تصاوير ائمه اطهار - قسمت اول !

mashreghi

Member
vahid عزیزم اول مخلصیم . واما بعد مثل اینکه دست خود من هم بند شد . ببین شما اگه مشتری بیاد و جلد کتاب حافظ یا مولانا رو سفارش بده چکار می کنی . اگه بگه عکس حافظ هم می خوام روش باشه چکار می کنی ؟ این رو حتما قبول داری که تصاویری که از حافظ وخیام وغیره بجای مانده تنها بر اساس تخیل نقاش،والبته رسیدن از اثر به موثر است . به نظر من استفاده از یک شمایل یاعکسی که با توجه به روایات ما از چهره مقدسین تهیه می شه موجب یک رابطه حسی بین ما و اون عزیز می شه . شما تصاویری رو که از قدیسین ادیان دیگه به وفور موجوده دیدی .
نظر این حقیر اینه که اگه با دیدن این عکس ها ارتباط حسی ما با امامانمون قوی تر بشه اشکالی نداره . البته از تفریط تو این کار هم خوشم نمی یاد . ضمنا من یه طراح فینقیلی هستم ولی به خاطر همین فرمول که هر ایده زوری رو که تو ذهنم جا نگیره قبول نمی کنم خیلی از همون مشتری های کوچولوم رو ازدست دادم . چاکرهمه بندری ها هم هستیم .

wahid2003vj

Active Member
با سلام

mashreghi جان ما چاکریم. شما خودت دری میگی راهبه ها و افراد مقدس سایر مذاهب و همچنین حافظ و سعدی و افرادی از این دست. من هرگز ایناها رو با ائمه مقایسه نمیکنم و تمام منظور من این بوده که از تصاویر خیالی به جای تصاویر ائمه استفاده نشه و نه افراد دیگه و البته من از عکس هایی که چهره ائمه رو بصورت هاله نور نشون میدن استقبال میکنم . من مشتاق هستم که این روایاتی که شما میگی رو ببینم.
حالا یه سوال
شما میتونی بگی که چرا این تصاویر رو از تلویزیون نشون نمیدن تا مردم با دیدن این تصاویر بخصوص در مواقع شهادت و یا ولادت رابطه حسی خیلی خوبی با امامشون برقرار کنند؟

با تشکر

در ضمن من بندرعباسی نیستم

Erfan

Active Member
خب مثل اينكه نبايد اين تاپيك رو ميزدم ....

آقا ديگه ادامه نميدم .... دعوا هم نكنيد ... خوبه حالا همه شيعه هستيم ... كي گفته عكس امام هست ... اينها نماد هست .... نماد !!!

همين و بس ....

شرمنده كه اين عكسها رو گذاشتم ... فكر ميكردم خوشحال ميشيد ....

مخلصيم, بارزام @

khak313

Member
سلام
بابا جون خودتون ول كنين
همه حرفا رو هم توپ بود
ولي
آقا بارزارم ؛ چرا من شيعه طرفدار اين عكس ها هستم؟؟؟؟
چون فردا مي تونم بيام يه حاله دورش بزنم كلي حال كنم دو نفر هم بيان كلي...
خلاصه داداش اينا رو بزار دارميشون
ولي
منم مي گم حاله گذاشتنت بهترين كاره

چون اونا خوشگل خوشگلا بودن اين يادمون نره

يا علي

khak313

Member
شما همين جوري شو بذاري حال مي ده
تا بعدا خودمون از نور هاي مختلف استفاده كنيم

يا علي

nima_dsnr

کاربر VIP
شرمنده كه اين عكسها رو گذاشتم ... فكر ميكردم خوشحال ميشيد ....
بارزام جان اگه توجه کنی فقط 2 نفر اینجا دارن بحث میکنن که اونم فکر می کنم تقصیر من بوده.
اما در عوض 60 نفر دیگه از قراردادن عکسها ازت تشکر کردن.
درضمن بزار حد اقل این دو نفر به یه جایی برسن...

مخلصیم ::: بای

mashreghi

Member
بابا این عزیز یه لطفی کرده برای بچه ها چند تا عکس خوب آپ کرده مگه شما از مشتری موقعی که یه همچین کاری رو مثلا برای تکیه محلش می خواد بنر کنه می ری سراغ سوالات فلسفی ؟ عکس هارو گذاشته برای یه همچین کارهایی دستش هم درد نکنه دانلود کن شاید بدرد بخوره

من از بارزام عذر می خوام . دادا شما به به کار خودت ادامه بده ما یه جوری کنار امدیم .

Erfan

Active Member
عزيزان من همون اول كار گفتم هدفتم از گذاشتن اين جور تصاوير فقط و فقط براي طراحي وب سايت و وال پيپر هست نه چيز ديگه اي ...

اون عزيزي كه كه گفته بود بندر عباس زندگي ميكنه ...

حاجي ما هم يه 17 سال اونجا زندگي ميكرديم ... گلشهر شمالي ... جنب هتل فروغ !!! افتاد ؟
177.gif

اينجا هم ميگم من حالا اين تاپيك رو ادامه ميدم ولي بنده هيج مسئوليتي در قبال استفاده از اين تصاوير رو بر گردن نميگيرم ... همين الان گفته باشم !!!

حجم تصوير يه خورده برام سنگينه تا همه رو يهو آپلود كنم ... در ثاني مشغله كار و زندگي سبب شده يه خورده كمتر آنلاين بشم ....

همين ديگه !!!

مخلصيم, بارزام @

wahid2003vj

Active Member
با سلام

ممنون از دوستان که با نظراتشون باعث روشن شدن قضیه شدن

والا ما هم که گفتیم با تصاویری که صورت هاله نور باشه مشکلی نداریم

Burzum جان 17 سال همسایه بودیمو خبر نداشتیم

ما یه خیابون اون ور تر هستیم خیابون بنیاد شهید(داماهی سابق)

Burzum جان شما به کارت ادامه بده مسئولیتش با خود بچه ها

باتشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا