تفاوت های After CS4 با افتر دو ورژن قبل ؟!

amird

خبرگان انجمن فلش
سلا خدمت تمام دوستان
من یک پک آموزشی افتر تهیه کردم ولی مربوط به ورژن قدیمی اون هست فکر کنم می شه دو ورژن قبله cs4
(توی آموزش جلوی اسم ش چیزی ننوشته ولی توی فایل های تمرین تاریخ رو 2005 زده بود) ممنکنه دوستان پیش کسوت راهنماییم کنن که چه تفاوتهایی بین این دو ورژن وجود داره ؟؟
اینو هم برای این پرسیدم چون می خوام با cs4 کار کنم و نمی خوام در حین کار دچار مشکل بشم
ممنون برای راهنمایی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
امکانات جدید After Effects CS4

سلام دوست عزیز بین نسخه های CS2 و CS4 به اون صورت فرقی نیست که شما بخوای گیج بشی یا با اون آموزش مشکل پیدا کنه ، این تغییرات معمولا از نسخه 7 به پایین خیلی محسوس هستند.شاید یه فرق های کوچیکی باشه مثل اینکه تو نسخه CS3 و پایین تر برای باز کردن PreComp ها باید از Alt+Double Click استفاده کرد که در CS4 با Double Click تنها انجام میشه یا چیزای دیگه ولی به اون صورت متفات نیست.
شاید برای شما و بقیه دوستان هم جالب باشه که تو نسخه CS4 چه امکاناتی اضافه شده که من به یه سری اشاره میکنم:

-اگه اشتباه نکنم Repeater و Wiggle Transform هستن که تو تصویر زیر مشخص کردم :

1410gnl6ofcnbv9qxhdm.jpg

کارهاشونم Repeater که همون طور که از اسمش پیداست اون آبجکت رو تکرار میکنه به تعدادی که شما میخواین ، یه نمونه از استفاده این افکت :

cklz730qfov2mqjnwoy3.jpg

در اینجا یک Shape Layer داریم که یه دایره کوچیک هست و با Repeater تکرار شده و با افکت CC Cylinder به این شکل تونل مانند در اومده.
Wiggle Transform هم برای کنترل بیشتر روی Wiggle یا همون لرزش تصویر هست. که بازم یه نمونش همین تصویر بالایی هست که اگه دقت کنید میبینید سایز دایره ها یکسان نیست ، اینجا به سایز دایره ها Wiggle دادم که تو انیمشن کوچیک و بزرگ میشن.-افکت Cartoon که زیر در مجوعه Stylize قرار دراه. برای کارتونی کردن ویدئو.
-امکان باز کردن و کنترل کامل عکسهای 3 بعدی فتوشاپ
-اکپسورت پروژه به صورت یک پروژه لایه باز فلش CS4:cool:
و....
برای اطلاعات بیشتر به روزنامه های کثیر الانتشار مراجعه کنید:green:
این لینک ها رو هم میتونید ببینید:

ِDigital Media What's New In After Effects CS4

Todd Kopriva From Adobe , After Effects CS4 New Features

موفق باشی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا