تولد مجید آنلاین مبارک

Peyman-Pop

Active Member
امروز روز تولد سایت مجید آنلاین هستش تنها سایتی‌ که همه ما دوسش داریم و خونه گرم تمامی‌ ماست.

تولد سایت رو به همه شما عزیزان و همینطور مجید جان تبریک میگم و جا داره اینجا از مجید عزیز که این سایت رو با صد ها مشکل موجود و با همه سختی‌ ها برای همگی‌ ما در اینجا قرار داده و خودش مثل یک مهمان در کنار ماست تشکر کنم.

اگه همه ما در اینجا دور هم جمع شدیم و باهم آشنا شدیم همش بخاطر زحمات همیشگی‌ مجید عزیز بوده که هیچ وقت زحمات زیادی که بخاطر ما و برای ما کشیده رو فراموش نمی‌کنیم. برای همین صمیمانه ازش ممنونیم.

دوستان عزیزم با مجید جان یکسری برنامه ریزی ها برای تولد سایت کردیم که دوست داشتیم روز تولد اونرو به اجرا بذاریم اما به علت کمبود وقت دیدیم اگر اونرو به عقب تر بندازیم خیلی‌ بهتره .

اما سعی‌ کردیم و می‌کنیم در این چند روز شاهد تغییرات زیادی باشید .

در آخر از تمامی‌ مدیران خوبمون تشکر می‌کنم که همیشه وقت و ذهنشون کمک به ما و شما بوده و همینطور‌ از همه شما عزیزان که همیشه با لطف و کمک هاتون باعث ترقی‌ و پیشرفت روز به روز انجمن هستید .

[align=center:a8db73e375]
WL003843.jpg
[/align:a8db73e375]

شاد و پيروز باشید

پیمان

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
با سلام منم به نوبه خودم تولد و سالكرد تاسيس مجيدآنلاين رو به همه دوستان عزيزم تبريك مي گم اميدوارم هميشه در كنار هم در اين جمع دوستانه شاد و خوشحال و سرحال باشن همين جا هم از مجيد جان و تمامي مديران كه در اين مدت براي سايت زحمت زيادي رو كشيدن كماله تشكر را دارم

به اميد مجيد آنلايني پايدار

قربانه همه شما

يا علي

Marzban

Well-Known Member
حيف ام اومد اينجا پيغام نذارم
من هم تپلد خانه دوم مون را تبريك مي گم
انشا الله هميشه بهتر از پيش بشود

a Truth Seeking

Active Member
من هم به نوبه خودم سالروز تولد سايت دوست داشتني مجيدآنلاين رو خدمت همه دوستان خوب خودم در سايت مجيدآنلاين تبريك عرض مي كنم و اميدوارم كه با كمك همديگه بتونيم روز به روز سطح آموزشي سايت رو بالا و بالاتر ببريم و بتونيم در كنار اون دوست خوبي هم براي همديگه باشيم.

siavash-tanha

Well-Known Member
سلام

منم تبريك ميگم

و اميدوارم مجبد آنلاين همين طور پيش بره تا ....سال ديگه

و همچنين از مجيد عزيز يه تشكر مخصوص دارم و از مديران خوبمونم ممنونم (پيمان - كامي - ايمان - اميد و ....)

و به كاربراي خوبه سايت كه دوستهاي من هستن و من در اين سايت باهاشون دوست شدم به اونام تبريك بگم

ايشالله همه مون تو اين سايت تا ساليان سال در كنار هم باشيم و از معلومات هم استفاده كنيم

مخلص برو و بچ مجيد آنلاين

ابوذر موسوي

moein273

Member
تبريك ميگم به دوستان در مجيد آن لاين به اميد دستيابي به اهداف بزرگ و قشنگ .

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
پيمان جان اين نظر لطف شماست...
من كاري نكردم هر كاري بوده خود شما و بقيه بچه ها انجام دادين...
اين سايت با كاربرانش زندس و زندگي ميكنه و همه چيزشو مديون بچه هايي هستش كه بهش لطف دارن و در اون فعاليت ميكنند چون اگر كاربرها نباشند سايت هم خواهد مرد.

اينجا جا داره از زحماتي كه پيمان ، بابك ، علي ، ايمان ، كامبيز ، بهنام ، نويد ، اميد (ها) ، ثارلله ، عليرضا (ها) سعيد ، رضا و بقيه مديراني كه هميشه كمك كردن در پيشبرد اهداف سايت تشكر كنم.

همچنين از دوستان خوبم سامان ، علي (اي ايكس) عمو ايكس ناكس ، ايمان ياري ، نگين ، شاهرخ و بقيه دوستاني كه قبلا بودند و الان نيستن و جاشون خالي هستش ولي خيلي به من كمك كردن ازشون تشكر مي كنم.

در هر صورت من هم دومين سالگرد تاسيس اين سايت رو به همه دوستان تبريك ميگم..

مخلصيم

مجيد

EHSAN_J

Active Member
منم تبريك هزار بار
موفق باشيد

يــــــــــــــــــــا حــــــــــــــــــــــــــــــــــــق

R_chizari

Active Member
خيلي خيلي تبريك عرض ميكنم :)
آقا پس كيك كو ؟ يه برنامه بزارين بريم كافش شاپي شافي كاپي جايي يه كيك بخوريم لااقل :)

رضاچيذري

kami_mz

Well-Known Member
R_chizari گفت:
خيلي خيلي تبريك عرض ميكنم :)
آقا پس كيك كو ؟ يه برنامه بزارين بريم كافش شاپي شافي كاپي جايي يه كيك بخوريم لااقل :)

رضاچيذري
آقاي چيذري همون کازه خوبه؟ ايمان و مجيد خاطرات خوبي ازش دارند.

Ghamnevis

Well-Known Member
منم تبريك ميگم به همه.

مخصوصا به شما مجيد جان و آقا پيمان ، ما كاربرا شاهد زحمات شما در كنار ساير مديرها هستيم و ميدونيم چقدر زحمت ميكشيد تا يك همچين محيطي را براي ما فراهم كنيد.

بازم تبريك ميگم.

موفق باشيد
سايان

Maxton

Active Member
دوستان من هم لازم می بینم این روز رو به همه دوستان مدیران و... تبریک بگم.و یک تشکر مخصوص دارم از رفیق بسیار خوب و دوست گرامی و ارزشمند خودم پیمان جان که واقعا سرش شلوغه و خیلی زحمت می کشه.پیمان جان امید وارم در تمام مراحل زندگیت چه مجازی و چه واقعی موفق و پیروز و سربلند باشی همونطور که بودی و هستی و انشالله خواهی بود.دومین تشکر مخصوص خودمو به اقا مجید عرض می کنم.اقا مجید دمت گرم.خیلی باحالی امید وارم که شما هم همیشه موفق باشیدودر اخر امید وارم تا 100 سالگی مجید انلاین همه زیر سایه پیمان جان و مجید جان به دوستانمون کمک بکنیم...

alireza-metal

Active Member
مجيد جان انشا الله موفق باشي و شاهد موفقيت بيشتر majidonline باشيم و عمري نا محدود داشته باشي :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا