.:. تولد سارا جان مبارک :دی .:.

Erfan

Active Member
سلام به همه دوستان !!
امروز تولد دوست و همکار خوبم سارا جان هست (sara_is_nice_girl )

امیدوارم همیشه و هر جا که باشه در طول تمام مراحل زندگیش موفق باشه.

بیاید تبریک بگید :oops::oops::oops::oops:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
به به تولد هزیزه دل

سلام به دوستان

سارا جونم تولدت مبارک باشه ه ه ه ه ه ه انشاالله صد سال زنده باشی
0cpqwutt94iy36aw3byu.gif

l0vfwrzgy28ki4vvgg3.gif

odrakoola

Well-Known Member
با اين كه توي جمع شما قريبه ام اما وقتي ميبينم سارا جان اينقدر زحمت ميكشن و تلاش ميكنن نميتونم نيام جلو و تبريك نگم.
سارا خانوم تولدتون مبارك اميدوارم بتونين هرچي بلدين و يادگرفتينو نشر بدين تا همه استفاده كنن.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خب خب خب.....!

باز روزی دگر و مناسبتی دگر و هیاهویی دگر و شوری دگر و شادی ای افزون تر !
نمیدونم برنامه های دوران طفولیتمون یادتون هست یا نه که تا بحث پول میشد تو چشای کاراکتره علامت دلار اینور اونور میشد !
حالا منم این تاپیک رو که دیدم تو چشام بجای مردمک عکس یدونه کیک گنده و سه طبقه که قراره ساره مهمونمون کنه وجود داره ! (سارا از الان گفته باشم، طبقه همکفش مال منه ! :دی)

و در کل تولد تولد، تولدت مبارک سارا جان :rose: بقول دوستان امید داریم هرسال متولد بشی :دی
تولدت خیلی مبارک، یعنی دیگه خیلی خیلی مبارک !!! (دارم واسه پنت هاوس کیکه نقشه میکشم :دی)

تبریک ایشاالله 120 سال زنده باشی
party-smiley-540.gif

ماشالله تایپیک رو رو هوا زدید ها
دنبال K2 گشتم همش فیلتر بود :lol:
Mo%20%2812%29.gif

آخرین ویرایش:
تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک سارا خانوم!
ایشالا تولد نبیرت بیایم تو تاپیکش تبریک بگیم!
کادو هم میخواستم یه طرحه مخصوص بزنم اما دیدم جلوی یو که استاده مایی ضایع میشم! :green:

Mandana

Active Member
خب خب خب.....!

باز روزی دگر و مناسبتی دگر و هیاهویی دگر و شوری دگر و شادی ای افزون تر !
نمیدونم برنامه های دوران طفولیتمون یادتون هست یا نه که تا بحث پول میشد تو چشای کاراکتره علامت دلار اینور اونور میشد !
حالا منم این تاپیک رو که دیدم تو چشام بجای مردمک عکس یدونه کیک گنده و سه طبقه که قراره ساره مهمونمون کنه وجود داره ! (سارا از الان گفته باشم، طبقه همکفش مال منه ! :دی)

و در کل تولد تولد، تولدت مبارک سارا جان :rose: بقول دوستان امید داریم هرسال متولد بشی :دی
تولدت خیلی مبارک، یعنی دیگه خیلی خیلی مبارک !!! (دارم واسه پنت هاوس کیکه نقشه میکشم :دی)

تو هم حکایت اون بنده خدایی که یکماه می رفته شیرینی فروشی کیک 12 طبقه میخواد و در نهایت که اماده میشه میگه یک کیلو از طبقه دوازدهمش بدین؟ o_O
پیشده نقشه نکش همهش مال خودمه ^.^

سارا تبریک بنده رو هم بپذیر
کیک هم نمیخوام سهم منو بدید به مانی:green:

می چاکر ات بشم انقدر هوام رو داری :ایکس
یاد بگیرین این ماهو نمونه کامل رفیق مهربونه :دی

مانی قراره بره تو رجیم
مهو حیفه کیک تولده سارا را بخور از دستت میره تا یک سال دیگه :)
چیچیو.نخیرم...بیخودی گولش نمال می کیک تولد دوس دارم نخسوزن شکلاتی هم باشه:oops:

/

ساراهه تفلدت یه دنیا مبارک....حالا چند روز دیگه میهام تهران کادوت رو میدم کیک رو میگیرم :اسمایل اون یارو توی مسنجر که آب دهنش کلی اویزونه:rose::paint::paint::rose:

mrtnet

Member
با اینکه مدت نسبتا کمی هست نسبت دیگران در مجید انلاین هستم ولی واقعا سارا خانم زحمت میکشن و همینجا خوبه که ازشون یه بار دیگه تشکر کنم و تولد شون هم تبریک بگم و هر روز زندگی براشون پر از شادی و موفقیت باشه ...

موفق و پیروز باشید ....

جدیدترین ارسال ها

بالا