تمایل دوستان برای قراردادن آموزش های تصویری و pdf شرکت لیندا

newrayaneh

Active Member
تمایل و همکاری دوستان برای قراردادن آموزش های تصویری و pdf شرکت لیندا(تحول در انجمن)

با سلام به همه دوستان

دوستان عزیز انجمن افترافکت متاسفانه جدیدا صددرصد پر شده از سوالات فراوان که هیچ اشکالی هم ندارد ولی باید به همان تعداد که سوال پرسیده میشود باید همان قدر هم آموزش های جدید و جذابی قرار بگیرد تا همه ی دوستان چه با سرعت بالا و چه با سرعت پایین اینترنت بتوانند اطلاعات خود را در نرم افزار افتر بالا ببرند.
من می خواهم آموزش های شرکت لیندا هم به صورت تصویری و هم به صورت pdf را قرار دهم البته این کار نیاز به همکاری همه دارد ...نظر شما دوستان چیست؟؟؟ دوستانی که می توانند فایل های آموزشی تصویری شرکت لیندا و حتی شرکت های دیگر چه فارسی و چه انگلیسی را قرار دهند اعلام آمادگی کنند....
منتظر نظرات گرمتان هستم.......

با تشکر:rose:

آخرین ویرایش:

newrayaneh

Active Member
ممنون از شما
ما 3 نفر منتظر نظرات بقیه دوستان هم هستیم.....
خوشحال می شویم همه نظر و پیشنهاد خود را بگویند....

samadionline

Well-Known Member
به نظر بنده یه نفر دانلود کنه بقیه هزینه دانلود رو پرداخت کنند براشون ارسال کنید.

فکر نکنم اینقدرها هم مبلغش زیاد بشه.

من خودم یکسری از آموزش ها رو دارم .

چرا وقتمون رو برای دانلود بزاریم بهتر نیست یکم هزینه کنیم برای آموزش و یادگیری .

بدمون نیادا ما ایرانی ها فقط دوست داریم آرشیومون کامل باشه. انواع آموزش ها رو داشته باشیم ولی استفاده و یادگیری خیلی ضعیف.

به نظر بنده قیمت های گذاشته شده این محصولات در فروشگاههای ایران خیلی خیلی پایین تر از قیمت های خود سایت اصلی هست.

به قول شاعر آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم.

برای آموزش باید هزینه کرد.

وقتی سایت مجید آنلاین و حمید جان این همه آموزش دانلود کردند و برای فروش گذاشتند. چرا باید روزها و شب ها وقتت رو بزاری که مثلا 1 گیگ آموزش دانلود کنید . برای اونایی که اینترنت ماهواره ای دارند شاید چیزی نباشه ولی برای ما که تازه ای دی اس ال داریم واقعا هزینه اش بیشتر از خرید اون مجموعه میشه.

CG-Student

Member
سلام . عالیه:rose:
البته نه فقط آموزشای لیندا . بقیه شرکتا مثه totaltraining و ...

به نظر بنده یه نفر دانلود کنه بقیه هزینه دانلود رو پرداخت کنند براشون ارسال کنید
فکر خوبیه . برای اینکه وقت همه دوستان گرفته نشه بهتره یک نفر دانلود کنه و برای بقیه بفرسته . هزینشم زیاد نیست . کسی باید این کارو انجام بده که اینترنت ماهواره ای داره . ADSL به درد دانلودای این مدلی نمی خوره و اینکه آموزش هایی که الان توی بعضی فروشگاه های اینترنتی مثه P30world هست باید فراموش کنید . من 2تا مجموعه P30world دارم و فکر می کنم چه در حد آموزش و به لحاظ پلاگین مجموعه خوبی باشه . مطمئنا بقیه دوستان هم بی منبع نیستن و بهتره قبل دانلود هر مجموعه ای یه هماهنگی کوچیک با دوستان انجام بشه .

بدمون نیادا ما ایرانی ها فقط دوست داریم آرشیومون کامل باشه. انواع آموزش ها رو داشته باشیم ولی استفاده و یادگیری خیلی ضعیف
دقیقا دوست عزیز . خود من فقط می خوام کلکسیون آموزش جمع کنم .

newrayaneh

Active Member
ممنون از نظرات همه
همه نظرات محترم هستند
یکی دانلود کنه و برای بقیه بفرسته جالب هست خوب میشه بیشتر توضیح بدید...
و بالاخره شاید خریدش برای همه مقدور نباشه و همه چیز صددرصد خرید نیست شاید یک فایل pdf نکات زیادی رو آموزش بده که هیچ جا نشه خریدش(البته شاید)
در ضمن منم موافق هستم که ما خیلی دنبال جمع آوری آرشیو هستیم ولی یادگیری (حداقل خودم به شخصه) خیلی کمه!

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من فکرکردم میخوایید هموتا را pdf کنید

ولی به نظر من اموزش ها لیندا مفتی هم باشه گرونه :green:

آخرین ویرایش:

newrayaneh

Active Member
خوب قطعا آموزش های شرکت های دیگر رو هم باید بذاریم
تا آموزش ها جامع بشه؟؟؟!!!!!
درست نمیگم؟؟؟

ArefGod

Member
من فکرکردم میخوایید هموتا را pdf کنید

ولی به نظر من اموزش ها لیندا مفتی هم باشه گرونه :green:

:mad: مرگ بر ليندا :mad: مرگ بر ليندا

يه آموزش فلش دانلود كردم مال كمپاني ليندا باورتون ميشه؟ رفته تو فرودگاه چرت و پرت ميگه! :-? اصلا نفهميدم چي بود چي شد آموزش فلش بودا :shock: يكي كمك كنه :lol: اينقدر چرت و پرت بود كه الان نمي فهمم چطوري به شما بفهمونم :sad:

newrayaneh

Active Member
عارف عزیز سلام
حرفت کاملا غیر منطقی هست
شما بر حسب فقط یک آموزش داری لیندا رو زیر سوال می بری..........
هرکسی علاقه ای داره و آموزشی رو نگاه میکنه
شما اگر لیندا رو دوست نداری حداقل دیگه بهش توهین نکن
خوب نظر شما در مورد حرف های ما چی هست؟؟؟؟
موفق باشی

CG-Student

Member
آموزشای لیندا فقط در حد Getting started هست و پیشرفته تر دیگه نداره . ما که هر چی گشتیم چیزی پیدا نکردیم . اگه دوست دارید نرم افزاری رو یاد بگیرید به نظر من از توتال ترینینگ شروع کنید خیلی بهتره . چون قدم به قدم اموزش داره . از شروع یه مبتدی مثه خودم گرفته تا تمرین های ضروری . حرفه ای . خیلی حرفه ای . از ما بهترون و ........... .
حالا این کاره ما که کارای این شرکت مجانی دانلود می کنیم از مرگ هم بدتره :green:

در مورد دانلود هم اگه میخواین تاپیک آموزشی راه بندازید که بسم الله و هر کی در حد توان و وقت و علاقه ای که داره میتونه کمک کنه .

ولی اگه میخواین با همدیگه پیش بریم و 1ماه دیگه چنتا افترکار حرفه ای ( با تجربه ( بهتر بگم با حال ) ) ) باشیم.*** میدونم یه ماه واسه حرفه ای شدم کمه حالا یه چیزی گفتم بیخیال *** ((( در کنار بروبچز حرفه ای انجمن ) و اگه هر کدوم از دوستان یه جا سوال داشت پلاگین خواست آموزشی پیدا نکرده بود و خلاصه از این جور صحبت هااااااااا می خواست کسی باشه که با یه سرعت طوفانی بهش برسونه .

newrayaneh

Active Member
خوب دوستان اگه موا میدونید میتونه آموزش ها موثر باشه بهتر نیست دیگه شروع کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب اگه موافقید از کجا شروع کنیم؟
و یک مبحث جدید ایجاد کنیم؟؟؟؟؟؟

Mostafa-3D

Well-Known Member
حالا چرا لیندا ؟؟
از آموزشهای لیندا خوشم نمیاد
من فقط آموزش های New Fetures های نرم افزار های جدید رو که میاد میبینم
تازه معمولا کسی که آموزش میده ( توی لیندا ) خیلی حرف میزنه انگاره تو مهد کودکه و داره برای بچه های 5 ساله توضیح میده

newrayaneh

Active Member
سلام
خوب قطعا نباید آموزش ها همش از لیندا باشه چون به قول شما کسی که از لیندا خوشش نمیاد قطعا وارد این موضوع هم نمیشه
هرکسی که هر آموزشی داشت که سطح سواد ما رو ببره بالا باید بذاره حالا از هر شرکتی هم باشه ...............

فقط کی شروع کنیم و از کجا شروع کنیم؟؟؟

عارف عزیز سلام
حرفت کاملا غیر منطقی هست
شما بر حسب فقط یک آموزش داری لیندا رو زیر سوال می بری..........
هرکسی علاقه ای داره و آموزشی رو نگاه میکنه
شما اگر لیندا رو دوست نداری حداقل دیگه بهش توهین نکن
خوب نظر شما در مورد حرف های ما چی هست؟؟؟؟
موفق باشی

آقا جان ، هرکی حرف حق میزنه میشه توهین!!
من آموزشاشو دیدم!
به قول ایمان مفت گرونه!!

تا وقتی Ae tuts plus و Videocopilot هست و آموزشای ترینینگش هم بهتر از اونه دیگه چرا بریم سراغ لیندا؟

newrayaneh

Active Member
برادر عزیز من
همه ی آموزش ها رو می ذاریم چه از لیندا چه از .....
شما یا من یا هر کاربر دیگه ای هر کدوم رو دوست داشت دانلود کنه.....
غیر از اینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تنوع دانلود که اشکالی نداره.....

CG-Student

Member
تنوع اصلا مشکل نداره . به نظر من شروع کنید .

new جان خیلی هوای لیندارو داری . جریان چیه ..... !!! :wink:

خوب برای شروع
دوستان اگه امکان داره یه PDF مرجع از افتر می خواستم . فارسی که فکر نمی کنم باشه . اگه انگلیسی کسی سراغ داره ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا