تولد مجید آنلاین مبارک

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا اون طرح قشنگ كار مهرداد عزيزه...

خوب بريم سر قضيه پارتيمون :lol:

اوه كه چقدر خسته شدم.. بابا بلند شيد ديگه.. همش دست ميزنن.. بلند شيد يك قر بدين ديگه :lol:

پيمان اصغر رو پيدا نكردم يكي ديگه رو پيشنهاد بده... مثل اينكه اصغر با خانومش رفته تانگو بره با ما نمياد :cry:

اي بابا خانوماي مجلس.. چرا اينقدر ساكتين.. بابا بياين وسط..:lol::wink:

مجيد

mamali132002

Active Member
آقا منم تولد سايت رو تبريك ميگم ولي يادمه كه قرار بود قالب سايت رو عوض كنيد.
چي شد پس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ghamnevis

Well-Known Member
مجيد جان من خودم مخلصتم..

اصغر پيدا نشد.. سيد اكبر پنچرگير كه هست :)

حالا بريد كنار من با خانمم از آمريكا اومديم :) جماعت متفرق شيد تا رقص بهتون نشون بديم.. ;)

ببينم اين مهرداد كجا در رفت !!!؟؟ به به چشمم روشن آقا داره حشيش بعد از اكس ميزنه :) مهرداد پاشو بيا بابا.. نوبت تو قرش بدي..;)

پيمان چرا در رفته!!؟ آبتين هم كه داره شونه خالي ميكنه ! بابا يه يا علي بگيد و قرش بديد ديگه .. ااااا :D

خانوماي مجلس كه اصلا تو باغ نيستند.. همه مات و مبهوت هنر نمايي مجيد و پيمان موندند :D

iman.prs

Active Member
ghamnevis گفت:
خانوماي مجلس كه اصلا تو باغ نيستند.. همه مات و مبهوت هنر نمايي مجيد و پيمان موندند
خب حق دارن....!...كسي رو نديدن به اين خوبي برقصه!....شما يه كلاس بزاريد مخصوص مجيدآنلايني ها!...همه كه مثه شما (و سايان!) استاد نيستن!

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا من به يه شرط ميرقصم كسي نياد وسط گود :D مخصوصا اين سايان و پيمان و مجيد :wink: بايد مثله آبتين و ابوذر .ايمان . محمد بشيننن اروم دستت بزنيد

آها ميدونو خالي كنيد من اومدم آها حالا بلرزون حالا بچرخون :lol:

mamali132002

Active Member
بحث رو عوض نكنيد .. بابا قالب رو چرا همزمان با سالگرد تولد نياوردين بالا ؟

Peyman-Pop

Active Member
abtin_khosravi گفت:
پيمان جان ماكه هرچي بلديم از شما ياد گرفتيم.مجيد هم كه آخرشه.بچه ها اين پيمان يك دستپختي هم داره كه نگو....حالا قرار شده به من بله بگه.لطفا بهش چپ نگاه نكنيد.پيمان جان بيا اينور با خودم برقص:lol:
مگه تو از خودت ناموس نداری ؟ با فانوس مردم چکار داری ؟ :wink:

در ضمن من بايد از خانومم اجازه بگيرم بعد برقصم.اگه بگه نه من نمي رقصم.بايد رضايت پيمان رو جلب كنيد.
من اگه گیر بیارم اونی‌ که داره بین بچه ها ایکس تقسیم میکنه می‌دونم چکارش کنم :D

نگا جوونه مردم رو چکار کردن که منو هلو میبینه :lol:

برو دور نزدیک نیا ..... :lol:

Majid گفت:
پيمان اصغر رو پيدا نكردم يكي ديگه رو پيشنهاد بده... مثل اينكه اصغر با خانومش رفته تانگو بره با ما نمياد :cry:
صبر کن یه سفیل کلفت الان پیدا می‌کنم میارم باهات لامبادا برقصه :lol:

سایان ما هم که آخر DJ هستش نشسته پشت DJ بابا کرم میزنه :wink:

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
mamali132002 گفت:
قالب رو چرا همزمان با سالگرد تولد نياوردين بالا ؟

mamali132002 عزیز احتمالا تا چند روز آینده قالب جدید رو به نمایش میزاریم.

Bepar2 گفت:
آقا من به يه شرط ميرقصم كسي نياد وسط گود :D مخصوصا اين سايان و پيمان و مجيد :wink: بايد مثله آبتين و ابوذر .ايمان . محمد بشيننن اروم دستت بزنيد
ای بابا من که از همون اول بیرون نشستم :wink:

آها ميدونو خالي كنيد من اومدم آها حالا بلرزون حالا بچرخون :lol:
ووووووووی ..... چه قری میده قند تو دلم آب شد :lol:

پیمان

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
پيمان بدو يه روسري بيار من دوره ... ببندم مي خوام قر بدم :D 8O

آها بيا گردن حالا بلرزون حالا كامل بچرخون :D

iman.prs

Active Member
Bepar2 گفت:
پيمان بدو يه روسري بيار من دوره ... ببندم مي خوام قر بدم :D 8O

آها بيا گردن حالا بلرزون حالا كامل بچرخون :D
اوه اوه اوه.......چقدر شور گرفتش!‌(شور=جو!).....آه بيا بالا......ايول......

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آره ايمان بد جور جو گير شدم 8O تقصيره پيمان هست :wink:

نميدونم اين سايان و مجيد ابوذر چي به ما داد ن 8O ما از خود بي خود شديم 8O

حالا يكي ما رو جمع كنه اين وسط :lol:

iman.prs

Active Member
فعلا كه همه رفتن كنار دارن دس مي زنن!....حالا خودت ادامه بده......!........عيبي نداره اين بشه عبرت كه دفعا ي ديگه هر چي بهت دادن نخورى.....

mehrdad-k

Member
اينم يه كادو به مجيد آنلاين
[flash width=394 height=264:c6fdb0ac94]http://script-help.co.uk/userfiles/mehrdadk/birthday.swf[/flash:c6fdb0ac94]

Peyman-Pop

Active Member
سالار جان از هدیه خوبت ممنونم فقط اگر یکم حجمش رو کم کنی‌ بهتره چون هدیت از در تو نمیاد :wink:

مهرداد جان کار خیلی‌ قشنگی‌ کردی ممنونم از هدیه زیبات :wink:

پیمان

بافی

Member
ghamnevis گفت:
مجيد جان من خودم مخلصتم..

اصغر پيدا نشد.. سيد اكبر پنچرگير كه هست :)

حالا بريد كنار من با خانمم از آمريكا اومديم :) جماعت متفرق شيد تا رقص بهتون نشون بديم.. ;)

ببينم اين مهرداد كجا در رفت !!!؟؟ به به چشمم روشن آقا داره حشيش بعد از اكس ميزنه :) مهرداد پاشو بيا بابا.. نوبت تو قرش بدي..;)

پيمان چرا در رفته!!؟ آبتين هم كه داره شونه خالي ميكنه ! بابا يه يا علي بگيد و قرش بديد ديگه .. ااااا :D

خانوماي مجلس كه اصلا تو باغ نيستند.. همه مات و مبهوت هنر نمايي مجيد و پيمان موندند :D

آقا جان ما اون پشت مشتا نشستیم ...گریمون گرفت بس که خندیدم... هنر نمایی که چه عرض کنم :lol: این رقصه یا یه نوع ورزش رزمی؟!!!! همدیگرو لت و پار کردین . آدم جرات می کنه بیاد وسط هنر نمایی کنه؟!
4 روزه دارین قر میریزن هنوز خسته نشدین؟!!!! 8) ... اون کیکه که روش کیوی و دورشم پیاز داغ بود کوشش؟! اگه تو راه رسیدن به جمع خانوما دخلشو نیارن لطفا بیارین ما هم فیض ببریم... لطفا با خود آب کیوی... 8O

دستتون مرسی...

Ghamnevis

Well-Known Member
بچه ها همه بشينن !

افسانه خانوم از طرف بقيه خانومهاي مجلس اعلام آمادگي كردند :)

افسانه خانم من بچه ها را نشوندم :) حالا نوبت شماست ;) يا بيايد وسط يا اعتراف كنيد از رقص ما پسرا كم آورديد :lol: (ترفند جديده :) )

سايان

Ghamnevis

Well-Known Member
بچه ها همه بشينن !

افسانه خانوم از طرف بقيه خانومهاي مجلس اعلام آمادگي كردند :)

افسانه خانم من بچه ها را نشوندم :) حالا نوبت شماست ;) يا بيايد وسط يا اعتراف كنيد از رقص ما پسرا كم آورديد :lol: (ترفند جديده :) )

سايان

جدیدترین ارسال ها

بالا