تبريك + مستطيل گوشه گرد

mehdi_25

Member
مهدي جون پي‌تي چه خبر ؟ شما هم اسباب كشي كردي ؟
سلام عزیزم
نه اسباب کشی که نه ولی اینجا هم کماکان هستم .

راستی ظاهراً پی تی دوباره فیلتر شده ...! امروز من اصلاً نتونستم وارد بشم . می دونی چی شده

siavashmusic

Active Member
ببخشید ها ولی چی شروع میشه ؟

مگه تا حالا شروع نشده

منظورم از آموزش- مثال هایی هست که میتونم برای دوستان اینجا بزارم بود وگرنه مسلمه که اینجا آموزشها شروع شده . . !!! . . .

منظور شما اینه که بچه هایی که آموزش میدن مثال هایی مرتبط هم به صورت فایل اینجا بزارن ؟ آره ؟

در مورد فایل پیوست هم منظورم اینه که هر کس اموزشی میده نمونه رو بصورت یک فایل برای دانلود بزاره

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
گویا توضیحاتی که در باره طراحی مستطیلی با گوشه های گرد دادم، کافی و کامل نبوده است. یه مدتی سرم خیلی شروغ بود. کامپیوترم که مین بورد او سوخت، پروژه سریع وب داشتم و دارم سایتم رو: www.echessdesign.com به صورت کامل با ساختار CSS طراحی می کنم. در اولین فرصت مقالات جزابی که تا کنون در کمتر فرمی مطرح شده است را، ارسال می کنم.
موفق باشید.

amirlol

Well-Known Member
دوست من css که همه سایت ها دارند مهم ابتکاراتی هست که توش انجام می دیم و خواهیم داد
ساییت رو دیدم بنظرم من ( می دونم تو پست بعدی می زنی کی نظر تو رو خواست ) ولی من دلم می خواد و می گمگم سایتت زیبا هست ولی دلنشین نیست
خسته کنندست

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
amirlol جان
شما با من بودید؟ اگر بودید که مثلما از استفاده از نظرات ارزشمند شما بهره خواهم جست. و در باره CSS که فرمودید ، این مطلب رو هم در نظر داشته باشید که CSS مطالب متنوع بساری داره، از جمله CSS map,...

mehdi_25

Member
آقایون کسی میدونه Gmail چطوری گوشه های جداولش رو گرد کرده ؟ وارد که میشی سمت چپ هر گزینه که سلکت باشه رو بک گراندشو آبی میکنه و گوشه هاش رو هم گرد .

amirlol

Well-Known Member
مهدی جان اصلآ حرف gmail رو نزن که داره دیونممی کنه با اون کد نویسیش

amirlol

Well-Known Member
دوست من من جسارتی کردم و امیدوارم مرا ببخشید
راجب css میشه گفت مدت زمان زیادیه دارم روش فکر می کنم و کار و بجاهای خوبی رسیدم
نظرمم هم به عنوان یه دوست بود همین

mehdi_25

Member
امیر جان پس ایمیل جدید یاهور رو دیدی ؟ تازه ورژن بتاشه .
20.gif

لعنتی درست مثل صفحه ویندوز میتونی یه ایمیل رو با موس برداری بندازی تو یه شاخه دیگه . آخ که من از دیشب دیونه شدم .
102.gif
اینا دارن چی کار می کنن . اونوقت ما یکی میزنیم تو سر خودمون یکی هم تو سر این برنامه های فکستنی که درست شو دیگه ...

سلام استاد
من هم از همون تکنیک قدیمی class همراه با کد جاوااسکریپت استفاده میکنم و چون کاملا" پارامتری هست هیچ تغییری در طراحی اصلی لازم نداره.
میشه بگید که در کدام قسمت میشه در مورد این روش توضیحاتی بدست آورد؟

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام

ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا میارم.
اما چون دیدم بحث خیلی طولانی شده و به نتیجه درستی هم نرسیده خواستم با یک لینک خاتمش بدم.

A collection of techniques for creating boxes and layouts with rounded corners using CSS.
مجموعه ای بی نظیر از تکنیک های ایجاد گوشه های گرد
http://www.smileycat.com/miaow/archives/000044.php

این مجموعه بی نظیره، تمامی ترفندها برای ایجاد مستطیل های لبه گرد رو یکجا جمع آوری کرده.
تکنیک های با css و با javascript رو از هم تفکیک کرده.
و مشخص کرده هر تکنیک از چه تعداد تکه عکس استفاده کرده و یا نکرده.
امکان تغییر اندازه خودکار (Liquid) دارد و یا اندازه ثابت (Fixed) دارد.

همچنین در مورد ساختن منو این مجموعه هم بسیار مفیده:
http://webdeveloper.econsultant.com/css-menus-navigation-tabs

خوش باشید
نبی

جدیدترین ارسال ها

بالا