تغییر نمایش زمان و افزایش استفاده از رم در افتر افکت

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام
در مورد دو مشکل زیر از دوستان تقاضای همکاری و راهنمایی دارم
تصاویر نیز موجود و قرار داده شده

1- از آموزشهای زبان اصلی سایت ویدیو کوپایلت استفاده میکنم و در این آموزشها نمایش زمان
بصورت زیر است :
00024
تصویر :

1268525287.jpg

حال آنکه نمایش زمان در سیستم من که از افتر افکت CS4 استفاده می کنم بصورت زیر است
0:00:00:09
تصویر :
1268577805.jpg

چطور میتونم نمایش زمان رو در افتر افکت تغییر بدم
2- میزان Ram سیستم من چهار گیگا بایت هست و CPu من AMD 945 X4 هست
ولی در تنظیمات افتر افکت نوشته که میزان رم اینستال شده فقط 3:25 Gb هست
و در زمان لود افتر افکت می نویسه که میزان استفاده افتر افکت از رم سیستم فقط 4%
هست چطور می تونم این میزان رو افزایش بدم .. من از افتر افکت CS4 استفاده می کنم
تصویر :
1268575672.jpg

از دوستانی که راهنمایی کنند سپاسگذارم
...........
...........
...........

آخرین ویرایش:

Majid Azad

Active Member
سلام دوست جون
در مورد عوض کردن فرمت زمان اگه با نگه داشتن Ctrl روی current time کليک کنی فرمت زمان تغيير ميکنه :)
در مورد مشکل عدم استفاده افتر از کل رم سیستم:
اون 4% رو که زياد جدی نگير، اون واسه شروع ماجراس که ميخاد بهت روحيه بده، وگرنه کار با افتر که شروع شه حسابی از خجالت رم درمياد !! :green:
استفاده از کمتر از 4 گيگ رم هم تا اونجائی که من ميدونم مربوط به ويندوز ميشه، ويندوز 7 ميتونه هر 4 گيگ رم رو بشناسه ولی در XP درصدی از رم بلا استفاده ميمونه ولی باز هم نا اميد نباش چون پلاگينی به نام GridIron Nucleo Pro هست که اگه نصب شه در تنظيماتش ميشه مقدار رم رو بهش معرفی کرد تا از کل فضای رم به صورت بهينه استفاده بشه :oops:
از همه اساتيد هم عذر خواهی ميکنم اگه جسارت ميکنم، اگه غلط های ما رو بگيريد ممنون ميشم :snap:
شاد باشيد :rose:

pclord

کاربر متخصص
تو ویندوز 32 bit نهایتا بیشتر از 4گیگ نمیتونی استفاده کنی،تو ویندوز 64bit فکر کنم تا 124 گیگ بتونی استفاده کنی.

موفق باشید.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
ممنون از مجید جان که همه چیز رو گفتن :rose:ولی ویندوز 7 هم نمیتونه بیشتر از 3.3 گیگ رم بشناسه...
مشکل تو 32 بیتی و 64 بیتی بودن هست ، شما برای اینکه بخوای از 4 گیگ رمت استفاده کنی ، باید از یه سیستم عامل 64 بیتی استفاده کنی...
موفق باشید:oops:

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
واقعا نمی دونم از لطف دوستان چطوری تشکر کنم
کمترین کار این بود که روی دکمه تشکر از شما کلیک کنم
مشکل من حل شد

....................................

جدیدترین ارسال ها

بالا