تولد تولد تولدت مبارك :-)

belderchin

Member
تولد تولد تولدت مبارك :) :) :) :) :) :) :) :)

سلام به همگي

يه خبر داغ داغ دارم براتون ...... اونم چه خبري !
85.gif
85.gif
85.gif

امروز تولد يكي از مديراي زحمتكش اين سايته ! گفتم اين تاپيكو باز كنم تا تولد اين عزيز بهونه اي بشه براي قدرداني از زحماتش تو سايت !

123.gif
123.gif

sara _ is _ nice _ girl عزيز تولدت مبارك

ايشا... جشن تولد صد سالگيت تو همين سايت .
72.gif

همه زحمتايي كه برا بچه ها تو سايت ميكشي جاي تقدير و تشكر فراون داره ! از طرف همه بچه ها از زحماتت ممنون و سپاسگزار

هميشه شاد و خندون باشي
16.gif

آخرین ویرایش:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

از تاپیکی که زدید ممنونم

من هم از دوست بسیار خوبم sara_is_nice_girl تشکر میکنم بابت تمامی زحماتی که کشیده و میکشه و امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشه ..

مجید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مرسی belderchin جان. واقعا خوشحالم کردی. امیدوارم بتونم بیشتر از قبل در خدمت بچه های مجید آنلاین باشم.

مجید جان از شما هم ممنونم.

iluf.gif

belderchin

Member
سلام

خواهش میشه ....... وظیفه بود :wink:

دیروز هم چشمم افتاد به تولد یکی دیگه از دوستان زحمتکش سایت :D

ehsan 3d عزیز که فعالیت خوبی تو بخش 3d دارن ........ به ایشون هم تبریک میگم و از زحماتشون تو

سایت کمال تشکر رو دارم :wink:

بقیه دوستان هم که تو سایت فعالیت دارن فراموش نشن ! افراد زیادی هستن تو سایت که کاراشون قابل تقدیره .

:oops:

Mandana

Active Member
بهبه ساراهه تبلدت مبارک
12wk1u0upj0s6qy5zacx.gif
12wk1u0upj0s6qy5zacx.gif
12wk1u0upj0s6qy5zacx.gif
12wk1u0upj0s6qy5zacx.gif

آقای بلدرچین بهم گفته بودن، اما فکر کنم آلزایمر مزمن گرفتم
1zbh1rnuvai0yelgwp3l.gif

در کل اینکه تبلدت مبارک
احسان ام که آلردی تبلدش مبارک شده بودش
q0o9uxu63xmq9qolnx2y.gif
q0o9uxu63xmq9qolnx2y.gif

نظرتون چیه یک بخش بزنیم که اونجا باشه برای تبریکات؟
1zbh1rnuvai0yelgwp3l.gif

نه تفلد.هر چیزی
1zbh1rnuvai0yelgwp3l.gif

izone

Active Member
یکی از مدیران بسیار خوب و شکیبا و فردی که همه را با هر سلیقه و اندیشه ای که باشه در تالارها نگه میداره بدون شک سارا خانوم هستند. من شخصیت شما را از روز نخست که در اینجا شناختم ستایش کردم چون شما مدیریت و سرپرستی را با دوستی و مهربانی گونه ای ادغام کردید که کمتر جایی میشه آنرا دید. کاری که خیلی از پسران و مردان کمتر توانستند در اینترنت انجام بدهند.

من هم این روز بزرگ را که نزدیک به روز زن (سپندارمذگان 5 اسفند) است را به شما شادباش میگم و برایتان آرزوی تندرستی، پیشرفت، شادی در زندگی و پایندگی دارم.

سالروزتان شاد باد!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
یکی از مدیران بسیار خوب و شکیبا و فردی که همه را با هر سلیقه و اندیشه ای که باشه در تالارها نگه میداره بدون شک سارا خانوم هستند. من شخصیت شما را از روز نخست که در اینجا شناختم ستایش کردم چون شما مدیریت و سرپرستی را با دوستی و مهربانی گونه ای ادغام کردید که کمتر جایی میشه آنرا دید. کاری که خیلی از پسران و مردان کمتر توانستند در اینترنت انجام بدهند.

من هم این روز بزرگ را که نزدیک به روز زن (سپندارمذگان 5 اسفند) است را به شما شادباش میگم و برایتان آرزوی تندرستی، پیشرفت، شادی در زندگی و پایندگی دارم.

سالروزتان شاد باد!

واقعا ممنونم. شما هم همیشه به من لطف داشتی و داری دوست عزیزم.

منم این عید باستانی و ایرانی رو به شما تبریک میگم و واقعا خوشحالم که تو این فروم با افراد به معنای واقعی ایرانی مثل شما هم صحبت هستم.

موفق و پیروز باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا