تست اسلوموشن من

farhad8694

Active Member
آقای mooli63 آموزش چی شد ما همچنان منتظر هستیم...:)
اگر خواستی آموزش رو درست کنی یه کوچولو هم به آموزش اسلو کردن اون موهای دختر کوچولویی که میپره بپردازی خیلی خوب میشه
ممنون و تشکر ...:rose:

آخرین ویرایش:

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
خیلی قشنگ کار کردی. آهنگش هم خیلی باحاله.
ولی فکر کنم یه کتک حسابی از مامانت بخوری که اتاقتو خیس کردی. :lol:

farhad8694

Active Member
بابا بنده خدا سرش شلوغه
نمیسازه نمیسازه اما وقتی میسازه میسازه ه ه ه ه ه ه ه ......
فقط تو آموزشت اشاره به موی دختر کوچولو که گفتی فامیلتونه یادت نره .

سلام خیلی عالی بود . اگه میشه چگونگی کار با این پلاگین رو توضیح بدین و نکاتی که باید توجه کنیم و ریزه کاری های ان نرم افزارو توضیح بدین . ممنون میشم

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
سلام خیلی عالی بود . اگه میشه چگونگی کار با این پلاگین رو توضیح بدین و نکاتی که باید توجه کنیم و ریزه کاری های ان نرم افزارو توضیح بدین . ممنون میشم

تو پست ها و تاپیک های انجمن در مورد twixtor زیاد بحث شده به راحتی در دسترسته. تو همین تاپیک هم اگه پست ها رو از ابتدا دنبال کنی در مورد کار صحبت شده. :wink:

عالی بود . لطفا آموزش کار با این پلا گین توییکس که کار کردید رو واسمون بزارید . نکات مهم و چیزهایی که باید بدونیمو بهمون بگید . مرسی

خدا خیرت بده .... ممنون

mrfmkh

New Member
سلام
این آهنگی که گزاشتید اسمش چیه یا اگه لینک دانلودش رو بدید ممنون میشم

mnh40

Well-Known Member
mooli جون کارت خوبه ولی اگه تونستی برنامه توقف زمان رو تو شبکه manoto1 ببین فکر کنم خیلی بدردت بخوره اونجا بعضی صحنه ها رو تا 2000 فریم در ثانیه آهسته میکنن :shock: من موندم با چه دوربینی این کار رو میکنن و قیمت چنده :-? فکر کنم با پول ما تقریبا بشه.....................:sad:

mooli63

دوربین اصلی برنامه توقف زمان photron سری SA هستش. این دوربین بالای 5 هزار فریم در ثانیه با رزولیشن hd ریکورد می کنه. ولی فقط به درد مستند می خوره. داینامیک رنج خوبی نداره و صد البته برای کارهای سینمایی یا موزیک ویدیو به کارتون نمیاد. در عوض برای کارهای Feature دوربین فانتوم خیلی مناسبتره. 1500 فریم در ثانیه HD شوت می کنه.
اما یرای همون پروژه هایی مثل مستند زمان و امثال این همون photron مناسب تره که در رزولیشن های پایین به فریم ریت های 20000 و بالاتر هم می رسه.
در جام جهانی 2010 هم از دوربین های فوترون استفاده شده بود.

البته همون دوربین فانتوم (و نه فوترون) مدل های قوی تری هم داره. مثل phantom flex . که می تونه فریم ریت های بالاتر ریکورد کنه. ولی یه نکته هست و اونم اینکه این دوربین بدنه خالیش با دلار 1700 تومن بدون در نظرگیری افزایش قیمت بی دلیل در بازار ایران میشه 80 میلیون تومن.

ولی پک کامل دوربین شامل بدنه - لنز - اکسسوری ها - مانیتور در میاد 150 هزار دلار که می شه 250 میلیون تومن. ناقابله پوله یه پورشه مدل کایمن یا حتی یه کم بالاتر.

آخرین ویرایش:

mnh40

Well-Known Member
ولی پک کامل دوربین شامل بدنه - لنز - اکسسوری ها - مانیتور در میاد 150 هزار دلار که می شه 250 میلیون تومن. ناقابله پوله یه پورشه مدل کایمن یا حتی یه کم بالاتر.

پس به نظر تو اگه 250 میلیون تومن پول داشتم برم یه پورشه بخرم حالشو ببرم نه:lol: یا اینکه برم بزارم بانک سودشو بگیرم :cool: برای چی برم یه دوربین بخرم تازه کلی هم وقت بزارم تا بخوام یه چیز بخور نمیری در بیارم نه:shock:

milad_720

New Member
سلام.من کاربر تازه وارد هستم و البته قبل از عضویت خیلی اینجا میومدم.واقعا لذت میبرم وقتی که بحث های شما رو مطالعه میکنم.الان کلیپ اون بچه رو که میپره رو دیدم.واقعا فوق العاده بود.بهتون تبریک میگم که تونستید با امکانات نسبتا کم چنین اسلوموشنی بسازیدواقعا جای تقدیر داره
کلیپ سیب هم دیدم.اون هم خیلی قشنگ بود.واقعا لذت بردم.آفرین به شما.

آخرین ویرایش:

mooli63

سلام.من کاربر تازه وارد هستم و البته قبل از عضویت خیلی اینجا میومدم.واقعا لذت میبرم وقتی که بحث های شما رو مطالعه میکنم.الان کلیپ اون بچه رو که میپره رو دیدم.واقعا فوق العاده بود.بهتون تبریک میگم که تونستید با امکانات نسبتا کم چنین اسلوموشنی بسازیدواقعا جای تقدیر داره
کلیپ سیب هم دیدم.اون هم خیلی قشنگ بود.واقعا لذت بردم.آفرین به شما.

خیلی چاکککریم:)

farhad8694

Active Member
جناب mooli عزیز آموزش رو بیخیال شدی ؟ یا هنوز بعد دو سه ماه وقتت آزاد نشده ؟ یا ....؟ بابا بزن زنگو دیگه .

جدیدترین ارسال ها

بالا