شکایت ندارند رو سوال کرد .یا از قسمت چاپ ونشر وزارت ارشاد.

میتونید از قسمت فروش شرکتها بخواهید

با تشکر

نوین تاک

(ویرایش شد)
سلام.دوست عزیز من می خوام دستگاه چاپم رو تقویت کنم. حالا چندتا سوال.
1. اگه بخوام مادر برد و هدا(xaar128پشت مشکی)رو با مادربرد و هد کونیکا یا سیکو عوض کنم چقدر خرج داره.
2. اگه بخوام 8 تا هد زار دیگه بخرم (بدون مادربرد)چقدر خرج داره.
3.اگه 8 تا هد نو بگیرم ببندم کنار این یکسال کار کرده ها دوگانگی توی چاپ ایجاد نمیشه؟
4.اگه هد زار382 بخوام چقدر خرج داره؟
6.اینم هدای جدید رفع بندینگ تو چاپ دارن یا نه دستی باید انجام بدیم؟
ممنون از جواهات

سعید144

New Member
1. اگه بخوام مادر برد و هدا(xaar128پشت مشکی)رو با مادربرد و هد کونیکا یا سیکو عوض کنم چقدر خرج داره.
3.اگه 8 تا هد نو بگیرم ببندم کنار این یکسال کار کرده ها دوگانگی توی چاپ ایجاد نمیشه؟
ممنون از جواهات[/QUOTE

سلام دوست عزیز :paint:
جواب سوال ها/
1- 4میلیون هزینه بدون هدها که دستگاهت تبدیل به کونیکا یا سیکو یا زار 382
2- دو میلیون هشت صد پول هدها میشه
3- نه 8 تا هد نو رو میزای 2ردیف جلو(اگه دستگاه 16 هد باشه ) بقیه هم پشت
4-مثل کونیکا وسیکو کمی کمتر
6-هدهای جدید هم بندینگ دارن (بندینگ چند علت داره 1- رول بنر باید خوب جا بیفته 2- ارت دستگاه و.....)

ممنون از جواهات[/QUOTE

سلام دوست عزیز :paint:
جواب سوال ها/
1- 4میلیون هزینه بدون هدها که دستگاهت تبدیل به کونیکا یا سیکو یا زار 382
2- دو میلیون هشت صد پول هدها میشه
3- نه 8 تا هد نو رو میزای 2ردیف جلو(اگه دستگاه 16 هد باشه ) بقیه هم پشت
4-مثل کونیکا وسیکو کمی کمتر
6-هدهای جدید هم بندینگ دارن (بندینگ چند علت داره 1- رول بنر باید خوب جا بیفته 2- ارت دستگاه و.....)

سلام دوست عزیز .
2800پول هد بدون مادر برده!!128زار:shock: آخه من یه سوال الکی پرسیدم از یکی از دوستامقیمت پایینتری گفت

اگه بخوام مادربردمو عوض کنم برد خودمو چقدر می خرین؟
پول هد سیکو و کونیکا چنده؟
دقیق نفهمیدم هدای زار جدید هم رفع بندینگ دارن در حین چاپ اما نه مثل کونیکا و سیکو؟
دوست عزیز من دستگام بندینگ زیاد داره اگه میشه تو پستی که گذاشتم در قسمت اصول چاپ یکم کمکم کن اینجا بحث منحرف میشه.ممنون.

آخرین ویرایش:

سعید144

New Member
سلام دوست عزیز .
2800پول هد بدون مادر برده!!128زار:shock: آخه من یه سوال الکی پرسیدم از یکی از دوستامقیمت پایینتری گفت

اگه بخوام مادربردمو عوض کنم برد خودمو چقدر می خرین؟
پول هد سیکو و کونیکا چنده؟
دقیق نفهمیدم هدای زار جدید هم رفع بندینگ دارن در حین چاپ اما نه مثل کونیکا و سیکو؟
دوست عزیز من دستگام بندینگ زیاد داره اگه میشه تو پستی که گذاشتم در قسمت اصول چاپ یکم کمکم کن اینجا بحث منحرف میشه.ممنون.[/QUOTE

سلام دوست عزیز:)
هر هد 320هزار تومان
معمولا مادر برد دست دوم نمیخرن (ماکه نمیخریم )
پول هد سیکو حدود 1200تا 1300
هد کونیکا 1200
هد زار382 آره رفع بندیک دارن

ممنون دوست عزیز. ممنون از اطلاعات مفیدت من با شریکم صحبت کنم .
(بندینگ چند علت داره 1- رول بنر باید خوب جا بیفته 2- ارت دستگاه و.....)

دوست عزیز من هر چی step sizeهامو تنظیم میکنم درست نمیشه . این جا افتادن رول و ارت قضیش چیه؟
دوست عزیز می دونم برای آموزش کالیبره کردن و کلا تنظیم کردن هدا پول میگیرن اما شما رفاقتی یکم اطلاعات بده:):rose::green:
ممنونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا