تمرین اژدها

alionline1366

Active Member
فوق العادست مانی حالا مونده فقط رندر توپ و تکسچرینگ عالی بری واسه برنده شدن مسابقه :rose:

hesam_sn

کاربر VIP
واااااای ماندونی ( در جواب حسمول :دی) چیکار کردی
فکر میکنم این یه خرزامبیه بالداره اصیله که رفته بدنسازی :lol:
شکل دمش یه جوریه یکم کوتاهه. ته دمش رو مثل دم نهنگ کن که بشه خر زامبیه بالدار دوزیست اصیل
اگر شاخ هم بذاری که میشه خرگاو زامبیه بالدار دوزیست اصیل:دی

Gryphon

Member
اون جمجمه ها یجورایی هم جالبه هم غیر قابل باور(سخت باور!)
بالش خیلی خوبه
احساس میکنم گردنش یه ذره درازه. مخصوصا تو نمای کنار فاصله دور این احساس تشدید میشه، نمیدونم شاید اشتباه میکنم.
:rose::rose:

Ali_CG

Well-Known Member
این جمجمه ها ایده خوبیه ولی اگه اگه زیر شکمش بودن بهتر میشه، اینجوری انگار معدش تو کمرشه!
اصل کاری حالا پوستشه که امیدوارم روش وقت بزاری . . .
راستی، گردنش شبیه گردن مرغه . . .! اگه گلوش و . . . مشخص کنی و یه مقدار از پوستش هم آویزون باشه بهتره . . .
در کل تا اینجا رو خوب اومدی . . . ادامه بده . . . :wink:

QFC

New Member
درود ماندانا خانم :rose:
طرح جالبيه كه با بهره گيري از تركيب آناتومي كروكوديل و اژدهاي كومودو و سوسمار... طرح مطلوبتري از آب درمياد!:cool:

اين خزنده اي كه شما با كلي به اين مرحله رسونديد از اين نما Untitled-1.jpg و با اين شرايط به اعتقاد من حس طبيعي تري داره، اژدهاي ماده اي كه به شدت مراقب تخم هاشه و فرم بدني جالبتري داره...
به نظرم اگر جمجمه ها رو حذف كنيد و روال طبيعي اينگونه جانداران كه بدني با پوست ضمخت و پوشيده از فلس دارند بهتره باشه چه اينكه در نواحي خاص، نحوه آرايش فلس ها بر اوج ظاهر دهشتناكش مي تونه بيفزايد! :evil:

در نماي جانبي d2.jpg به نظر سايز پاها (ناحيه مچ و انگشتان) با توجه به سايز هيكل و درشتي ران و... كوچكتر از همين ناحيه در دستان است كه بر طبق آناتومي موجوداتي كه نام بردم بهتره برعكس باشه يعني سايز مچ و انگشتان پاها بزرگتر و درشتر باشه البته طبيعي هم همينطوره كه باشه چرا كه اژدهاي شما موجودي با قابليت پروازه و موقع نشستن بر روي زمين بخاطر اينكه ابتدا پاها با زمين تماس پيدا مي كنند و بايد هم وزن سنگين و هم سرعت بالاي نشستن را تحمل كنند قاعدتا درشتر باشند.:cool:
سر پنجه هاي اضافي كه براي بالها در نظر گرفتيد در اولين حسي كه به من داد منو به ياد خفاش ها انداخت ولي خفاش ها تنها يك انگشت تكامل يافته براي گرفتن ديواره ها و... دارند و شما 3 تا انگشت (هم زيباترش كردين و هم اينكه محدوديت فيزيكي براش قائل شديد!) ، البته چينشي كه از انگشتانش ارائه داديد نيز با بدليل اينكه موقع باز شدن بال ها مي تونه به اونها آسيب بزنه جاي تصحيح داره و نوك چنگال ها به اعتقاد من اگر به آناتومي خفاش ها توجه بشه مي تونه طبيعي تر جلوه كنه!
از طرفي اين موجود نازنين حيف نيست بال هاشو سوراخ كردين؟! ، آخه طفلكي با بال پاره ابهتش رو از دست ميده و ميشه موجودي ضعيف :sad:

از اين نما d1.jpg سايز شكم و كمرش رو بهتره تصحيح كنيد، منو ياد گاوهاي گرسنه انداخت!‌:wink:، انگار اين موجود شما قحطي زده اس،‌خوب بهتره به اين قسمت بيشتر توجه كنيد كه با آناتومي ساير جانداران هم ساختار ميشه تصحيحش كرد،‌ البته اين دندونه هايي كه روي پشتش سوار كرديد خوبن اما تو ناحيه كمر انقطاع ديده ميشه كه رفع عيب بشه خوبه و ديگه اينكه اگر دو رديف دندونه اي و كوتاهتر در كنار اين رديف وسط افزوده بشه حس رئال تري ميده!:wink:

اگر انتهاي دمش هم يه مقداري كلفتر يا كروي شكل كني اونم با چندتا از همون دندونه ها يه چيزي تو مايه هاي گرز در بياري جالبتره، ديگه همه فن حريف ميشه! :)

آخ كه آخرش چه شود... جـــونم :cool:
فعلا، همين نظرات بنده بود! :cool:

موفق باشين :rose:

آخرین ویرایش:
ماندانا خیلی خوبه !
فقط زیادی وارد بحث جزییات میشی !
جزییات خیلی جذاب میکنه کارو اما مانی ، تا کلیات خوبیو نداشه باشی ارزشی نداره
نظرم اینه که برگرد رو مراحل قبلت و رو فرمای کلی دراگونت مجددن کار کن
موفق باشی

::reza::

کاربر VIP
وای چه اژدهای مخوفی :green:
منم با نظر فرهاد جون موافقم. بهتره یه کلیت خیلی خوبی از مدل داشته باشی :rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
ماندانا جون بعضی موقع ها بچه ها زیادی سخت میگیرن. البته هر کی یک نظری داره و قابل احترام نظرش. سلیقه ای هستش دیگه.کار خوبی شده بهش دست نزن. فقط تکسچر و آتیش رئ بزار اول میشی انشالا. موفق باشی

hosienmax100

3D Artist
ماهاندا به جان زن براد پیت کار شاخی شده ...حیف اینو همینطوری ول کنی

رندر رو با keyshot گرفتی ؟ یا c4d ؟

تکسچر رو بپاش رو مدلت :wink:

Mandana

Active Member
اینو تمومش کردم واسه مسابقه هم فرستادم همون موقه.البته چون موقعی بود که شرایط افتضاح بود کار خیلی خوبی نشد.حالا بعدن یه رندر ادموار تر هم میگیرم ازش.فعلن اینو داشته باش:دی رندر کی شات ئه.
dragonss.jpg
خودم زیاد خوشم نیومد و خیلی دلم سوخت اخرشو ماستمالی کردم ولی شرایط ایجاب میکرد.بعدن مجدد روش کار می کنم.فدات:*
موفق بباشی:rose:

hosienmax100

3D Artist
اینکه عالیه .. تکسچر و اسکین رو هم خوب دراوردی _ولی مدل و تکسچر ناخن ها و شاخ ها نیاز بکار بیشتری دارند /در مورد لاپوشی کردن اخر کار هم می درکم :دی

ماهاندا رندر ادموار رو توی c4d یا مکس مایا ایماژ بگیری فکر کنم بهتر باشه تا keyshot /:دی

موفق باشی /:rose:

Mandana

Active Member
مدل تکمیله ولی یه پوز pose آدم وار میخواد.خخخ
شاخا و اینا اوهوم روشون باید کار کنم.حتی کامپوزیتش هم مثل ادم نیست و ازش راضی نیستم العان
چرا؟رندر تک فریم چه فرقی داره با چی رندر گرفته بشه؟مهم اینه جزئیات مدل به خوبی نشون داده بشه و تکستچر.به نظرم نورپردازی ای که کردم کامل جوابگو بوده باسه این محیط و مدل.منم مدلسازم نه نورپرداز ازم توقعی نمیره:دی
راستی نورپردازیش هم اچ دی ار بوده.با نرم افزار HDr light studio

موفق بباشی:rose:

alionline1366

Active Member
همه چي عاليه با اون محدوديت تايم و موقعييت اون موقع ولي خوب پوز و صحنه ميتونه خيلي بهتر بشه مثلاً اگه همون پوز و صحنه كه مراقب تخماش بود جالب تر. ميشد به نظرم ولي خيلي عاليه كلي :rose:

hosienmax100

3D Artist
مدل تکمیله ولی یه پوز pose آدم وار میخواد.خخخ
شاخا و اینا اوهوم روشون باید کار کنم.حتی کامپوزیتش هم مثل ادم نیست و ازش راضی نیستم العان
چرا؟رندر تک فریم چه فرقی داره با چی رندر گرفته بشه؟مهم اینه جزئیات مدل به خوبی نشون داده بشه و تکستچر.به نظرم نورپردازی ای که کردم کامل جوابگو بوده باسه این محیط و مدل.منم مدلسازم نه نورپرداز ازم توقعی نمیره:دی
راستی نورپردازیش هم اچ دی ار بوده.با نرم افزار HDr light studio

خب دستت باز تره محدودیت نداری (زمانبر هست ها) مطمئن باش به شیدر پوست بهتری میرسی خروجی با لایه های مختلف رو بهتر میگیری / ماهاندا خودت بهتر از من می دونی اینارو اما باهات شرط میبندم خروجی این دراگون با این دیتیل بهتر میشد /اما گفتم با توجه به اون بازه زمانی که درگیر کارات بودی استفاده از کیشات منطقی بوده و سریعتر واسه ات /

نورپردازی الان که عالیه ..

من در کل کارو خیلی دوست داشتم
پای هر کار شاخی که میبینم یا منتال ری هست یا بازم منتال ری دیگه :اینم ads :دی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا