:: تمام سوالات راجع به اينديزاين رو اينجا مطرح كنيد ::

pinax

Member
چطوری می تونم همه txet های داخل فایل رو یکجا انتخاب و به آبجکت تبدیل کنم؟ ممنونم.

pinax

Member
چه طوری میشه محتویات مستر پیجو در همه صفحات و بالا تر از همه لایه ها دید؟

mohad1

New Member
سلام دوست عزیز!
قطعا به مشکل میخوری. چراکه برای فرم بندی قبل از چاپ، صفحات کتاب شما بلعکس فرم بندی میشه. غیر از این توی کار خیلی اذیتت میکنه. گذشته از همه ی این داستانا کتابت از چپ شروع میشه و به راست ختم میشه ولی توی انگلیسی کار بلعکسه.
حالا چرا میخوای این کارو بکنی، دلیلی داری؟

آخه اشتباها این کارو کردم.تازه فهمیدم که به مشکل بر می خورم.یعنی الان باید 2باره از اول طراحی کنم؟

mohad1

New Member
ببخشید من یه مشکل دیگه هم دارم.میشه هایپر لینکو توضیح بدین لطفا.
مرسی

pinax

Member
از اساتید کسی جوابی واسه این دوتا سوال من نداشت؟

چطوری می تونم همه txet های داخل فایل رو یکجا انتخاب و به آبجکت تبدیل کنم؟ ممنونم.

pinax

Member
از اساتید کسی جوابی واسه این دوتا سوال من نداشت؟

odrakoola

Well-Known Member

سلام
محتویات مستر پیج رو در یک لایه جدید بذارید و لایه مذکور رو بالای لایه معمول بذارید.... خود به خود تمامی المان هایی که در مستر هستند در صفحات اصلی بالای مطالب دیده میشن.

odrakoola

Well-Known Member
سلام و خسته نباشید
من می خوام یه مجله انگلیسی طراحی کنم.الان یه سوالی برام پیش اومد که اگر طراحی صفحه را مثل فارسی از راست شروع کنم مشکلی در چاپ پیش می یاد.
مرسی

سلام.
به هیچ مشکلی نمیخوری دوست عزیز... در لیتوگرافی زمانی که فرم صفحات چیده میشه به جای چیدمان راست به چپ از چیدمان چپ به راست استفاده میشه....

pinax

Member
سلام
محتویات مستر پیج رو در یک لایه جدید بذارید و لایه مذکور رو بالای لایه معمول بذارید.... خود به خود تمامی المان هایی که در مستر هستند در صفحات اصلی بالای مطالب دیده میشن.

با سپاس .
و اینکه چطوری می تونم همه txet های داخل فایل رو یکجا انتخاب و کانورت کنم؟

pinax

Member
کادر متنی که داخل یک فایل بصورت صحیح و سالم دیده می شه وقتی توی یک فایل دیگه همون کادر متنی رو کپی می کنم جایه نوشته های لاتین بهم می خوره و به اول سطر می یاد.!
چطوری حلش کنم؟ مرسی

odrakoola

Well-Known Member
با سپاس .
و اینکه چطوری می تونم همه txet های داخل فایل رو یکجا انتخاب و کانورت کنم؟

سلام
اگه منظورتون کانورت به مسیره باید تمام متنو انتخاب و از منوی type گزینه creat outline رو انتخاب کنید

pinax

Member
سلام
اگه منظورتون کانورت به مسیره باید تمام متنو انتخاب و از منوی type گزینه creat outline رو انتخاب کنید

منظورم انتخاب تمامی متنهای داخل یک فایل(یعنی تمامی پیجها) به صورت یکجا ست و بعدا هم که هر بلای خواستیم یکجا سرش بیاریم؟
مرسی

pinax

Member
پیجی رو بصورت اتودبدون استیل بندی ( کاراکتر استایل و پاراگراف استایل) تو ایندیزاین کار کردم و تائید شده. حالا می خام پروژه رو تکمیل کنم چطوری می تونم تکست هایی رو که کارکردم رو بدون اینکه بخام دوباره کار کنم و استایل تعریف کنم تبدیل به کاراکتر استایل بکنم؟
یعنی اینکه چطوری سبک یک تکست رو بدون دانستن پارامترهاش تبدیل به استایل کرد؟

pinax

Member
فایل رو با فرمت eps به صورت لینک داخل فایل ایندیزاین place کردم . چطوری میتونم به outline تبدیلش کنم تا بتونم ادیتش کنم مثلا یک قسمتش رو حذف کنم یا رنگشو عوض کنم؟

odrakoola

Well-Known Member
فایل رو با فرمت eps به صورت لینک داخل فایل ایندیزاین place کردم . چطوری میتونم به outline تبدیلش کنم تا بتونم ادیتش کنم مثلا یک قسمتش رو حذف کنم یا رنگشو عوض کنم؟

با استفاده از ایلستریتور

pinax

Member
ممنون از جوابتون. ولی من منظور داخل خود ایندیزاین هست یعنی فایل eps رو که place شده نمیشه کانورت به outilne کرد؟

pinax

Member
ممنون از جوابتون. ولی من منظور داخل خود ایندیزاین هست یعنی فایل eps رو که place شده نمیشه کانورت به outilne کرد؟

odrakoola

Well-Known Member
هر نرم افزاری برای کار خاصی ساخته شده. این کار اختصاصا فقط در ایلستریتور و کارل قابل انجام هست.

sobhan_250

Active Member
چند تا سوال دارم:
1- این گزینه ها چیکار می کنه؟
allow document pages to shuffle‘ ’ و ‘ allow selected spreads to shuffle ’

2- فصل بندی در ایندیزاین چطوره؟ فقط از طریق book میشه فصل بندی کرد؟

3-در فهرست بندی ایندیزاین گزینه ای را داره که فقط شماره صفحات را آپدیت کنه و به نوع تنظیمات دست نزنه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا