حركت ماشين در گاراژ (Demo)

fariman

New Member
سلام
من تازه عضو شدم (کلا تازه کارم)، ولی تشخیص حرفه ای بودن کار خیلی راحت بود، بهت تبریک میگم. از لحاظ رندرینگ و متریال دوستان نقد خوبی داشتن (در مورد متریال کف)، من فقط در مورد حرکت ماشین بگم که بعد از برخورد بابشکه ها و چرخش 180 درجه ماشین یه حرکت آروم داره با یه انحراف که کمی از حالت طبیعی خارجه، انگار با دسته کنسول بازی کنترل میشه، ولی بعد که شروع میکنه به چرخش 360 دوباره طبیعی و مهیج میشه.

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
من تازه عضو شدم (کلا تازه کارم)، ولی تشخیص حرفه ای بودن کار خیلی راحت بود، بهت تبریک میگم. از لحاظ رندرینگ و متریال دوستان نقد خوبی داشتن (در مورد متریال کف)، من فقط در مورد حرکت ماشین بگم که بعد از برخورد بابشکه ها و چرخش 180 درجه ماشین یه حرکت آروم داره با یه انحراف که کمی از حالت طبیعی خارجه، انگار با دسته کنسول بازی کنترل میشه، ولی بعد که شروع میکنه به چرخش 360 دوباره طبیعی و مهیج میشه.

سلام

ممنونم از نظرت...

موفق باشی:rose:

آفرین کارت قشنگ بود موفق باشی

سلام امین جان

ممنون که اومدی

Sherlock_Holmes

Active Member
دانلود کارت برای من پروژه ای بود واسه خودش!
متاسفانه من بیش از ده بار کارت رو دانلود کردم و هربار با مشکل مواجه میشد.. دو بار با موفقیت دانلود شد که پخش نشد!
بالاخره امروز از کافی نت یه بار دیگه دانلودش کردم و باز هم پخش نشد! آخرش توی Premiere بازش کردم و تازه حالا صدا نداره..
به هر حال بابت تاخیر متاسفم..

در مورد کارت قطعا زحمت زیادی برده.. پستهای همه بچه ها رو خوندم و اکثرشون نقدهای خوبی بود..
دیگه در مورد رندر من چیزی نمیگم.. توی نسخه های بعدی یا روش کار کن یا اصلا روش وقت نذار.. یعنی اگر موضوعت صرفا داینامیک هست بهتره با متریالهای خام اینکارو بکنی و رندر خاصی هم بکار نبری.. اما وقتی از هر کدوم یه کمی استفاده کنی ارزش کل کار رو تغییر میده.. میشد حتی متریال خامی به همه عناصر بدی اما در عوض روی برخوردهای مختلف ماشین و حرکات پیچیده تر کار کنی..

چیزی که به چشم من نقطه قوت بود خود داینامیک ماشین بود.. یا مثلا خط ترمز که بچه ها گفتند..

میشد بشکه ها رو سنگین تر simualte کرد یا مثلا برای حرکت چرخها کمی Motion blur استفاده کرد.. و...
اما در کل کارت واقعا ارزش این ده بار دانلود رو داشت..:wink:

میخواستم کارت رو با رندر قوی تر که روش وقت گذاشته باشی یا حد اقل رزولوشن بالاتری برای تاپ گالری بذارم اما میدونم که روی پروژه ی بسته شده کار کردن مجدد هم کمی کند پیش میره و سخته هم بهتره بیش از این دیر نشه..

هربار که اثری از کسی میره تاپ گالری توقع از سازندش بالاتر میره و کار بعدیش سخت تر میره تاپ گالری.. امیدوارم کار بعدیت مثل همیشه یک گام جلوتر باشه هادی جان..

موفق باشی..

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
دانلود کارت برای من پروژه ای بود واسه خودش!
متاسفانه من بیش از ده بار کارت رو دانلود کردم و هربار با مشکل مواجه میشد.. دو بار با موفقیت دانلود شد که پخش نشد!
بالاخره امروز از کافی نت یه بار دیگه دانلودش کردم و باز هم پخش نشد! آخرش توی Premiere بازش کردم و تازه حالا صدا نداره..
به هر حال بابت تاخیر متاسفم..

در مورد کارت قطعا زحمت زیادی برده.. پستهای همه بچه ها رو خوندم و اکثرشون نقدهای خوبی بود..
دیگه در مورد رندر من چیزی نمیگم.. توی نسخه های بعدی یا روش کار کن یا اصلا روش وقت نذار.. یعنی اگر موضوعت صرفا داینامیک هست بهتره با متریالهای خام اینکارو بکنی و رندر خاصی هم بکار نبری.. اما وقتی از هر کدوم یه کمی استفاده کنی ارزش کل کار رو تغییر میده.. میشد حتی متریال خامی به همه عناصر بدی اما در عوض روی برخوردهای مختلف ماشین و حرکات پیچیده تر کار کنی..

چیزی که به چشم من نقطه قوت بود خود داینامیک ماشین بود.. یا مثلا خط ترمز که بچه ها گفتند..

میشد بشکه ها رو سنگین تر simualte کرد یا مثلا برای حرکت چرخها کمی Motion blur استفاده کرد.. و...
اما در کل کارت واقعا ارزش این ده بار دانلود رو داشت..:wink:

میخواستم کارت رو با رندر قوی تر که روش وقت گذاشته باشی یا حد اقل رزولوشن بالاتری برای تاپ گالری بذارم اما میدونم که روی پروژه ی بسته شده کار کردن مجدد هم کمی کند پیش میره و سخته هم بهتره بیش از این دیر نشه..

هربار که اثری از کسی میره تاپ گالری توقع از سازندش بالاتر میره و کار بعدیش سخت تر میره تاپ گالری.. امیدوارم کار بعدیت مثل همیشه یک گام جلوتر باشه هادی جان..

موفق باشی..

سلام ایمان جان

والا فکر نمیکردم دیگه بیای .. اما وقتی دیدمت خیلی خوشحال شدم که ما رو لایق دونستی

بابت دانلود شرمنده ...

حتماً تغییراتی رو که گفتی رو روی کارم اعمال میکنم تا ایشالله بره توی تاپ گالری

دوباره هم ازت تشکر میکنم...

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام دوست من... !!! فکر کنم من جزو بد قول ترین ها باشم ... n هفته پیش گفتی ولی اون موقع نت نداشتم !!
دیگه بعد از مدت ها رسیدم و چه خوب شد که رسیدم !!

صادقانه بگم کارت عالیه اما می تونست خیلی خیلی بهتر باشه ...

گفتنی هارو اکثر بچه ها گفتن ... دیگه فکر نکنم من بتونم چیز جدیدی بهشون اضافه کنم ...

سعی کن به جای رندر یک جا از رندر چند لایه ای یا مرحله ای(multi pass rendering) استفاده کنی و بعد در یک نرم افزار کامپوزیتور تلفیق لایه ها رو انجام بدی ... زمان رندر معمولا بیشتر میشه اما بعدش خیلی کارا می تونی بکنی ...

به هر حال حیف پروژه ای اینقدر روش زحمت بکشی اما نتیجه کار بهترین نباشه !!

منتظر پروژه های بهتر هستم !!

راستی تاپ گالری هم مبارک !!!

موفق باشی دوست من

Navidmilan

Well-Known Member
سلام ، تبریک میگم ارزش تاپ گالری رو داشت.
image.php

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
ممنون از تمامی بچه ها که اومدن و ما رو قابل دونستن...

یه دعا برای اونایی که اهل هستن...

ایشالله همدیگرو توی Pixar ببینیم...

موفق باشین...

Farrokh

Active Member
وای پسر پیشرفتت عالیه

دمت گرم

ایول

ببخشید که دیر سر زدم نتم قطعه

بعدا میام سر فرصت نقد می کنم بری فضا

ولی واقعا بهت تبریک می گم

کاشکی یه ذره از پشت کار تو رو منم داشتم

موفق باشی

تبریک برای تاپ گالری

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
وای پسر پیشرفتت عالیه

دمت گرم

ایول

ببخشید که دیر سر زدم نتم قطعه

بعدا میام سر فرصت نقد می کنم بری فضا

ولی واقعا بهت تبریک می گم

کاشکی یه ذره از پشت کار تو رو منم داشتم

موفق باشی

تبریک برای تاپ گالری

سلام داش فرخ:neutral:

کجایی؟؟؟:mad:

نیستی؟؟؟؟

دمت گرم که اومدی...

gon4431

Member
موفق باشی همیشه

سلام دوست عزیز کار رو دیدم . واقعاً عالی بود .
زحمت کشیدی و به نتیجه هم رسیدی . جزئیات کارت خوب بود .
موفق باشی.

Iman3D1982

Active Member
خیلی راجع به اینکه چجوری میتونی واسه ری اکتور تعریفش کنی تا نسبت به برخورد با ستون واکنش داشته باشه فک کردم
اگه بتونی انیمیشن شاسی رو جوری Keyable کنی کارت خیلی راحت میشه بگرد ببین اسکرپت خاصی واسش نیست؟
یا شایدم بتونی یه Clone از ماشین بگیری ولی این دفعه تو موشن دیگه Madcar تعریفش نکنی فقط واسه همون تیکه ای که به ستون میخوره با ری اکتور خروجی بگیری و این دو تا انیمیشن و تو افتر مرج کنی باز هم فک کنم جواب بده ، البته همون طور که خودتم گفتی میتونی ستون رو با گراند یه مرج موقت بکنی...
بدیش اینه که هیچ کلیدی ساخته نمیشه واسش

جدیدترین ارسال ها

بالا