تشکیل گروه طراحی وب

pouya saadeghi

Active Member
...خـــوب... یکم بیشتر توضیح بدید . منظورتون اینه که من بیام تو گروه شما؟:-?

scup

Member
ببین من فلش و php رو فول بلدم.... و طراحیم هم که دیدی!1(تو امضام....) اما منم دارم یک گروه میسازم که تا الان سه نفریم... ب نظر من تو هم بیا تو گروه ما... اما اگه نمیخوای بیای ...اگه کمک خواستی در خدمتم...

من دنبال پیشرفتم نه پول(البته فعلا)!!​

بای

آخرین ویرایش:

kamran-h

Active Member
سلام

سلام ببخشید که وقت نبود توضیح بدم . بله گروه تازه راه افتاده نزدیک 1 هفته میشه ما 3 نفر هستیم ولی هنوز تبلیغات نکردیم من تو این گروه طراحی بنر و سایت و کارهای گرافیکی میکنم و 2 نفر هم که واسه پروژه های معماری هستند. من خودم میتونم با شما کار کنم . ولی اگر دوست داشته باشید میتونید تو گروه ما باشید . :-?

pouya saadeghi

Active Member
کامران عزیز ، اون سایت هایی که تو نمونه کار هستند، شما درست کردید؟ سایت های داینامیک رو می تونید راه اندازی کنید؟ (مثلا یه فروشگاه اینترنتی)

danialkh

Member
سلام من هم در زمينه ي طراحي با فتوشاپ كارم خوبه و با جوملا هم بلدم كار كنم فول اينم نمونه كارمه واسه جوملا البته هنوز كامل نيست طراحي هاي توي سايتم ماله خودمه : www.eathshop.ir

kamran-h

Active Member
کامران عزیز ، اون سایت هایی که تو نمونه کار هستند، شما درست کردید؟ سایت های داینامیک رو می تونید راه اندازی کنید؟ (مثلا یه فروشگاه اینترنتی)

بله برای شرکت پرشین میدیا کار کردم . دینامیک نه چون برنامه نویسی بلد نیستم ولی با cms میتونم دینامیک راه اندازی کنم.

pouya saadeghi

Active Member
کامران عزیز ، بیشتر به برنامه نویس نیاز دارم تا طراح. فعلا تعداد پروژه هایی که میگیرم زیاد نیست و خودم گرافیک رو انجام میدم.:wink:
با تشکر...

دانیال عزیز ، پس شما می تونید سایت فروشگاه راه اندازی کنید؟

mobp30

New Member
من می تونم با cms ها سایت های دینامیک راه بندازم

فروشگاه ، نیازمندی ، دوستیابی ، دانلود و فروم و ....

جدیدترین ارسال ها

بالا