ثبت دومين

Alipouri

Member
با سلام:
مي دانيم كه هاستينگ ها ضعيف و قوي-خوب و بد و... دارند آيا دومين ها هم همينگونه است؟
مثلا فلان جا سرويس هاستينگش خوب وفلان جا ... .
آيا دومين ها هم به همين گونه است يا همه مثل هم هستند؟

saman_sweden

Active Member
Alipouri گفت:
با سلام:
مي دانيم كه هاستينگ ها ضعيف و قوي-خوب و بد و... دارند آيا دومين ها هم همينگونه است؟
مثلا فلان جا سرويس هاستينگش خوب وفلان جا ... .
آيا دومين ها هم به همين گونه است يا همه مثل هم هستند؟
دوست عزيز دومين ربطي به هاستينگ نداره
در خلاصه هاستينگ فضاست دومين اسم است

Vmj

Member
آقا فرق دومينها در كنترل پنلهاشون هست مثلا يه كنترل پنل مثل cpanel هست كه امكاناتش خيلي زياده يا مثلا يه كنترل پنل مال شركت ensim هست كه سايت خود من هم از اين نوعه.
همين

Alipouri

Member
ازتون ممنونم كه جواب دادين
منظور من اينه كه اگر دومينم را بدم ايشون ثبت كنه يا بدم اوشون ثبت كنه تفاوتي داره يا نه.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سالم

بله دامين ها هم خوب و بد دارند..

مثلا دامينهايي هستند كه در Onlinenic ثبت ميشند كه خب پايين ترين كيفيت رو دارند يا بعضي هاي ديگه توي NetWork Soulation يا GoDaddy ثبت ميشه كه خب اونا قيمتهاشون بالاتره و سرعتشون هم بهتره

مجيد

m-sh

Member
بله تا اون جايي كه من شنيدم دومين هاي godady خيلي خوبه!

Alipouri

Member
با سلام:
خوب حالا كه زحمت كشيدين جواب دادين ميشه در مورد اين سه نوع توضيح مختصر و مفيدي بدين كه چرا يكيش بهتراز يكي ديگه است و... .
ممنونم از جوابتون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خب بستگي به چيزاي مختلف داره...
يكي ممكنه قوي بودن سرور باشه يكي وصل بودن به backbone هاي قوي و .. كه اينا رو بايد بريد از administrator اونا بپرسيد :wink:
اما يك چيزي كه هست godady واسه ايراني ها دامين ثبت نميكنه چون ايران توي سايتش تحريمه اما ميتونيد با نام يك كشور ديگه ثبت كنيد... جاهاي زيادي واسه ثبت دامين وجود داره فقط كافيه توي گوگل يك سرچي بكنيد...

ضمنا منظورم از بهتر بودن دامين يكيش قوي بودن كنترل پنل هستش و يكي ديگه سريع پيدا شدنشه..

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا