تين كلاينت

o-m-i-d

Member
با سلام خدمت دوستان من سه چهار تا تين كلاينت خريدم واسه راه اندازي كافي نت ولي باهاشون مشكل دارم و سروري كه براش در نظر گرفتم هيچ كاري انجام نمي ده .. برنامه اي چيزي دارين واسه سرور كه بشه باهاش روي تين كلاينت ها دسترسي داشت ؟

o-m-i-d

Member
بابا يكي بياد جواب ما رو بده ديگه ... اينجا هيش كي تين كلاينت كار نكرده ؟ هااان ؟

alionline1366

Active Member
دوست من نیازی نیست انقدر این پست رو الکی بیارید بالا از بین دوستان مطمئن باشید اگه کسی بلد باشه و دوست داشته باشه دریغ نمیکنه و حتما کمکتون میکنند.

o-m-i-d

Member
دوست من نیازی نیست انقدر این پست رو الکی بیارید بالا از بین دوستان مطمئن باشید اگه کسی بلد باشه و دوست داشته باشه دریغ نمیکنه و حتما کمکتون میکنند.

واسه چي الكي ؟ براي پست رو بالا نگه داشتن راه هاي ديگه اي هم هست .... من وقتي مي يام اينجا حرفم رو مي زنم فقط همين ... اشكالي داره داخل تاپيك خودم نيازم رو دوباره تكرار كنم ... ؟

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
دوست عزيز
نرم افزار عالي براي كافي نت ها براي Cofee از شركت Antamedia هست كه روي كلاينتها كاملاً تصرف داره . ديدن دسكتاب ، بستن برنامه ها ، محاسبه نرخ استفاده و دهها امكانات ديگر بسته به نوع تعريف شما.
اين كه من اين نرم افزار رو به شما معرفي نكردم اينه كه به محض گفتن اين نرم افزار حتماً خواهيد پرسيد كه مي تونم از كجا دانلود كنم و براي اين سوال جوابي نداشتم چون نمي دونم كركش رو از كجا به دست بياريد .
آدرس دانلود نرم افزار : http://www.antamediacafe.com/caffe-installer.exe ولي تا كرك نشه به درد نمي خوره

موفق باشيد
مهدي

o-m-i-d

Member
دوست عزيز
نرم افزار عالي براي كافي نت ها براي Cofee از شركت Antamedia هست كه روي كلاينتها كاملاً تصرف داره . ديدن دسكتاب ، بستن برنامه ها ، محاسبه نرخ استفاده و دهها امكانات ديگر بسته به نوع تعريف شما.
اين كه من اين نرم افزار رو به شما معرفي نكردم اينه كه به محض گفتن اين نرم افزار حتماً خواهيد پرسيد كه مي تونم از كجا دانلود كنم و براي اين سوال جوابي نداشتم چون نمي دونم كركش رو از كجا به دست بياريد .
آدرس دانلود نرم افزار : http://www.antamediacafe.com/caffe-installer.exe ولي تا كرك نشه به درد نمي خوره

موفق باشيد
مهدي

تشکر می کنم از شما دوست عزیز ولی آیا این نرم افزار تین کلاینت ها رو هم ساپورت می کنه ؟ و اینکه من می خوام روی تین کلاینت ها این دسترسی باشه که بتونن یه چیزی رو ذخیره کنن و حد اقل از روی سرور بشه اون رو براشون رایت کرد

Mahdi

تشکر می کنم از شما دوست عزیز ولی آیا این نرم افزار تین کلاینت ها رو هم ساپورت می کنه ؟ و اینکه من می خوام روی تین کلاینت ها این دسترسی باشه که بتونن یه چیزی رو ذخیره کنن و حد اقل از روی سرور بشه اون رو براشون رایت کرد

خواهش مي كنم
ببين عزيزم اين كه بتونن يك فايل رو ذخيره كنن و شما بتوني براشون رايت كني بستگي به نرم افزار شما نداره بلكه شما با شبكه كردن تين كلاينتها مي تونيد My document رو به صورت Share دربياري و يوزرها فايلهاي خودشونو تو اونجا ذخيره كنند و شما با رفتن به My network plasec فايلهاي اونها رو رايت كنيد.
اين نرم افزار قابليتهاي فوق العاده اي داره در زمينه كافي نت يعني قيمتها ، دسترسي ها ، ديدن مانيتور كلاينتها و ...

موفق باشيد
مهدي

o-m-i-d

Member
???????????
اگر جوابتونو نگرفتين بگيد . من كه جواب دادم
بابا خيلي باحالي

موفق باشيد
مهدي

سلام دوست عزیز اولا مرسی که جواب دادین دوما شرمنده که من همون موقع که جواب دادم رفتم و شما هم داشتی می نوشتی که من متوجه نشدم.....
سوما ایراد کار همینجاست که من تین کلاینت ها رو شیر نمی تونم کنم... حتی راست کلیک ندارم... شرکت سیماوا می گه برای هر سیستم 20 به بالا می گیریم تغییرات رو انجام می دیم ولی من می خوام خودمون یاد بگیریم...باید راهی باشه

o-m-i-d

Member
دوستان یکی به داد من برسه.. در ضمن شما در مورد citrix چیزی می دونید

o-m-i-d

Member
هيچ چي به هيچ چي ... پس چي شد ؟ بابا من كافي نتم داره رو دستم باد مي كنه .... يكي به داد من برسه

Mahdi

ببينم كلاينتهاي شما از اين دستگاهاست كه همه چيش سر همه يا خودتون اسمبل كردين ؟

o-m-i-d

Member
بابا دست خوش من می گم تین کلاینت ... همه چیش سر همه ... هارد و فلاپی و سی دی رام نداره ویندوز بالا می یاد و کارت شبکه اتوماتیک آی پی می گیره و می شینی اینترنت کار می کنی ولی نمی تونی فایلی رو جایی ذخیره کنی (دانلود) دو تا جای Usb هم داره که فلش که می زاری روش نمی شه دیدش ... کمک کنید تو رو خدا

Mahdi

من در اين زمينه تخصصي ندارم
اگر كلاينتهاي معمولي بود همه جوره در خدمت بودم
ولي
kap.gif
kap.gif
kap.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا