تمایل دوستان برای قراردادن آموزش های تصویری و pdf شرکت لیندا

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اموزش های فارسی هم تایپیک مخصوص داره

و این تایپیک ها برای همین گذاشته شده

newrayaneh

Active Member
پس به امید خدا شروع می کنیم........
هرکی هر آموزش جالبی داره بذاره تا به امید خدا سطح هممون بریم بالا

یا علی مدد

Simin Secret

Active Member
دوست عزيز مثل اينكه با دوتا نظر خوب سريع اين تاپيك پيشرفت كرد من كلا نتونستم آموزشي جز آموزشهاي شركت Video copilot را نگاه كنم اما خوب شايد به نظر شما آموزشهاي ليندا و بقيه هم خوب باشه به حر حال من ديشت پكيج شماره 2 رو سفارش دادم تا بياد بازم من هرچي آموزش بلدم براي شما و دوستان ميزارم.

vahid m2

Member
سلام این خیلی فکر خوبیه . اره منم موافقم اموزشی های لیندا کلا بدرد نمی خوره .من موافقم اموزشی ها رو به صورت pdf بزاریم که همه بتونن استفاده کنن . و یه تعداد تصویری هم بزاریم که کسایی که میتونن استفاده کنن . کسایی هم که نمیتونن دانلود کنن میتونن خریداری کنن

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
سلام دوستان من با آقای شیرانی موافقم
آموزشای لیندا زیاد جالب نیست

فقط andrew cramer
باید بگیم زود زود توتوریال بده بیرون

Simin Secret

Active Member
دمت گرم فقط اندرو رو عشق است بچه ها پشت صحنه ساخت آموزشهاي ويديو كاپايلت رو ديديد؟
ببخشين اگه بي ربط به اين تاپيكه

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
اشتراک گذاشتن منابع کار فوق العادیه ...

در مورد آموزش هم می تونید غیر از ویدئو کوپایلت می تونید از AEtuts.com هم استفاده کنید . آموزش های خیلی قشنگی داره

senaps

Member
من میخواستم اموزش جوهر های متحرک ی هر چیزی که اسمشه!(همونی که تو ویدوی جدید ارش ازش استافده شده!) رو رکورد کنم و بذارم برا هر دو سایت(پی سی و مجید!) که متاسافنه نشد...ولی دنبالش هستم!!
امیدوارم که بتونم امشب یا فردا درستش کنم!!
متاسافنه تا دیر وقت دارم کار میکنم این چند روزه و ادامه هم داره و زیاد وقت نمیکنم که با افتر ور برم....

7df29be0610148618fef.jpg

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا