حفاطت از کد برنامه

mosi20

Active Member
سلام
این مسئله واقعا پدر برنامه نویسا را در آورده
با هر چی کد میکنی بازم دیکد میکنند.
من خودم تاحالا چندین بار برنامه هایی که نوشتم کدشون لو رفته
برای همین یه راه کار اساسی برای این موضوع پیدا کردم که فقط 1 بدی داره
اینکه باید حتما هاست مشتری از خود ما باشه.
دوستان دیگه ای که حاضرند از ما هاست بگیرند ولی برنامشون را کسی نتونه به صورت غیر مجاز استفاده کنه با من تماس بگیرن
09132677411
در قبال انجام این کار هزینه ای برای محافظت از برنامه ی شما دریافت میشه.
و شما برنامه ی سایتتون را به صورت کد باز روی سایت آپلود میکنید.
اصل برنامه ی شما نزد ما به صورت کامل باقی میماند.
برای مشاهده ی قیمت های هاستینگ http://www.faroos.com/?cat=main&item=hostpackage&os=linux
برای مشاهده ی ریسلری http://www.faroos.com/index.php?cat=page&item=reseller
این کار 100 % عملی هست و به صورت تضمین شده کد شما را حفاظت میکنیم.

I.NoBody

Active Member
اگر فرد يا ارگان مورد اعتمادي پشت اين قضيه بود، حداقل من استقبال مي كردم.
ولي بارها ديدم كه شما بعد از دريافت پول، تعهداتتون رو به طور كامل فراموش مي كنيد.

من كه براي عدم برخوردن به اين مشكل، تا حد ممكن خودم به مشتريانم هاست ارائه مي كنم

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
سلام
این مسئله واقعا پدر برنامه نویسا را در آورده
با هر چی کد میکنی بازم دیکد میکنند.
من خودم تاحالا چندین بار برنامه هایی که نوشتم کدشون لو رفته
برای همین یه راه کار اساسی برای این موضوع پیدا کردم که فقط 1 بدی داره
اینکه باید حتما هاست مشتری از خود ما باشه.
دوستان دیگه ای که حاضرند از ما هاست بگیرند ولی برنامشون را کسی نتونه به صورت غیر مجاز استفاده کنه با من تماس بگیرن
09132677411
در قبال انجام این کار هزینه ای برای محافظت از برنامه ی شما دریافت میشه.
و شما برنامه ی سایتتون را به صورت کد باز روی سایت آپلود میکنید.
اصل برنامه ی شما نزد ما به صورت کامل باقی میماند.
برای مشاهده ی قیمت های هاستینگ http://www.faroos.com/?cat=main&item=hostpackage&os=linux
برای مشاهده ی ریسلری http://www.faroos.com/index.php?cat=page&item=reseller
این کار 100 % عملی هست و به صورت تضمین شده کد شما را حفاظت میکنیم.
میدونی مشکل چیه؟

مشکل ما نیستیم! مشکل مشتری هست.
مشتری قبول نمیکنه!

عملی نیست!!

mosi20

Active Member
آقای محترم ( گلشن )
من نه دزدم نه هیچی
مشکل این هستش که شما حال کد نویسی نداری.
وگرنه برنامه ی کد باز را با 1 ساعت مطالعه میتونی تغییر بدی البته اگه برنامه نویس باشی
من نه محتاج 200 تومن شما هستم نه هیچی ( تازه به جای 450 تومن 200 تومن ازت گرفتم )
حالا همه جا هم جار بزنی هیچ فایده ای نداره چون شما در زمان مقرر شده به بنده هیچ چیزی تحویل ندادین.
سوم اینکه من تنها نیستم و جناب حسینی و 1 نفره دیگه در انجام این کار دخالت دارن
و اینکه اونجایی که شما ازش هاست میگیری faroos.com هستش که مال آقای حسینی هستش.
و دیگه اینکه من این راه را 100 % برای حفاظت کدهاتون تضمین میکنم ( فکرش از من بوده ولی دوستم اجرا کرده و روی هاست آقای حسینی اجراش کردیم )
من با مشتری کاری ندارم ولی شما برای حفاظت از کدت میتونی از این راه استفاده کنی که گفتم تنها بدیش استفاده از هاست ما هستش ( که البته کیفیت و قیمت هاست را من به نظرم خیلی خوب هستش )

I.NoBody

Active Member
آقای محترم ( گلشن )
من نه دزدم نه هیچی
مشکل این هستش که شما حال کد نویسی نداری.
وگرنه برنامه ی کد باز را با 1 ساعت مطالعه میتونی تغییر بدی البته اگه برنامه نویس باشی
من نه محتاج 200 تومن شما هستم نه هیچی ( تازه به جای 450 تومن 200 تومن ازت گرفتم )
حالا همه جا هم جار بزنی هیچ فایده ای نداره چون شما در زمان مقرر شده به بنده هیچ چیزی تحویل ندادین.
سوم اینکه من تنها نیستم و جناب حسینی و 1 نفره دیگه در انجام این کار دخالت دارن
و اینکه اونجایی که شما ازش هاست میگیری faroos.com هستش که مال آقای حسینی هستش.
و دیگه اینکه من این راه را 100 % برای حفاظت کدهاتون تضمین میکنم ( فکرش از من بوده ولی دوستم اجرا کرده و روی هاست آقای حسینی اجراش کردیم )
من با مشتری کاری ندارم ولی شما برای حفاظت از کدت میتونی از این راه استفاده کنی که گفتم تنها بدیش استفاده از هاست ما هستش ( که البته کیفیت و قیمت هاست را من به نظرم خیلی خوب هستش )
آقای محترم تر ( محسن داوری )؛
شما هنوز درک نکردی که یک برنامه نویس اگه برای یه برنامه به یکی پول میده، از روی مرض نیست بلکه وقتشو نداره.
آخه برنامه نویسی که درآمدش از برنامه نویسی هست، چرا باید از روی بی حوصلگی پول واسه برنامه نویسی خرج کنه؟!!!!!
ضمناً شما دقیقاً محتاج 200 تومن و یا حتی کمترش هم هستی. چون به راحتی قول میدی و با بهانه های بچگانه می زنی زیر قولت و این باعث میشه در مردونگی شما شک بشه.
( مثال یکی از بهانه های مذکور :
شما : مگه من نگفتم تمپلیت رو برام بعد از ظهر بفرست؟ من همه برنامه هام به هم ریخت...
من : ببخشید برام مهمون اومد، ولی ساعت 4:30 برات فرستادم که!
شما : 4:30 که بعد از ظهر نیست
. . .
)

آخه یه برنامه نویس به خاطر یک ساعت یا یه روز یا حتی گاهی اوقات چند روز اینور و اونور، اینقدر کاسه کوزه ها رو نمی شکنه
ضمناً این همه جایی که شما گفتی جار زدم، کجاهاست؟

میخوام خیلی دوستانه توجهت رو به یک مساله جلب کنم :
اگر یادت باشه، هر بار که پولی بابت کاری از کسی گرفتی و بنا بر دلایل دیجیتالی خودت، باعث شدی طرف از پول دادنش راضی نباشه، اون پول یا خرج تصادف ماشینت، یا خرج مریضی، یا ... شده. قبلاً هم حضوراً بهت نصیحت کردم که این رفتار و عدم انعطاف پذیری تو، باعث میشه پولت برکت نداشته باشه.

امیدوارم موفق باشی.
از مدیران و سایر دوستان بابت اینکه بحث شخصی شد عذر میخوام

mosi20

Active Member
من به تمام تعهداتم در زمان قرارداد عمل کردم
هیچ کسی هم نمیتونی اینجا بیاری و بگه که من به قراردادم عمل نکردم
من 100 تا مشتری داشتم.همشونم راضی بودن.
به جز همون 2 تا کار شما که میخوای راضی باش یا میخوای راضی نباش
ول کردی رفتی و تو امتحانای من اومدی میگی اینجارا اینجوری کن و اونجوری .
من مثل شما و خیلی دیگه نیستم که تا آخر عمرم برای یه پروژه وقت بزارم
من در زمان مقرر شده کار را تحویل میدم و تا زمان مشخص شده پشتیبانی میکنم.
برای کارهای بعدی که خارج از قرار داد باشه یا توی زمان پشتیبانی نباشه هزینشا میگیرم.
شما مریض نمیشی؟
اصلا ماشین داری که باش تصادف کنی؟
خدا یا ما را از شر بنده های بی فکر و کوته نظر و خسیس را از ما دور کن.

I.NoBody

Active Member
من به تمام تعهداتم در زمان قرارداد عمل کردم
هیچ کسی هم نمیتونی اینجا بیاری و بگه که من به قراردادم عمل نکردم
من 100 تا مشتری داشتم.همشونم راضی بودن.
به جز همون 2 تا کار شما که میخوای راضی باش یا میخوای راضی نباش
ول کردی رفتی و تو امتحانای من اومدی میگی اینجارا اینجوری کن و اونجوری .
من مثل شما و خیلی دیگه نیستم که تا آخر عمرم برای یه پروژه وقت بزارم
من در زمان مقرر شده کار را تحویل میدم و تا زمان مشخص شده پشتیبانی میکنم.
برای کارهای بعدی که خارج از قرار داد باشه یا توی زمان پشتیبانی نباشه هزینشا میگیرم.
شما مریض نمیشی؟
اصلا ماشین داری که باش تصادف کنی؟
خدا یا ما را از شر بنده های بی فکر و کوته نظر و خسیس را از ما دور کن.
اولاً که موجی از پیغام های خصوصی مبنی بر عدم رضایت از کار با شما برای من اومده. امیدوارم حد اقل 2 - 3 تاشون بیان و اینجا اعلام کنن.
ثانیاً تا اونجا که من یادم میاد، ما به شما گفتیم هر موقع وقت داری پشتیبانی کن و به محض اینکه فهمیدیم امتحاناتت شروع شده، گفتیم بعد از امتحاناتت انجام بده ( حدود 20 روز بعد می شد ).
ثالثاً شما اصلاً چه مدت ساپورتی تعیین کردی؟ اولین درخواست ما با این جواب مواجه شد : " من برنامه رو کد باز دادم و دیگه به من ربطی نداره. خودت برنامه رو مطالعه کن و تغییر بده ).
حتی وقتی اومدم پیشت، حرمت مهمون بودنم رو هم نگه نداشتی و نزدیک بود بحثمون بشه
در آخر هم اینکه دیگه باهات بحث نمی کنم. اصلاً تو برنامه نویس نیستی که خودتو با برنامه نویسای دیگه مقایسه میکنی. تو کد نویسی. حالا برو فرق کد نویس رو با برنامه نویس بفهم، تا بدونی چی دارم میگم.
ضمناً جمله آخرت هم منو یاد یه جک می اندازه. بهتره درستش کنی.

Allahparast

Member
لازم نیست شما یه aplication بنویسید و کدها رو تو اون ای کد کنید خودتون بنویسید البته منم بلد نیستم در حد حرف بود ولی کسیش رو میشناسم که این کارو می کنه و پول کمی هم میگیره و ادامه رو بگم کدها تجزیه میشه وریپلیس میشه واین سرعت لود و تجزیه به گیرنده از سرویس دهنده رو کم می کنه این مشکلش هست فکر کنم بتونم بنویسم ولی به نظر شما سرور اجازه ی اضافه ی aplication رو میده ؟:sad: یا این قضیه عملی هست !

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
لازم نیست شما یه aplication بنویسید و کدها رو تو اون ای کد کنید خودتون بنویسید البته منم بلد نیستم در حد حرف بود ولی کسیش رو میشناسم که این کارو می کنه و پول کمی هم میگیره و ادامه رو بگم کدها تجزیه میشه وریپلیس میشه واین سرعت لود و تجزیه به گیرنده از سرویس دهنده رو کم می کنه این مشکلش هست فکر کنم بتونم بنویسم ولی به نظر شما سرور اجازه ی اضافه ی aplication رو میده ؟:sad: یا این قضیه عملی هست !
شما خودت فهمیدی چی گفتی؟
اینجا هم که شده چت روم! بی درو پیکر تر از اینجا ندیده بودم!!

Allahparast

Member
سلام شاه کی عزیز من برات ایمیل این فرد رو برات می فرستم اره خودم هم نفهمیدم :wink: شما صحبت کن بلکه بفهمی :sad: این فرد برا لینوکس برنامه نویسی می کنه و یکم میشه گفت هکره یا علی بای

sabasoft

Member
!
ای کاش حداقل یک کلمه هم در مورد موضوع بحث ، صحبت میشد
چه خبره اینجا؟ :shock:

mosi20

Active Member
من که نوشتم یه کاری میکنم که کد برنامه دست مشتری باشه ولی نتونه به صورت غیر مجاز از آن استفاده کنه.
برای اینکار یه هزینه ای میگیریم و اینکه حتما هاست برنامه را باید از سایت www.faroos.com بگیری

hba

Active Member
اين طوري كه ادم كد دستت نميده
بايد بگي چي كار با كد مي كني بعد ادم اطمينان كنه بده بهت
اگرچه اگر بگي باز هم دستت كد نميديم چون خودمون اجراش مي كنيم :d

راستي يك مشتري از كار ادم ناراضي بشه ضررش زياده ها سعي كن ناراضي ترك نكني

mosi20

Active Member
من که نمیتونم روشی را که پیدا کردم بیام و به همه بگم.
مشتری خیلی مغرور و از خود راضی هستش.
هیچ کسی هم به جز ایشون از من ناراضی نیست.
من همیشه به تعهدات قراردادهام عمل میکنم.
مدت پشتیبانی رایگان را هم 1 ماه میزارم.
ولی ایشون نصف قیمت برنامه را گرفته به این شرط که کد برنامه باز باشه و هر تغییری خواست بتونه خودش بده ولی اصلا 1 خط از برنامه را هم ندیده و دوست داره من تا هر موقع ایشون خواستند تغییراتشون را که خارج از قرارداد و تعهد من هستش براشون به صورت رایگان انجام بدم
من 5 مورد از تغییرات مورد نظرش را دادم ولب بقیش را ندادم
3 هفته منتظرش بودم و بهش sms میزدم که چی شد حساب بانک سامانتون؟گفت هنوز درست نشده
منم وقی که برای کارهای این سایت گذاشته بودم دیگه تموم شده بود و حتی بشتر از 2 ماه هم صبر کردم
بعضی ها اگه گدای 200 تومن نبودن پول موبایلشون را میدادن که به علت بدهی قطع نکنند!!!

I.NoBody

Active Member
به علت بدهی قطع نکنند
عزیزم من خودم کارمند موبایلم.
موبایل هرکی قطع شه، موبایل من نمیشه. گرجه هیچوقت بدهکارش نشدم. ضمناً اونی که شما بهش میگی SMS ما بهش میگیم missed call
در مورد بقیه حرفات هم ترجیح میدم صحبتی نکنم.
اگر کسی براش واقعاً مهم هست، می تونیم یه چت 3 نفره بذاریم و صحبت کنیم. فکر نمی کنم بقیه زیاد تمایل به دونستن جزییات بیشتر داشته باشن.
راستی من به جرات می گم که تنها مشتری نا راضی ات نیستم. حتی دومی اش هم نیستم.
والسلام.
من دیگه ادامه نمی دم. پس لطفاً شما هم بحثو تموم کن. دیگه هرچی بگی من جواب نمی دم. مگر اینکه کسی ازم بخواد

hba

Active Member
خوب دوستان لطفا ادامه نديد
خوب

اين سيستم امن نگه داري شما چند هست؟
كد برنامه رو ميديم به شما و بعد برنامه رو رو سايت اونها نصب مي كنيم امن ميشه ؟
بايد ادم بدونه خوب قراره چي بده و چي بشه كه مطمئن باشيم

كد از سرور شما load ميشه يا رو سرور شما تيكه اي از كد قرار ميگيره ؟؟
اين روش ها قبلا بوده راه دور زدن داره

بيشتر توضيح بده

parsiteam

Member
من تا حالا ندیدم زند 5 رو کسی بتونه باز کنه . مخصوصا اگر از نوع تکنولوژی گیج کنندش استفاده کنید .

mosi20

Active Member
یه نفر پیدا شد در مورد بحث ما صحبت کرد.
من گفتم کل سایت باید روی سرور ما باشه.
سورس را به ما میدید.
ما یه سری تغییرات کم روی کد شما میدیم.
کاملا سورس شما مثل قبل کار میکنه و مشکلی پیدا نمیکنه.
ولی روش اصلی کار را نمیتونم بگم.
اگه بگم روش کار لو میره.
هزینش هم برای هر سورسی بین 150 تا 200 میگیریم + هزینه هاست

mosi20

Active Member
من قیمت کار را گفتم
این 150 - 200 فقط 1 بار میدین ولی هزینه ی هاست را هر موقع هاستتون تموم شد میتونید تمدید کنید..

جدیدترین ارسال ها

بالا