حجم swf در دانشگاه مجازي

zohreh_2424

New Member
با سلام و احترام.
با نرم افزار ispring 3_1 از يك فايل پاورپوينت (كه داراي فايلهاي mp3 نيز هست ) خروجي swf گرفتم.از اين فايل به عنوان درس در دانشگاه مجازي ميخواهم استفاده كنم.ولي حجم فايل ها از 6mb بالاتر است.آيا مشكلي در load فايلها توسط دانشجو ايجاد مي شود؟؟اگر بله راه حل چيست؟؟؟؟ و رفع مشكل به چه چيزهايي بستگي دارد؟؟
ممنونم

mohammadfard

کاربر فعال
با سلام خدمت شما دوست عزیز

باید بگم چون دانشجویان دانشگاه مجازی از اینترانت استفاده می کنن باید بگم که یک همچین حجمی غیرقابل استفاده می باشد و باید یک راه دیگه برای این مشکل پیدا کنید

فکر نکنم راهی غیر از آوردن محتویات فایل پاورپوینت به صورت دستی به فایل swf نباشد

دوست من سعي كنيد كه فايل mp3 خودتان را تا حد ممكن فشرده كنيد وbitrat آن را تا حدود 32 كيلوبايت پائين بياوريد با اين كار حجم فايل نهائي شما تا يك دهم تقليل پيدا مي كنه براي اين كار از همان برنامه ispring 3_1 يا jetaudio 7 مي توانيد استفاده كنيد

zohreh_2424

New Member
دوست من سعي كنيد كه فايل mp3 خودتان را تا حد ممكن فشرده كنيد وbitrat آن را تا حدود 32 كيلوبايت پائين بياوريد با اين كار حجم فايل نهائي شما تا يك دهم تقليل پيدا مي كنه براي اين كار از همان برنامه ispring 3_1 يا jetaudio 7 مي توانيد استفاده كنيد

دوستان از راهنمايي تون ممنونم.
bitrate رو هم تغيير دادم ولي حجم فالم الان بيش از 3mb شده .با وجود فقط 3 تا اسلايد.راهي هست كه در فلش بدون نوشتن دوباره متن بشود متن آماده پاورپوينت را قرار داد .چون حجم فلش خيلي كمتره.
چون وقتم كم است بهترين و كم زمان ترين راه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟

zohreh_2424

New Member

bitrate رو هم تغيير دادم ولي حجم فالم الان بيش از 3mb شده .با وجود فقط 3 تا اسلايد.راهي هست كه در فلش بدون نوشتن دوباره متن بشود متن آماده پاورپوينت را قرار داد .چون حجم فلش خيلي كمتره.
حالا كه وقتم كم است بهترين و كم زمان ترين راه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟

zohreh_2424

New Member

حالا كه وقتم كم است بهترين و كم زمان ترين راه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

شما چرا با خود فلش چيزي كه با پاور پوينت ساختي رو نمي سازي هم حجمش خيلي كمتر ميشه هم سريعتر لود ميشه

براي صدا هم ميتوني صداهاتو به Swf تبديل كني حجمشون كمتر ميشه

موفق باشيد

kiarash.M

Active Member
صدا اگه Mp3 ائه فرقی نمیکنه !!
بعدشم برای این سیستم که به LMS معروفه حجم فایلها تا 3 ..4 مگ معمولیه

zohreh_2424

New Member
سلام دوست من

شما چرا با خود فلش چيزي كه با پاور پوينت ساختي رو نمي سازي هم حجمش خيلي كمتر ميشه هم سريعتر لود ميشه

براي صدا هم ميتوني صداهاتو به Swf تبديل كني حجمشون كمتر ميشه

موفق باشيد

چون بايد يك بار از پاورپوينت به فلش كپي و پيست كنيم و دوباره متن در صفحه تنظيم بشه كه وقت زيادي ميبره.

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوست عزيز سلام
نرم افزارهايي كه اين كار رو انجام مي دن و فايل پاورپوينت رو به فلش تبديل مي كنند معمولا به علت اينكه فايل ها بهم نخورن از عكس استفاده مي كنند به همين جهت حجم بسيار زياد مي شه

به نظر من بهترين راه اينه كه شما عكس اين اسلايدها رو از توي فلش بكشيد بيرون و با فتوشاپ save for web كرده دوباره توي فلش import كنيد به اين ترتيب حجم فايل ها بسيار كمتر خواهد شد

موفق باشيد

zohreh_2424

New Member
دوست عزيز سلام
نرم افزارهايي كه اين كار رو انجام مي دن و فايل پاورپوينت رو به فلش تبديل مي كنند معمولا به علت اينكه فايل ها بهم نخورن از عكس استفاده مي كنند به همين جهت حجم بسيار زياد مي شه

به نظر من بهترين راه اينه كه شما عكس اين اسلايدها رو از توي فلش بكشيد بيرون و با فتوشاپ save for web كرده دوباره توي فلش import كنيد به اين ترتيب حجم فايل ها بسيار كمتر خواهد شد

موفق باشيد

متشكرم
منظورتون اينه كه با خود فلش كار كنم مشكل من براي كار با خود فلش تنظيم نوشته ها در صفحه است كه زمان زيادي ميبره

mohsensemsarpour

کاربر فعال
من منظورم این بود که اگر از برنامه هایی استفاده می کنید که ppt رو به swf تبدیل می کنند بعد از تبدیل عکس ها رو از فلش بیرون بکشید و توی فتوشاپ save for web کنید

نمی دونم اگر روش کار رو بلد نیستید براتون بنویسم

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا