تبريك به خاطر دوباره باز شدن سايت مجيد آنلاين و تذكر

SPD

Member
خوب ........ بالخره سايت مجيد آنلاين دوباره از ف ي * * خلاصي پيدا كردش ...... به همه برو بچ تبريك ميگم ... به خصوص مديران سايت و مجيد و ماني ......

بنده خدا مجيد خيلي دوندگي كرد باسه اين مورد كه دستش درد نكنه ... دوستان ديگه هم كه كار ساپورت سايت انجام ميدن ازشون ممنونم.....

بهشون هم تبريك ميگم ......

يه تذكر به برخي دوستان تازه وارد كه بعضي وقت ها مطالب مي نويسن كه اينجا جاش نيست ....

طبق شرح مختصر سايت اين سايت مرجع فارسي گرافيك و وب و مولتي مديا و در كل كامپيوتر هستش ... پس بهتره مثل قديم به اين فعاليت كاربران ادامه بدن ........

هر پيغامي كه شك دارند موجب بشه سايت به درد سر تازه بي افته بهتره كه پيغام خصوصي بدن .....

خواهشا ديگه سايت به بيراه نكشيد ... تا اينقدر نه خودتون عذاب ببينيد نه اين مديران بي چاره كه هر روز دنبال اين چه كنك چه كنم ها باشن .........

نكته :: البته اين تذكر بايد مديران سايت مي دادن ها ا ا ... اما خدايش اونها هميشه ميگن .. تو هر بحثي كه شكي باشه ... گفتم منم يه بار ديگه تكرار كنم .......

جا داره عيد هم به همگي تبريك بگم ...... شرمنده به خاطر ف ي ل نشد زود تبريك بگم ............

ماني ، انميشنز ، صابر ، سارا ، عرفان ،‌مجيد ، فرخ ، بهروز ، علي آنلاين ، حميد بن ،‌مرتضي ،‌مصطفي ، ..... همه دوستان عيدتون مبارك ......... :rose::rose::rose:

مرسي . دوباره به همه دوستان تبريك ميگم ... :rose::rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

SPD

Member
به قول ماني اينجا 12 هزار تا كار بر داره ...... يعني تقريبا دوازده هزار عقيده مختلف كه همه عقايد قابل احترام ...... اما دوستان هر صحبتي هر جايي نميشه زد ......

اين سايتم همونطور كه همه ميدونيد يه سايت آموزشي و مرجع گرافيك و مولتي مديا هستش ....

من اخر دستم به مجيد نرسه ..... ( يه ماچ خوشگلش ميكنم ) ميگم اين سايت فقط يه چت روم كم داره :دي

بابا تو كه اينقدر افتادي تو زحمت يه تريبون آزاد بزار ديگه :green:

درود
خدا رو شکر بالاخره حق به حقدار رسید از جناب مجید هم تشکر خالصانه داریم و 2تا تبریک میگم یکی به مناسبت سال نو جدید و یکی هم برای باز شدن سایت مجید
باشد که رستگار شویم:rose:

POP2

Member
آقا دمت گرم . :):)

موفق باشی.:rose:

z5jfyvy1l1kqppje7n1.jpg

-=-=-

Free Man

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام به همه ی دوستان عزیز ،

مدت کوتاهی است که وب سایت مجیدآنلاین باز شده ، اما تعداد کاربران آنلاین به صورت چشمگیری افزایش یافته.

خوشحال هستم که دسترسی به انجمن ها برای همه فراهم شده.

موفق و سلامت باشید.

:oops: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :oops:

wild-mans

Member
سلام
مجید آنلاین را خدا آزاد کرد(بروبچز وایلد)
منم به نوبه خودم بازشدن مجدد سایت رو به همه دوستان تبریک میدم امیدوارم چت روم هم به زودی راه بیفته.
یا حق

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
دست همه درد نکنه:oops:
شاعر میگه : آنقدر مستم که از چشمم شراب آید برون مجید با سایتش از فیلتر آید برون :green:
البته سرور عکس هنوز فیله که اونم ایشالا OK میشه:green:
موفق باشید:oops:

آخرین ویرایش:

majid_a95

Active Member
سلام! منم خیلی خشوحال شدم وقتی اتفاقی سایتو باز کردم منتظر پیغام زیبای ........ بودم که یهو !!!!!!!!!!!!!!!!:shock::wink:
خوب خدا روشکر! ایشالله دیگه به قول بچه فیل نیمشه! :mad:
سال نو هم به همه دوستان گل تبریک میگم!:rose:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
از همه دوستان ممنونم. خوشبختانه با پیگیری هایی که انجام شد و مساعدتی که برادران بخش نظارت بخش فیلترینگ وزارت ارشاد انجام شد سایت از فیلتر خارج شد و دوباره بطور آزاد در اختیار کاربران قرار گرفت. خواهشی که از دوستان دارم این هستش که فقط در زمینه اهداف سایت فعالیت کنند و در خارج از این موضوع مباحثی رو راه اندازی نکنند تا بتونیم همیشه در دسترسی باشیم و به کاربران خدمت کنیم.

با تشکر
مجید

Saeed

Well-Known Member
سلام

من دیر رسیدم ، دیروز صبح متوجه شدم که باز شده
47b20s0.gif

منم به نوبه ی خودم از همه ی مدیران و همه ی کسانی که کمک کردن تشکر می کنم و به همه تبریک میگم
bliss.gif

امیدوارم که دیگه چنین اتفاقاتی نیافته
128fs318181.gif

پ.ن موفقیت

toyou.gif

navidba

Well-Known Member
7 ماه ما رفتیما....فیلتر شدید...
3 4 ماه دیگه شاید دوباره اومدم سایت از این فیلترینگ و هک و اینا در امان بمونید!!!
در ضمن یوزرا همه عوض شدن...هیچکی رو نمیشناسم دیگه و هیچکیم من و فکر نکنم دیگه بشناسه...وای کجایی جوونی!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا