تبدیل PDF فارسی به Doc

pmy3d

Member
سلام دوستان من چند هفته ای این مشکل رو دارم که چطوری میتونم فایل pdf فارسی رو به doc تبدیل کنم نرم افزارهای زیادی رو هم تست کردم ولی هیچ کدوم بدردم نخورد مثلاً PdfGrabber 4.0 مشکل این نرم افزار اینه که بعد از تبدیل نمیشه فونت متن رو عوض کرد و تقریباً هیچ فرقی با Pdf نداره فقط اسمش doc هست. دوم acrobat reader me بود که این هم نوشته ها رو قاطی پاتی میکرد و بیشترش علائم و نشانه بود و بعد رفتن سر کپی کردن از pdf تو نرافزار acrobat reader me که کمتر علائم بود ولی نوشته ها از چپ به راست نوشته میشد مثل متن زیر:
بودم کردن بازی فوتبال حال در پارک در دیروز من
(متن اصلی: من دیروز در پارک در حال فوتبال بازی کردن بودم)
بعد رفتن سر نرم افزار OCR اسمش هم Readiris 11 بود که اون هم مشکلش اینه که بیشتر حرف هارو نمی‌تونه تشخیص بده مثلاً بجای نوشتن مشکل مینویسه مثلل که فرض کنید تو یه فایل 100 صفحه ای بخوای همه شو دوباره مرتب کنی بیشتر از تایپ دوبارشون طول میکشه.
و خیلی نرم افزار های دیگه که یادم نمیاد لطفاً یه کار اصولی معرفی کنید. که به من کمک کنه خیلی ممنون

maysam.m

Well-Known Member
من هم یه مدت دنبال چنین کاری بودم اما من هم به بن بست خوردم. چرا که در حال حاضر چنین نرم افزاری وجود ندارد. باید منتظر ماند تا یک ایرانی همت کند و چنین مبدلی را بنویسد!

hassancd

Active Member
من یک برنامه داشتم ولی چپ چین و راست چین مشکل داشت میگردم پیدا کردم برات میگذارم

nima_dsnr

کاربر VIP
نه بهترینش همون acrobat 9 هست که اون هم خیلی مشکل داره
یکی اینکه باید خط به خط کپی کنی،
دیگه اینکه باید جروف قبل از لاتین و قبل از عدد کپی کنی و اگر قاتیش بیان خراب میشه.
که درد سرش خیلی زیاده.

winsent

Banned
سلام.
من نسخه کامل و فول Adobe Acrobat 9 PRO ME رو پیشنهاد میکنم.
موفق باشید...

nima_dsnr

کاربر VIP
شما لینکی هم برای دانلود داری؟
برای 64 بیتی هم باشه که خیلی عالیه.
حجمش هم مهم نیست!

erfan-p

New Member
سلام
من یه نرم افزار عالی در این مورد دارم
میتونید از وبلاگم دانلود کنید تو بخش نرم افزار تبدیل کننده هستش
bt-fd.blogfa.com